PCT V

Výrobca: Blackstone Labs
Hodnotenie produktu
Recenzie: (0)

Všetko čo potrebuješ do PCT
 

Nová cena: 64.99€

Podporuje rast priečnepruhovaného svalstva. Podporuje testosterón a obmedzuje estrogén

Cykly agresívnych doplnkov môžu priniesť najvačší rast, aký ste kedy pozorovali. Len v priebehu niekoľkých týždňov sa vám môže nahromadiť objem a sila, ktoré by ste inak získali len rokmi intenzívneho denného tréningu. Tak rýchlo ako dôjde k tomuto nárastu, tak rovnako rýchlo môže zmiznúť spoločne aj s produkciou testosterónu ak sa nebudete dôsledne držať Post-cyklovej terapie.

Na udržanie vášho ťažko nadobudnutého nárastu a obnovenie hormonálnej homeostázi vytvorili Laboratóriá Blackstone PCT V — základný doplnok Post-cyklovej terapie vytvorený na ochranu vášho tela, prevenciu potláčania testosterónu a zmiernenie prechodu z cyklu. S PCT V nie je potrebné užívať žiadny ďalší doplnok na Post-cyklovú terapiu. PCT V obsahuje všetko, čo potrebujete na celkový dosah a ochranu zaručujúc lepší (a zdravší) prechod z cyklu ako kedykoľvek predtým. Plus, PCT V môžu tiež používať prírodní konkurenti hľadajúci anabolický okraj!


Tribulus Terrestris (250mg) zvyšuje produkciu hormónu luteinizačný hormón (LH), ktorý podporuje prirodzenú produkciu testosterónu. Tribulus tiež pomáha znížiť stres.a kortizol, ktorý je neskutočne katabolický a známi zabiják testosterónu.

Saw Palmetto (160mg) pomáha predchádzať premene Dihydrotestosterónu (DHT), čiže ochraňuje prostatu a znižuje riziko straty vlasov.

N-Acetyl Cysteine (125mg) zvyšuje produkciu glutatiónu v tele, ktorý je silným antioxidantom podporujúcim schopnosť buniek bojovať proti poškodeniu reaktívnych foriem kyslíkových kyslíka (ROS/RFK). Výskum tiež ukázal, že N-Acetyl Cysteine (NAC) je výsoko účinný ochranca pečene, čo je  nevyhnutné po cykle.

Arimistane (37.5mg) udržuje nadmiernu hladinu estrogénu pod kontrolou po prechode z cyklu pôsobením ako samovražedný inhibítor aromatázy (AI). Nadbytok estrogénu vedie k zadržiavaniu vody a tuku, zmenám nálad, zníženiu sexuálneho pudu a nízkemu množstvu energie. Arimistamine maximalizuje prírodnú produkciu testosterónu, čo zabezpečuje, že váš rast vydrží aj dlho potom ako je cyklus ukončený.

5-alpha-hydroxy laxogenin (25mg) ukázal vo výskume, že zvyšuje syntézu svalového proteínu až o 200%! Tento čisto prírodný rastlinný steroid tiež má antikatabolické účinky zvyšovaním zadržiavania dusíka a stlmením kortizolu. Laxogenin vám umožňuje udržanie tvorby masívneho rastu aj keď ste mimo cyklu.


 

Blackstone Labs PCT V PCT V

Všetko čo potrebuješ do PCT
 

64.99


Zloženie

Nutričné informácie
Veľkosť jednej dávky: 1 kapsula
Počet dávok v balení: 60
Hodnoty jednej dávky      
Tribulus Terrestris 250 mg
Saw Palmetto 160 mg
N-Acetyl Cysteine 125 mg
Arimistane 35,5 mg
5-alpha-hydroxy laxogenin 25 mg
* denná hodnota nebola stanovená

Ako doplnok stravy užite jednu (1) kapsulu doobeda a jednu (1) kapsulu poobede. Naužívajte viac ako dve (2) kapsuly denne.!

Upozornenie

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Len prihlásený užívatelia môžu hodnotiť produkty

Žiadne hodnotenia