Kamikadze Extreme Pump

Výrobca: Warrior Labs
Hodnotenie produktu
Recenzie: (6) Dostupnosť: (skladom)

Nie je určený pre slabé povahy

Nová cena: 47.99€

Kamikadze je pre nás pojem spojený s druhou svetovou vojnou, kedy boli takto označovaní samovražední piloti japonského letectva, ktorí neváhali obetovať svoj život v lietadle plného výbušnín. Príznačnejšie pre nás bude asi použitie japonského prekladu – boží vietor. Kamikadze Extreme Pump je produkt, ktorý je tak bezcitný, tak brutálny a tak nadupaný, že nie je určený pre slabé povahy.

Vo svete doplnkov výživy existujú tri kategórie produktov:

 1. Také, ktoré nefungujú sú lacné a ich kúpa je pre vás strata peňazí, času a nadšenia. Bohužiaľ, sú aj takí ľudia, ktorí si prípravky z tejto kategórie kúpia. A bohužiaľ, sú aj takí výrobcovia, ktorí sa nehanbia takéto produkty ponúkať.
 2. Druhou kategóriou sú produkty, ktoré majú relatívne dobré zloženie, ale pôsobia tak trochu tuctovo. V porovnaní s konkurenciou nijak nevybočujú, nevyžaruje z nich žiadna emócia.
 3. Treťou kategóriou sú produkty na ktorých si dal výrobca extra záležať. Pri ich výrobe použil tie najkvalitnejšie, klinicky overené dávky účinných látok a svojim zložením sú od konkurencie absolútne odlišné. Takým produktom je aj kamikadze Extreme Pump. Čítajte ďalej, vysvetlíme vám prečo. 

Kamikadze Extreme Pump – kráľ predtréningoviek

Kategória predtréningovej doplnkovej výživy je oproti iným doplnkom stále relatívne mladá. Snaha o docielenie čo najväčšieho svalového prekrvenia je dôležité z viacerých dôvodov. Zvýšený prietok krvi zabezpečuje:

 • zvýšený prísun živín do svalov,
 • transport stavebných látok potrebných pre zahájenie regeneračných procesov,
 • viac kyslíka pracujúcim svalov,
 • zväčšenie objemov svalstva. 

Tento jav nie je o vizuálnom efekte, ale o vnútorných procesoch, ktoré sa vo svaloch odohrávajú. V dostupnej literatúre sa môžete dočítať, že za napumpovaním svalov stoja najmä sacharidy (ich dostatočné množstvo vo forme glykogénu) a dobre zostavený tréningový plán. 

Ak chcete zažiť, čo to je praskanie svalov z dôvodu obrovského prítoku krvi, môžete ešte do tréningového procesu zaradiť  predtréningovku. Jej hlavnou úlohou je nabudiť, zabezpečiť prekrvenie svalov, oddialiť únavu a poskytnúť základné látky potrebné k hydratácii organizmu. Ak ste už predtréningovku vyskúšali a doteraz ste nenašli tú pravú, máme tu pre vás jeden tip. 

kamikadze Extreme Pump je bezkonkurenčne najlepší produkt v tejto kategórii. Obsahuje overené zložky, ktoré zabezpečujú zvýšenú produkciu oxidu dusnatého ako je AAKG, Citrulín Malát alebo vo svete novú zložku Agmatine Sulfát. Práve posledne menovaná zložka prebrala vedúcu štafetu od „tradičných“ pumpovacích pomocníkov. 

Kamikadze Extreme Pump tiež pokojne môžeme označiť ako produkt pre NAJNÁROČNEJŠÍCH!!! Pred hore uvedenými zložkami, ku ktorým sa ešte dostaneme, dáme prednosť látkam, ktoré budete v iných produktoch hľadať márne:

1,3 dim. – alebo tiež geranium je latinské označenie rodu rastlín, z ktorých sa získava olej, ktorý sa používa pri výrobe 1,3-dimethyamylamín (1,3 dim.). V športovej suplementácii je využívaný najmä ako stimulant (po podaní uvoľňuje noradrenalín, zvyšuje intenzitu metabolizmu a bdelosť). Aj dnes vzbudzuje kontroverziu vďaka svojim účinkom. Existujú dve skupiny ľudí. Tí, ktorí ho budú obhajovať (sú to práve tí ľudia, ktorí ho skutočne vyskúšali) a tí, ktorý ho budú zatracovať, a to len na základe teoretických poznatkov). V médiách bola totiž uvedená informácia, že  1,3 dim. zvyšuje tlak, no vedecké štúdie s dávkami, ktoré sú súčasťou doplnkov výživy túto „kačicu“ nepotvrdili. 

