Celková cena: 0€ Zobraziť košík

SR9009

Hoci ja SR 9009 spojený so SARM, Stenabolic (SR9009) je v skutočnosti Rev-ERBA ligand. To znamená, že SR sa viaže na tento proteín, čo ho robí viac aktívnym. Výsledkom je, že užívateľovi prináša širokú škálu pozitívnych výsledkov od redukcie tuku, až po množstvo iných zdravotníckych výhod. 

SR9009 bol vyvinutý firmou Scripps Research Institute pod vedením profesora Thomasa Burrisa.

Ako už bolo spomenuté vyššie, SR9009 je syntetický Rev-ERB ligand, ktorý sa užíva erorálne. Jedná sa o unikátnu zlúčeninu. Stimulácia tohto proteínu významným spôsobom ovplyvňuje veľké množstvo regulačných mechanizmov v ľudskom tele. Znižuje množstvo tuku v tele, zlepšuje metabolizmus glukózy a blokuje ukladaniu tukov. Stenbolic umožňuje…

Zobraziť celý článok

RAD140 (Testolone)

Testolone je selektívny androgénový modulátor receptorov (SARM), ktorý je ešte stále vo fáze vývoja. 

Čo sú SARM?

Sú špeciálne vyvinuté látky, ktoré sa viažu na androgénne receptory. Začali byť skúmané už v roku 1940. Všeobecne platí, že boli vyvinuté na pomoc pri znižovaní obezity, zlepšovaniu zdravia kostí a zlepšuje stavy, ktoré sú spojené s atrofiou svalstva. Vzhľadom k tomu, že RAD140 patrí do skupiny SARM, má podobné účinky ako anabolické steroidy, ale bez negatívnych vedľajších účinkov, pretože pôsobí na androgénne receptory selektívnym spôsobom.

RAD140 je jedným z najnovších SARM a jeho cieľom je poskytnúť telu megadávku testosterónu bez negatívnych vedľajších účinkov, ktoré sprevádzajú užívanie steroidov.…

Zobraziť celý článok

YK11

SARM alebo selektívne modulátory androgénových receptorov sú dobre známe tým, že prinášajú rovnaké výsledky ako anabolické steroidy, ale bez negatívnych vedľajších účinkov. Japonskí vedci realizovali experiment na novom SARM produkte pod názvom YK11, o ktorom sa hovorí, že je najsilnejší medzi všetkými. 

V roku 2011 Yuichiro Kanno z Toho Univerzity zverejnila výsledky úvodnej štúdie o YK11, čo podtvrdzuje jedinečnosť a vzácnosť tejto zlúčeniny.

YK11 sa viaže na AR (androgénny receptor), ale selektívnym spôsobom, bez rizika negatívnych vedľajších účinkov ako je rast ochlpenia, rast prostaty a zvýšenú agresivitu.

YK11 bol testovaný na svalových bunkách a nie na laboratórnych zvieratách. YK11 indukuje v svalových bunkách viac folistatínu (viac ako…

Zobraziť celý článok

GW 501516 (Cardarine)

Tuk je nepriateľom všetkých kulturistov a cvičencov, ktorí si potrpia na dobrej forme. Je ľahké ho nadobudnúť, ale veľmi ťažké sa ho zbaviť. Správna diéta a cvičenie vám pomôžu dosiahnuť veľkolepú postavu, ale pridaním GW 501516 svoju postavu posuniete na úplne inú úroveň. 

Výhody užívania GW 501516

  • Je vytrvalostným doplnkom číslo jeden. Z tohto dôvodu ho využívajú elitní atléti po celom svete.
  • Dodá vám šialenú dávku energie, takže môžete trénovať s ťažšími váhami, intenzívnejšie, môžete jednoducho trénovať efektívnejšie než doteraz.
  • Skracuje čas potrebný na zotavenie. Môžete trénovať s väčšou frekvenciou, teda častejšie.
  • Je silne antikatabolický a zároveň urýchľuje spaľovanie tukov. To znamená, že…
Zobraziť celý článok