Celková cena: 0€ Zobraziť košík

Super PCT

Výrobca: Warrior Labs
Hodnotenie produktu:
Počet recenzií našich zákazníkov: (12)

ALL in ONE formula do PCT

Pôvodná cena 61.99€
Nová cena 54.99€
Ušetríte 7€

Super PCT je komplexný produkt určený do obdobia po vysadení prohormónov. Obsahuje zložky napomáhajúce obnovovať hladinu testosterónu, je silne anti-estrogénový, pomáha regenerovať pečeň a chráni zdravie srdca a prostaty. 

Benefity Super PCT:

 • ALL in ONE formula do PCT
 • Posilňuje sekréciu testosterónu
 • Regeneruje pečeň
 • Ochraňuje srdce a prostatu

Už viackrát sme v našich článkoch opisovali dôležitosť PCT. PCT je skratka z anglického slovného spojenia post-cycle-therapy. Jedná sa o obdobie po vysadení prohormónových produktov. Toto obdobie je charakteristické poklesom sekrécie vlastného testosterónu, zvýšenou hladinou estrogénu a celkovým zhoršením kondície, ak necháme organizmus úplne bez podpory. Tak ako je našou snahou v cykloch nabrať čo najviac svalovej hmoty, rovnako zodpovedne musíme pristupovať aj k obdobiu PCT, pretože práve toto obdobie rozhoduje, koľko z drahocennej hmoty udržíme.

V praxi sú známe prípady a pomerne často sa stáva, že najmä začiatočníci a mladí ľudia nemyslia na obdobie po a telo nechajú doslova prirodzene zničiť. Hlavným cieľom tejto fázy je maximalizovať vylučovanie testosterónu prirodzenou cestou a obnoviť zdravie pečene. Máme dve cesty, obstarať si nejaký dostupný testosterónový booster a prácne si zaobstarať dostupné medikamenty na obnovu činnosti pečene. Druhou, rozhodne dostupnejšou, diskrétnejšou a najmä ekonomickejšou možnosťou je kúpa Super PCT. Nič iné už potrebovať nebudete. Super PCT je vhodný produkt nielen po cykloch s prohormónmi, ale aj po steroidových cykloch, kedy nahrádzajú produkty typu clomid alebo tamoxifen. 

PCT je termín, ktorý sa odvoláva na produkty, ktoré nasledujú po prohormónovom cykle. V tomto období je hlavnou úlohou opäť naštartovať prirodzenú produkciu testosterónu a zároveň regulovať estrogén. V období, keď človek užíva prohormóny, je potlačená vlastná produkcia hormónov. Jedná sa najmä o testosterón. Telo sa snaží tento stav vyrovnať a zvyšuje hladinu estrogénu. Po skončení cyklu môže vaša produkcia testosterónu klesnúť na nulu. Hlavnou úlohou je, aby vaše telo začalo pracovať na tom, aby sa hodnoty testosterónu dostali tam, kde majú byť. Musíte si uvedomiť, že aj v období PCT, keď sa budete snažiť znovu nakopnúť testosterón máte vysokú hladinu estrogénu. 

PCT je najdôležitejšia vec, ktorú musíte po prohormónovom cykle urobiť. Pretože prebytok estrogénu a nízka hladina testosterónu môže vaše telo doslova zničiť. Stratíte všetky získané svaly, môžete mať problémy s libidom, u niekoho sa môže objaviť gynekomastia, podráždenie, depresia alebo extrémna únava.

To sú dôvody, prečo je PCT najdôležitejšou časťou prohormónového cyklu. Je nevyhnutné ho aplikovať po každom cykle! Nie len kvôli znovu naštartovaniu hormónov vášho tela, ale aj z dôvodu ochrany pečene a srdca. 