Možno, že si ešte pamätáte produkt firmy USPlabs Jack3D. Na Slovensku bol mimoriadne obľúbený a to z jediného dôvodu, pretože skutočne fungoval. Fungoval práve kvôli jeho hlavnej zložke 1,3 dim.. Po čase sa tento produkt z trhu vytratil a odvtedy sa neobjavilo nič, čo by sa Jack3D čo i len priblížilo. Zdá sa, že táto doba je za nami. Je tu kamikadze Extreme Pump, ktorý má až o 11 zložiek viac!

1,3 dim. je svojou štruktúrou podobný eph. Povodne bol uvedený ako liek na liečbu problémov s dýchaním, dnes je najobľúbenejšou zložkou predtréningových produktov najlepších výrobcov. Vďaka svojim vlastnostiam 1,3 dim. zvyšuje atletický výkon, napomáha pri chudnutí a dokonca je účinnou látkou liečiv detí a ľudí trpiacich ADHD. 

Yohimb. – je výťažok z kôry stromu yohimbe, ktorý rastie v Afrike. Je známy ako pomocník pri liečbe mužskej impotencie (funguje dvojakým spôsobom – zvyšuje sexuálny apetít a zvyšuje prítok krvi do penisu). V kulturistike je yohimb. zaujímavý najmä kvôli jeho schopnosti lepšie napumpovať svaly. Účinne tiež funguje ako spaľovač tuku (viazaním sa na alfa receptory) a ako predtréningový stimulant. Spolu s 1,3 dim. predstavuje látky, ktoré zaručene fungujú, preto sú suplementy s ich obsahom tak populárne a žiadané. 

Pre najlepších to najlepšie!

Počet látok, ktorých hlavný význam spočíva v napumpovaní svalov v produkte kamikadze Extreme Pump je presne päť. Nie jeden, nie dva, nie tri, ale dokopy až päť. Zoberte si to tak, že by ste si kúpili auto, ktoré by poháňalo dokopy päť špičkových motorov, aký výkon by malo? Rovnaký princíp funguje aj v prípade doplnkov výživy. Čím viac účinných látok, tým väčší účinok môžete očakávať. Garantujeme vám, že podobný produkt nenájdete. 

Citrulín Malát, AAKG, Agmatine Sulfát, 1,3 dim. a yohimb. majú spoločnú jednu vec. Ich konzumáciou výrazným spôsobom zvyšujete produkciu oxidu dusnatého, čo zabezpečí extrémny nával krvi do vašich svalov. K tomu si pripočítajte enormné nabudenie a maximálnu koncentráciu a môžete zažiť totálne precítenie a napumpovanie svalov!  

Citrulín Malát - zvyšuje obsah ornitínu a arginínu v plazme.

AAKG - uvoľňuje krvné cievy a rozširuje ich vnútorný priemer, čo vedie k zvýšenému prietoku krvi.

Agmatine Sulfát - zvyšuje koncentráciu oxidu dusnatého, zvyšuje hladiny rastového hormónu a pôsobí ako silný antioxidant.

Tri Kreatín Malát

Je zlúčenina vyrobená z monohydrátu kreatínu a kyseliny jablčnej. Ako názov napovedá, ide o väzbu troch molekúl kreatínu naviazaných na jednu molekulu kyseliny jablčnej. Jeho hlavný účinok spočíva v zvyšovaní a cirkulácii hladiny ATP (adenozín trifosfát), ktorý je priamo zodpovedný za svalovú kontrakciu. Z vedeckých štúdií vyplýva, že napomáha zvyšovať celkovú telesnú hmotnosť, veľkosť svalov, vytrvalosť, mozgové funkcie a telesnú zdatnosť. A to nie je všetko. Kreatín účinne pomáha zvyšovať výbušnú silu a udržiava v kondícii voľné hladiny TST. Tri Kreatín Malát ponúka väčšiu biologickú dostupnosť oproti bežnému monohydrátu. 

Látky napomáhajúce zlepšovať telesný výkon, oddiaľovať únavu a spaľovať tuky a celkové zdravie...

Nie je zvykom, aby predtréningové produkty obsahovali toľko zložiek a aj také, ktoré môžu zabezpečovať hydratáciu alebo dokonca spaľovanie tuku. No my chceme vybočovať z radu zámerne, pretože jedine tak sa oddelíme od skupiny „obyčajných“.  

kamikadze Extreme Pump obsahuje kofeín, tyrozín, taurín a Beta-Alanín. Silné stimulanty, ktoré svojim synergickým účinkom posilňujú účinky hlavných zložiek produktu. Okrem toho sú nositelia významných vlastností, ktorými si získali rešpekt. Kofeín eliminuje svalovú bolesť a má stimulačné účinky. Tyrozín oddiaľuje únavu, taurín má podobné vlastnosti ako inzulín a Beta-Alanín napomáha zvyšovať svalovú vytrvalosť. Po dlhom, únavnom a tvrdom tréningu, ktorý tento produkt zaručí, môže dôjsť k svalovým kŕčom. Preto kamikadze Extreme Pump obsahuje to najlepšie minerálne zloženie a v najkvalitnejšej forme. Po tréningu produkt nezanecháva nepríjemné stavy, ako je tomu často pri iných pumpách.

