Celková cena: 0€ Zobraziť košík

MYOBOL

Výrobca: Warrior Labs
Hodnotenie produktu:
Počet recenzií našich zákazníkov: (1)

Nekončiaci rast svalov.

Pôvodná cena 99.99€
Nová cena 79.99€
Ušetríte 20€

Extrémne účinný produkt vytvorený použitím tých najkvalitnejších surovín, ktoré vám zabezpečia nekončiaci rast svalov! S MYOBOL neexistujú žiadne limity.

Už roky je veľmi polemizovanou témou práve myostatín a hľadanie cesty na jeho účinné blokovanie. Ak chceme túto tému viac priblížiť, musíme si priblížiť, čo myostatín je. 

Myostatín

V minulosti tiež známy ako rastový diferenciačný faktor 8 je rastový faktor, ktorý obmedzuje rast svalového tkaniva. Patrí do skupiny TGF Beta-1. Jeho gén je MSTN a nachádza sa na ľudskom chromozóme 2. Ak sú hladiny tejto bielkoviny vysoké, telo má zníženú schopnosť tvorby svalstva. Opačne, ak je telo schopné myostatín blokovať, človek má prirodzene viac svalovej hmoty. Len pre zaujímavosť, pri srdcovom zlyhaní je koncentrácia myostatínu v srdci v čase kolapsu veľmi vysoká.

 

Blokovanie myostatínu = viac svalov.

MYOBOL SARM COMBO XXL je produkt, ktorý je absolútne jedinečný. Jeho vlastnosti a účinky nemusia byť zaobaľované do pekných marketingových rečičiek. Tento produkt reklamu nepotrebuje, pretože to, čo je skutočne účinné a kvalitné, o tom sa ľudia dozvedia bez toho, aby sa tomu muselo umelo pomáhať. 
Odborný tím zložený z lekárov, expertov na doplnkovú výživu a aktívnych športovcov z niekoľkých druhov silových športov vytvorili túto jedinečnú formulu, vďaka ktorej zažijete aké je to vidieť rásť svoje svaly pred očami v rekordne rýchlom čase. 

Z čoho je MYOBOL SARM COMBO XXL zložený?

Za silou produktu sa skrýva až 8 zložiek a tou najhlavnejšou je YK 11, čo robí z tohto produktu úplne odlišný od konkurencie. Čo je YK 11?
YK11 zaraďujeme do kategórie SARM látok, čo znamená - selektívne modulátory androgénnych receptorov. Jedná sa o látky, ktoré sa na receptory viažu selektívne, to je, že ich sila je porovnateľná s účinkami anabolických steroidov, no práve z dôvodu ich selektívnosti sú ich vedľajšie účinky minimálne rizikové alebo žiadne. Aktuálne predstavujú bestseller na trhu s doplnkami výživy. 
YK11 je dnes považovaný za najsilnejší spomedzi všetkých SARM. Jeho absolútne neprekonateľná schopnosť je, že funguje ako inhibítor myostatínu. Hlavná schopnosť teda spočíva v blokácii tohto proteínu, čo vám zabezpečí nárast brutálnej svalovej hmoty.

Extrakt zo zeleného čaju (95%) – zelený čaj a jeho pozitívne vlastnosti na zdravie človeka sú známe už stáročia. Jeho najsilnejšou zbraňou je silná antioxidačná schopnosť. Podľa vedeckých štúdií je jeho antioxidačná schopnosť 25 – 100 krát vyššia, než je tomu u u vitamínu C alebo E. Obsahuje kofeín, ktorý výrazným spôsobom napomáha zlepšovať športový výkon. Veľmi významnou schopnosťou je jeho „čistota“. Napríklad kofeín v energetických nápojoch alebo energetických tyčinkách je často sprevádzaný konzervačnými látkami alebo nepopulárnymi „Éčkami“, zatiaľ čo kofeín zo zeleného čaju je dostatočne účinný sám o sebe a nepotrebuje ďalšie prímesi.

Creatine Magnesium Chelate – predstavuje „moderný“ kreatín, ktorý je na trhu relatívne krátku dobu. Kreatín je najpopulárnejší doplnok na svete. Od jeho uvedenia na trh prešiel dlhú cestu a okrem formy monohydrátu ich je hneď niekoľko. Creatine Magnesium Chelate je obohatený o horčík. Úspešne napomáha zvyšovať svalovú silu a energiu, zabezpečuje nárast svalovej hmoty v pomerne krátkom čase a zrýchľuje regeneráciu skracovaním doby potrebnej na zotavenie svalstva. 

Askorban sodný (Vitamín C) – patrí medzi základné vitamíny, ktoré by mal konzumovať každý športovec, rovnako tak aktívny človek. Vitamín C zlepšuje funkciu imunitného systému a skracuje regeneráciu medzi jednotlivými tréningovými jednotkami. Je dôležitý pre správnu funkciu spojivového tkaniva. Rovnako tak ako zelený čaj, aj vitamín C patrí medzi antioxidanty. Prostredníctvom vitamínu C je telo schopné lepšie zvládať oxidačné poškodenie. 
Oxidačné poškodenie – je negatívny stav organizmu, ktorý je spôsobený voľnými radikálmi. Voľné radikály sa negatívne podpisujú pod proces starnutia, vznik rakoviny a ochorenia srdcia. 