 

Warrior Labs Super PCT Super PCT

ALL in ONE formula do PCT

3.9166666666667 12 54.99

Nutričné informácie
Veľkosť jednej dávky: 1kaps.
Počet dávok v balení: 90
Hodnoty jednej dávky

(TESTOSTERONE BOOST)

Tribulus Terrestris, Fenugreek Extract                                                       
350mg*
(ANTI-ESTROGEN) 6,17 keto etiocholeva-3-ol 3, 17 ketoetiochol-triene  25 mg*
(LIVER GUARD) NAC (n-Acetyl-Cysteine), Milk Thistle (80% Sillymarin) 200mg*
(HEART GUARD) Red Yeast Rice, CoQ10 100mg*
(PROSTATE) Stinging Nettle, Saw Palmetto Berry Extract 100mg*
* denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky: želatína, oxid kremičitý, stearan horečnatý, kyselina stearová

Dávkovanie: Slúži ako doplnok výživy. Užívajte 1 kapsulu trikrát denne, vždy 20 minút pred jedlom. Neprekračujte maximálnu dennú dávku 3 kapsuly. Vhodné po cykloch s prohormónmi, rovnako tak aj so steroidmi. 

Varovanie: Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov, nepoužívajte v prípade ak ste tehotná, alebo dojčíte. Nepoužívajte ak máte problémy so srdcom, alebo vysoký krvný tlak. Uchovávajte mimo dosahu detí, na suchom a chladnom mieste. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

Arimit alebo Super PCT
1.týždeň 3 kapsuly denne
2.týždeň 3 kapsuly denne
3.týždeň 3 kapsuly denne
4.týždeň 3 kapsuly denne

 

Len prihlásený užívatelia môžu hodnotiť produkty

 • Tibor
  Tibor
  Skvele udrzi nadobuduntu svalovu hmotu taktiez silu posilni tvorbu testosteronu skevele pct :)
 • janek024
  janek024
  dobry zakupil som toto pct u vas a som spokojny udrzal som nadobnute svaly.skvele pct
 • luky
  luky
  Ahoj, objednával jsem super P.C.T. od Warrior Labs. Účinky jsou znatelné již po pár dnech, převážně se zlepšila funkce prostaty a co na sobě cítím asi nejvíc je to, jak si tělo tvoří vlastní TST - je to úplně jiné než na kúře. Na "odpočinek" od cyklu je to velice dobré...
 • ferari
  ferari
  Zdravím, sila ostala zo svalstvom je to slabšie .Možno je to genetikou ale po Arimit mi sval.prírastky ostali lepšie. S pozdravom
 • neregistrovany-uzivatel
  neregistrovany-uzivatel
  Kupil som si u vas produkt PCT,ale zatial som ho neuzival. Zacinam s produktom TITAN a to prvy tyzden.Za ten cas sa mi trening zintenzivnil, tvrdsie treningy.Vaha mi vzrastla asi o 2,5kg a citim sa byt taky plnsi. Tuk mi klesol.Co sa tyka vedlajsich priznakov, zatial v poriadku.Dalsie pokracovanie bude Sarms yk-11 do nasadenia PCT. Ale urcite sa podelim so zvyskom mojich skusenosti na vasej stranke! Zatial pekne vianoce.
 • neregistrovany-uzivatel
  neregistrovany-uzivatel
  Po cykle užívania prohormónov Viking som užíval Super PCT. Odporúčam každému! Nabraté svaly mi neochabli, cítil som sa výborne a tento prípravok mi neskutočne zvýšil libido.
 • toorch
  toorch
  Po PCT přírůstky zachované a šla ještě síla nahoru + ubylo tuku. Doporučuji
 • maximus
  maximus
  Drží sílu a svalové přírustky je důležité užívat po cyklu
 • maximus
  maximus
  Určitě pomocná věc na udržování a zachování výsledků nepodcenoval bych
 • di
  di
  Skvelá vec, perfektné zloženie. Cítil som lepšiu tvrdosť celého tela :D
 • megino
  megino
  spolahlivý detox/pct
 • neregistrovany-uzivatel
  neregistrovany-uzivatel
  Dobré drží silu skvelé pre zdravie,pekné zdvihne hladinu testosterónu.