Celková cena: 0€ Zobraziť košík

Zaostrené na SARM

Skratka SARM dnes už ani na Slovensku nie je neznámym pojmom. Táto špecifická kategória špeciálnych výživových doplnkov právom vzbudzuje pozornosť, a to nielen kulturistov, ale aj vedeckej spoločnosti, ktorá investuje milióny dolárov do ich výskumu. 

ČO sú SARM a na čo slúžia?

SARM je anglická skratka pre selektívne modulátory androgénnych receptorov. Problematika aplikácie SARM sa v dnešnej dobe klasifikuje do dvoch základných skupín:

1. SARM sú predmetom medicínskych výskumov

- O SARM sa čoraz viac a intenzívnejšie uvažuje ako o vhodnej alternatíve dnešných liekov, ktoré pomáhajú pri hormonálnej substitučnej liečbe alebo by sa mohli stať náhradou liekov pri liečbe diagnóz ako je osteoporóza alebo svalová dystrofia. 

Zobraziť celý článok

MYOBOL SARM COMBO XXL

Horúca novinka na slovenskom trhu si na svoje konto môže zapísať hneď dva prvenstvá. Rozhodne o ňom môžeme povedať, že sa zaraďuje do skupiny najlepších a súčasne aj najsilnejších doplnkov, aké môžete mať.

Najlepší preto, lebo obsahuje kľúčovú ingredienciu YK-11, ktorá patrí do kategórie SARM (selektívne modulátory androgénnych receptorov). Tieto látky sú v dnešnej dobe doslova trhákom. V medicínskych vedách sa testujú ako vhodnejšia alternatíva substitučnej hormonálnej liečby. Vhodná najmä z dôvodu bezpečnosti oproti súčasným liekom. Bezpečnosť je zabezpečená jedinečnou schopnosťou selektívnosti týchto látok. V praxi to znamená, že SARM látky sa zacieľujú len na receptory svalov a kostí, čím eliminujú riziko vzniku negatívnych vedľajších účinkov…

Zobraziť celý článok

Potrebujete sa zorientovať v prohormónoch? Máme pre vás prehľadný manuál

Neviete sa orientovať v prohormónoch (ďalej len PH) a nechce sa vám stále otvárať internet s tým, aby ste sa pozreli, ktorý na čo slúži? Rozhodli sme sa vypracovať stručný návod s krátkym popisom jednotlivých PH ponúkaných v internetovom obchode  www.prohormony.sk

Prohormóny určené na budovanie objemu (masívnej svalovej hmoty)

Bedlam

Hlavná účinné zložky: Max LMG, M-Sten
Bedlam je špeciálny PH určený na dramatický rast čistých svalov bez nechceného zadržiavania vody. Žiadna konverzia na estrogén!

Dominated

Hlavné účinné zložky: Tribulus terrestris, 4-Hydroxyisoleucine, 4-Hydroxyisoleucine, Diosgenine, Beta-Ecdysterone, DHEA, Apigenin, Laxogenin, Zinok, Horčík glukonát, Polygonum Cuspidatum (pohánkovec japonský),…

Zobraziť celý článok

HURRICANE, váš hrdina!

Existuje ideálny produkt pre kulturistov?

  • Anabolické steroidy – PRÍLIŠ NEBEZPEČNÉ
  • Bežné doplnky výživy – PRÍLIŠ SLABÉ
  • HURRICANE – ideálny!

 

Niektoré doplnky výživy na seba viažu obrovskú mieru pozornosti nielen zo strany bežných športovcov, ale aj odborníkov na suplementy. Pred pár rokmi takúto polemiku medzi kulturistickou verejnosťou spôsobila špecifická kategória látok - SARM.

Čo je SARM?

S - selektívny

A - androgénny

R - receptorový

M – modulátor

SARM sa viažu na svalové receptory a receptory kostí, kde spúšťajú anabolické mechanizmy. Z toho vyplýva, že majú priamy účinok na rast svalov a kostí. Viete si predstaviť, čo by sa stalo,…

Zobraziť celý článok