Vedeli ste, že?

Kamikadze Extreme Pump je vyrobený čisto z prírodných surovín? Nenájdete v ňom žiadne éčka ani umelé farbivá. Je vhodný pre vegánov a vegetariánov. Neobsahuje laktózu ani lepok. Vďaka svojej nulovej kalorickej hodnote ho oceníte v obdobiach redukcie hmotnosti, resp. v predsúťažných prípravách. Tím ľudí, ktorí stoja za zrodom kamikadze Extreme Pump vám garantujú dokonalú rozpustnosť, lahodnú chuť a príjemnú vôňu. Na každú dávku sa budete jednoducho vždy tešiť!

Warrior Labs Kamikadze Extreme Pump Kamikadze Extreme Pump

Nie je určený pre slabé povahy

0.5 6 47.99

Dávkovanie: 

1/2 odmerky (13 g) rozmiešajte v 350 ml studenej vody. Takto pripravenú dávku môžete užiť 30 – 40 minút pred tréningom. Kvôli extrémnej sile odporúčame začať s dávkou ½ odmerky. V dňoch tréningového voľna užite jednu dávku v priebehu dňa, najlepšie ráno. Maximálna denná dávka je jedna odmerka. 

Upozornenie:

Neprekračujte denné dávkovanie. Výživový doplnok nesúži ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Ak trpíte problémami so srdcom, vysokým krvným tlakom o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami. 

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Nutričné informácie 
Veľkosť jednej dávky: 1/2 odmerky (13g)
Počet dávok v balení: približne 30
Hodnoty jednej dávky %DV
Taurine 1000mg
N-Acetyl L-Tyrosine 600mg
Caffeine 100mg
Citruline Malate 2000mg
Tri Creatine Malate 1750mg
Beta-Alanine 2500mg
AAKG 1200mg
Agmantine Sulfate 500mg
1,3-Dim 60mg
Yohimb. 3mg
Vit. B6 2mg
Vit B12 0,002mg
Niacin 20mg
Magnesium Citrate 150mg
Potassium Citrate 100mg
Sodium Citrate 100mg
Chromium Picolinate 0,2mg
Denná hodnota nebola stanovená

Neúčinné látky: patentované prírodné príchute, sladidlá, arómy, ovocný koncentrát, Arabská guma, sukralóza, acesulfam-K

Len prihlásený užívatelia môžu hodnotiť produkty

 • sali
  sali
  uplne top pumpa niekedy mam prinej problem prestať cvičit :D
 • commander
  commander
  Pumpa super Používam iba občasne, nie pravidelne, ale keď si ju dám tak sa človek musí nútiť aby odišiel s posilky.
 • neregistrovany-uzivatel
  neregistrovany-uzivatel

  Vyskúšal som Kamikadze prichut citrus fruits,prijemná sladkokyslá. Dal som si jednu odmerku nalačno. Už do cca 10 minut som začal cítiť účinky. Napumpovanie,energia,focus všetko tam bolo. Výhodou tejto predtréningovky je že ma pekne rozpísane zloženie čoho koľko obsahuje.

 • fantis
  fantis
  Top nakopávač ???????????? dokonale se na něm soustředíte na svůj trenink,mohu jen doporučit,budu objednávat znovu.celkově warrior labz funguje zaručeně.????????
 • dodiss
  dodiss
  táto pumpa predčila všetky moje očakávania...2 a pol hodinky mi ráno prešli pri tréningu ani neviem ako...doslova konštantný prílev čistej energie!, žiadne crash-stavy, žiadne závraty, žiadne "psycho"stavy...cítil som sa doslova ako levitujúci zenbudhistický mních, len s činkami v ruke:)...spočiatku ma odrádzala cena, no po dnešnom zážitku mám pocit, že som konečne objavil pumpu pre seba(odskúšaných x amerických púmp a spalovačov)...chuť je úplne bombová(mám citrus fruits), dal som troška viac studenej vody z chladničky do toho, a teraz večer ako o tom píšem, mám nato zas chuť dokelu:)...velice odporúčam!!!
 • zuzi
  zuzi
  Objednala som si na skusku jednorazove sacky a moj prvy trening bol FANTASTICKY!!! neskutocne energia, chcete stale pokracovat v opakovani cviku, nekonciaca energia...a mierna "zimnica", ktora mi ale bola prijemna. A ako bonus-ta treningova energia mi trvala este pol dna!!!! super zabera aj po opakovanom davkovani...i ked viem, ze po case to pyta pauzu a mozno zmenu.