Vitamín D3 - aby mohol vitamín D3 v našom tele účinne pôsobiť, musí sa premeniť na biologicky aktívnu formu, kalcitriol. 
Kalcitriol putuje obehom a smeruje k cieľovej bunke, jeho klasickým cieľom sú kosti a rastové chrupavky. Ovplyvňuje však aj ďalšie systémy - imunitný systém, kožu, pankreas, priečne pruhované a hladké svaly, a to vďaka receptorov vitamínu D3, ktorý je prítomný takmer vo všetkých bunkách tela. 

Vitamín A – bohužiaľ, vitamín A je častokrát prehliadaný na rozdiel od vitamínových „superstar“ ako sú vitamíny C, D alebo E, no vitamín A je nesmierne dôležitým vitamínom pre kulturistov a silových športovcov. Zabezpečuje opravu a rast telesných tkanív a má významnú schopnosť rozvoja reprodukčného systému. Na vstrebávanie vitamínu A má negatívny vplyv intenzívna fyzická záťaž, rovnako tak strava chudobná na tuky. Vitamín A napomáha regulovať imunitný systém prostredníctvom lymfocytov. 

Kyselina pantoténová (vitamín B5) – patrí do kategórie vitamínov nazývaných B-komplex. Je to vitamín, ktorý je rozpustný vo vode a v prírode sa nachádza v dvoch formách:

  • pantetín,
  • kalcium pantotenát.

Vitamín B5 má v ľudskom organizme nezastupiteľné úlohy. Pozitívne vplýva na plodnosť, predlžuje vek a zúčastňuje sa tvorby protilátok. Významným spôsobom urýchľuje rýchlosť regenerácie tkaniva, či už je to po tréningu, po operáciách, či popáleninách. Jeho nenahraditeľný význam je pri metabolizme. Tu má význam pre účinok množstva enzýmov, ktoré sa podieľajú na metabolizme sacharidov a cukrov, produkcii glukokortikoidov a pohlavných hormónov.

HMB (skratka pre β-hydroxy P-methylbutytrát) – HMB je metabolit aminokyseliny leucín, ktorý je extrémne účinný v boji proti odbúravaniu svalových bielkovín. V suplementácii kulturistov je považovaný za silne anti-katabolický a zároveň anabolický produkt. Nezastupiteľné miesto má najmä v období diét a predsúťažných príprav kulturistov. 

Pri rekapitulácii jednotlivých zložiek môžeme konštatovať, že MYOBOL SARM COMBO XXL je tvorený látkami, ktoré nemajú negatívne účinky na zdravie človeka za predpokladu, že neprekračujete odporúčané denné dávkovanie a dodržiavate správnu životosprávu. Po cykle nie je potrebné PCT a vy tak môžete byť absolútne bez obáv o svoje zdravie. Vyskúšajte synergickú silu MYOBOLU už dnes!

 

Warrior Labs MYOBOL MYOBOL

Nekončiaci rast svalov.

0 1 79.99

Zloženie:

Nutričné informácie

Veľkosť jednej dávky: 2 kapsuly
Počet dávok v balení:45

Hodnoty jednej dávky

YK-11           

    5 mg 

Green Tea P.E. 95%              

397 mg 

Creatine Magnesium chelate

500 mg

Sodium ascorbate           

  100 mg 

Vitamin D3             

0,05 mg

Vitamin A      

0,35 mg

Pantothenic Acid  

  20 mg 

HMB   

    280 mg

Denná hodnota nebola stanovená

Ostatné zložky: stearan horečnatý

   

 

Dávkovanie:

Určené ako doplnok výživy. Užívajte 1 kapsulu trikrát denne. Najlepšie ráno, na obed a večer. Neprekračujte maximálnu dennú dávku 6 kapsúl. 

 

Upozornenie:

Určené len pre zdravých dospelých jedincov. Neodporúča sa pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Počas užívania tohto produktu neužívajte kofeín z iných zdrojov. Ak máte zdravotné problémy o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. V kombinácii s týmto výrobkom sa neodporúča konzumácia alkoholu v akomkoľvek množstve. Prekračovanie odporúčaného dávkovania neprináša lepšie výsledky. Ak pocítite akékoľvek negatívne vedľajšie účinky, ihneď prerušte užívanie produktu. 

Uchovávajte na suchom, tmavom a chladnom mieste. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami. Neužívajte ak bol porušený ochranný obal. 

Len prihlásený užívatelia môžu hodnotiť produkty

  • glexand
    glexand
    Tak ktomu to produktu můžu říct že to je bomba ... každým dnem jsem zvyšoval svoji výkonnost .. Hned od prvního dne jsem bral 3kapsle denně 1x po snídani , 1x po obědě , 1x po večeři vždy po jídle .. Ktomu denně proteiny , BCAA , Kreatin , Glutamin , Multivitamín + pořádná strava = zelenina , ovoce , brambory , těstoviny , rýže ... prostě dieta bez čokolád atd,. + Mohl jsem po měsíci užívání Myobolu jed 3hodinový trénink s tím že druhý den jsem byl už tak vyregenerovaný že jsem jel další trénink s chutí ... Trénink jsem měl od pondělí do Soboty .. Jo nezapomenout pít minimálně 3litry vody denně a může se MYOBOL užívat 8týdnů v kuse pak 4týdny přestávka a pak se může Myobol opět nasadit na 8týdnů .. U tohoto výrobku není potřeba brát PCT což je super. :)