Carnitine 3000 pro-energy

Výrobca: Grit
Hodnotenie produktu
Recenzie: (4) Dostupnosť: (skladom)

Spaľovanie tukov a zvýšenie energie

Stará cena: 15.99€
Nová cena: 14.39€
Ušetríte: 1.60€

Špeciálne zloženie L-karnitínu s cieľom stimulácie metabolizmu v ľudskom tele obohatený o zelený čaj, kofeín a guaranu. Odporúča sa v období znižovania hmotnosti, pri ktorej absolvujete fyzicky náročné tréningy. Obsah produktu je umiestnený do pohodlných ampuliek a forma tekutiny zaručuje rýchle vstrebávanie a okamžité využitie ľudským telom.

L-karnitín - sa skladá z dvoch aminokyselín – metionínu a lyzínu. Tieto aminokyseliny patria do skupiny esenciálnych aminokyselín, takže naše telo by ich malo mať dostatok z bežného príjmu potravou. Vyskytuje sa hlavne v kostrovom svalstve a v myokarde. Zvyšné množstvo sa nachádza v pečeni, obličkách, mozgu a iných orgánoch.

L-karnitín sa produkuje v pečeni. Výskumníci, ktorí sa venujú L-karnitínu ho tiež prirovnávajú k vitamínom a je označovaný ako vitamín BT. L-karnitín je látka zodpovedná za transport mastných kyselín do mitochondrií. Keď potrebujú svaly energiu k výkonu, molekuly karnitínu zachytávajú častice tuku z krvi a transportujú ich do buniek, kde sú následne konvertované na energiu. Zaujímavou vlastnosťou L-karnitínu je jeho euforický účinok, ktorý pomáha zlepšovať náladu a duševnú pohodu. Nedostatok tejto látky sa môže vyskytnúť u ľudí, ktorí konzumujú len rastlinnú potravu.

Zelený čaj – obsahuje polyfenoly, ktoré pracujú pri proceseznižovania tuku v niekoľkých smeroch. Stimulujú rozpad tukov, uľahčujú ich spaľovanie a zabraňujú tvorbe tukových buniek. Štúdie ukazujú, že EGCG ovplyvňuje DHT, čo je dôležitá súčasť profylaxie hyperplázie prostaty u mužov. Polyfenolové zlúčeniny sú charakterizované významnou antioxidačnou aktivitou, ktorá sa používa na prevenciu srdcových a kardiovaskulárnych ochorení. Polyfenoly zeleného čaju znižujú degradáciu vitamínu C v tele a predlžujú svoju činnosť tým, že vykazujú ochranný účinok tohto veľmi dôležitého vitamínu. Pôsobia ako účinné zachytávače kyslíka, superoxidov, hadroxylov a iných voľných radikálov.

Kofeín- je viacsmerná látka. Stimuluje centrálny nervový systém a vegetatívne médiá, tj. dýchacie a vazotomickénervové centrum. Priamo inhibuje rozpad cAMP, a tým posilňuje dva procesy úbytku hmotnosti, ktoré sa v tele vyskytujú. Vytvára termogénny proces, čo znamená sekréciu energie vytvorenej počas spaľovania tukov vo forme tepla a proces lipolýzy, tj. distribúciu tukov na voľné mastné kyseliny. Stimuluje mozgovú kôru, čo vedie k oveľa efektívnejšiemu priebehu kognitívnych procesov. Stimuluje centrálny nervový systém a pôsobí proti duševnej a fyzickej únave.

Guarana – je rastlina, ktorá telu dodáva energiu, zlepšuje fyzickú kondíciu a pohodu. Pôsobí na organizmus „osviežujúco“, a to najmä kvôlivysokej koncentrácii prírodného kofeínu. Obsahuje až 6% kofeínu, čo je trikrát viac ako prírodná káva. Kombinácia kofeínu a guarany je najlepšou kombináciou v každom športe. Kofeín fungujeokamžite a guarana ho ďalej podporuje. Guarana zvyšuje vytrvalosť, takže môžete trénovať dlhšie a spaľovať viac tuku. Ak ste unavený, môžete ho použiť ako stimulant. Je užitočná najmä pred krátkym anaeróbnym cvičením, pretože zlepšuje jeho účinnosť a urýchľuje regeneráciu svalov. V diétach vám pomôže eliminovať pocity hladu. Používa sa v boji proti celulitíde a pri chudnutí.

Grit Carnitine 3000 pro-energy Carnitine 3000 pro-energy

Spaľovanie tukov a zvýšenie energie

5 4 14.39

Zloženie:

Nutričné Informácie
Veľkosť jednej dávky: 1 ampulka/25 ml
Počet dávok v balení: 20
Hodnoty jednej dávky
L-karnitín 3000 mg
Kofeín 140 mg
Extrakt z listov zeleného čaju 45 mg
Guarana 41 mg
 Ostatné zložky:voda, fruktóza, kyselina citrónová, príchute, konzervačné látky (sorban draselný, benzoan sodný), sladidlá (cyklamát sodný, acesulfam K, sukralóza, sacharín sodný)

Nutričná hodnota v 100 ml:Energia 173kJ / 41 kcal (43 kJ / 10 kcal), tuk <0,5 g vrátane nasýtených mastných kyselín <0,1, sacharidy 8,6 g (2,1 g) vrátane cukrov 8,1 g (2,0 g),bielkoviny <0,5 g, soľ 0,05 g (<0,01 g).

Dávkovanie:

Užívajte jednu ampulku (25 ml) raz denne, najlepšie 20 minút pred tréningom. Pred použitím pretrepte.

Upozornenie:Neprekračujte denné dávkovanie. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami. Vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva výrobky obsahujúce lepok.

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Len prihlásený užívatelia môžu hodnotiť produkty

 • neregistrovany-uzivatel
  neregistrovany-uzivatel
 • meso
  meso

  Carnitin 3000pro energ používam pred každým tréningom a som s ním spokojný.. Spolu s Adipokill alebo Decimate eca je to brutálna kombinácia.

 • neregistrovany-uzivatel
  neregistrovany-uzivatel
 • meso
  meso

  Carnitin 3000pro energ používam pred každým tréningom a som s ním spokojný.. Spolu s Adipokill alebo Decimate eca je to brutálna kombinácia.