Celková cena: 0€ Zobraziť košík

Arimit

Výrobca: Underground Pharma
Hodnotenie produktu:
Počet recenzií našich zákazníkov: (13)

Kompletný produkt do PCT

Pôvodná cena 54.99€
Nová cena 48.99€
Ušetríte 6€

Špeciálne vyvinutý produkt pre potreby PCT. Zvyšuje hladinu testosterónu, znižuje produkciu kortizolu, detoxikuje pečeň a pôsobí antioxidačne. 

 • Kompletný produkt do PCT
 • Posilňuje vylučovanie testosterónu
 • Znižuje hladinu kortizolu
 • Podporuje zdravie pečene
 • Pôsobí antioxidačne

Prohormóny, sú svojou silou na úrovni anabolických steroidov. Sú síce ďaleko bezpečnejšie, no niektoré z nich si vyžadujú aplikáciu PCT (Post Cycle Therapy). Hlavnou úlohou PCT je dostať telo späť do starých koľají hormonálnej činnosti a najmä snaha o uchovanie čo najväčšieho množstva získanej svalovej hmoty. Aj k tomuto obdobiu treba pristupovať s čo najväčším rešpektom a je dobré mať každý krok dobre premyslený. Veľa cvičencov práve na PCT zabúda, utešuje tým, že to nie je nutné, nechcú investovať ďalšie finančné prostriedky. To je ale chybný postoj, ktorý ich ukráti o pokrok. Pri použití anabolických steroidov sa najčastejšie udáva aplikácia produktov: tamoxifen, HCG, clomid, spiropent. Okrem iného vysoké dávky tribulusu, poprípade iného testosterónového boostera. Možno práve množstvo týchto vecí a komplikovanosť aplikácie núti ľudí PCT úplne vynechať. Arimi T je kompletné riešenie. Ukrýva v sebe zložky, ktoré podporujú vylučovanie vlastného testosterónu, obmedzujú vylučovanie kortizolu a majú priaznivé účinky na zdravie vašej pečene. Je to ideálna voľba pre vás nie len po prohormónových cykloch, ale aj po cykloch s anabolickými steroidmi.

Arimi T je silná kombinácia prírodného posilňovača testosterónu (Cholorophytum Borivilanium), silného detoxifikátoru pečene a prírodného antioxidantu (NAC).  Obsahuje tiež špeciálne vyvinutú zložku Androst 3,5-diene-7, 17-dione, ktorá je uvádzaná na trh ako inhibítor aromatázy a inhibítor kortizolu.

Arimi T je ideálnym produktom do obdobia po cykloch - teda PCT. Vďaka nemu si zachováte nadobudnuté kilogramy svalov, ktoré ste získali, detoxikujete pečeň, celý organizmus a naštartujete tvorbu vlastného testosterónu. Ideálny produkt nie len po prohormónových kúrach, ale aj po cykloch s anabolickými steroidmi.

Underground Pharma Arimit Arimit

Kompletný produkt do PCT

4.2307692307692 13 48.99

Nutričné informácie
Veľkosť jednej dávky: 1kaps.
Počet dávok v balení: 90
Hodnoty jednej dávky                        
Arimi T Proprietary Blend 525mg*
Cholorophytum Borivilanium (75% extract), N-Acetyl L-Cysteine, Androst 3,5-dien-7, 17-dione.
* denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky:  stearát horečnatý, oxid kremičitý, oxid titaničitý.

Dávkovanie:

Určené ako doplnok stravy. Užívajte jednu kapsulu jeden, až trikrát denne spolu s jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte dávku 4 kapsuly v priebehu 24 hodín. Arimit T je špeciálne navrhnutý produkt, ktorý je určený do PCT. Je určený na použitie po každom cykle s prohormónmi na rýchle obnovenie hormonálnych funkcií a uchovanie získanej svalovej hmoty.   

Varovanie:

Určené pre zdravé, dospelé osoby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby, ktoré majú cukrovku, vysoký krvný tlak a poruchy funkcie pečene. Počas užívania tohto produktu nekonzumujte alkohol a zvýšte denný príjem tekutín. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

Arimit alebo Super PCT
1.týždeň 3 kapsuly denne
2.týždeň 3 kapsuly denne
3.týždeň 3 kapsuly denne
4.týždeň 3 kapsuly denne

 

Len prihlásený užívatelia môžu hodnotiť produkty

 • valibuk
  valibuk
  Veľká spokojnosť z 9kg ktoré som nabral som udržal 5kg , sila neklesla a ide stále hore. K arimitu som ešte bral Ostapure od Blackstone Labs.
 • DF
  DF
  Akurat mi piatok dosiel aj PCT Arimita ktomu pribalene trhacky veľmi pekne Vám ďakujem za darček určite si u vás este objednam nejake doplnky! Som svami nadmierne spokojný.Ste bomba ! (smile)
 • dorf001
  dorf001
  Funguje skvele
 • ferari
  ferari
  Zdravím ,akurát som dobral Arimit po kure hydra a razordrol.S výsledkom som spokojný :prírastky ostali na 85% a sila sa udržala v pohode na 100%. (Y) (Y) (Y) ....s pozdravom.
 • filipenko27
  filipenko27
  No takže je ešte pár dní do ukončenia pct ale splnil všetko čo mal super vecička doposial z celkovej nadobudnutej váhy som stratil iba 1kg sila mierne išla dole, aj odvodnilo, ale to bude tým, že ešte k Arimitu som začal v polovičke užívania ešte brať Ostapure, u mna super produkt do PCT zatial prohormony sú top
 • valfar
  valfar
  ArimiT som užíval po Vengeance. Udržal som všetko čo som v Vengou nabral. Fachčí to ako má, svalstvo to ešte zvýraznilo. Takže spokojnosť obrovská. Je to dobrá vecička.
 • griffin
  griffin
  Po dobráni tohoto PCT po cyklu Hydra jsem si ze 4kg udržel něco přes 2kg, ale pořád je to dost slušný výsledek na základní jednosložkový prohormon (HYDRA). Takže spokojenost.
 • pakosek1
  pakosek1
  lepší než jsem čekal fungoval parádně
 • urbiz
  urbiz
  Fajn produkt. Akorát ten přechod z cyklu byl pro mě horší. Ale srovnalo se to.
 • kiwi
  kiwi
  Skvělý výrobek,( na doporučení kamaráda.) Ztráty minimální. Můžu doporučit, taktéž i tento obchod a jeho lidé v něm. Skvělá kumunikace, ochota poradit, vše bylo jak jsme se domluvili. Určitě si v brzké době opět objednám další výrobky. DOPORUČUJI!! Poslal jsem to už dál mezi své kamarády.
 • hamster
  hamster
  Arimit som nasadil po Vengeance a zatiaľ spokojnosť. Nasadil som ho asi pred týždňom a zatial som nepostrehol žiadne úbytky na váhe alebo sile. Snáď to tak aj ostane.
 • neregistrovany-uzivatel
  neregistrovany-uzivatel
  Dobré pct drží silu aj hmotu.
 • neregistrovany-uzivatel
  neregistrovany-uzivatel
  Dobré pct drží silu aj hmotu.