Nutrabol

Výrobca: Warrior Labs
Hodnotenie produktu
Recenzie: (4) Dostupnosť: (skladom)

Extrémny nárast svalov v krátkom čase

Nová cena: 79.99€

SARM látky predstavovali až do tejto chvíle absolútny sen väčšiny cvičencov, ktorí sa orientujú v športovej výžive. Že ste o SARM ešte nepočuli? Prečítajte si nasledujúce riadky a urobte si názor sami. NUTRABOL SARM COMBO XXL je produkt tvorený až dvomi SARM zložkami, ktoré vám zabezpečia extrémny nárast svalovej hmoty v tak rýchlom čase, že tomu nebudete sami veriť. 

 

SARM je skratkou pre selektívne modulátory androgénnych receptorov. Ich účinky sú porovnateľné s ASi, ktoré sú najmä v silových športoch a kulturistike tak rozšírené. U AS je však veľké riziko negatívneho vplyvu na zdravie človeka, pričom SARM látky sú takmer bez vedľajších účinkov. Prečo? Práve kvôli ich schopnosti selektívneho pôsobenia. SARM látky sa totiž zameriavajú výlučne na receptory v svaloch a kostiach. Týmto spôsobom eliminujete vznik gynekomastie, vypadávaniu vlasov a negatívneho vplyvu na prostatu. 

 

NUTRABOL SARM COMBO XXL

Obsahuje až dve látky z tejto kategórie a to:

 • SR9009
 • RAD140

SR9009 alebo tiež Stenabolic je Rev-ERB ligand, ktorý sa užíva perorálne. Stenabolic výrazne ovplyvňuje veľké množstvo regulačných procesov ľudského tela. 

 • Zlepšuje metabolizmus glukózy
 • Zlepšuje vytrvalosť
 • Blokuje ukladanie tuku
 • Zvyšuje počet mitochondrií vo svaloch

Nárast svalstva sa realizuje prostredníctvom zvyšovania mitochondrií vo svaloch. Okrem ich nárastu, sa defektné mitochondrie zo svalov odstraňujú. 

 

RAD140 alebo tiež testolone je SARM z kategórie „novších“. Jeho najväčším benefitom je poskytovať telu megadávky TST a to bez negatívnych vedľajších účinkov. Jeho účinky sú porovnateľné s TST, no RAD140 disponuje vyšším anabolickým efektom. V budúcnosti sa uvažuje nad jeho nasadením pri substitučnej hormonálnej liečbe, kde by bol rovnocennou náhradou súčasných liekov svojou silou, no vhodnejšou svojimi minimálnymi vedľajšími účinkami. 

Creatine Magnesium chelate – predstavuje „moderný“ kreatín, ktorý je na trhu relatívne krátku dobu. Kreatín je najpopulárnejší doplnok na svete. Od jeho uvedenia na trh prešiel dlhú cestu a okrem formy monohydrátu ich je hneď niekoľko. Creatine Magnesium Chelate je obohatený o horčík. Úspešne napomáha zvyšovať svalovú silu a energiu, zabezpečuje nárast svalovej hmoty v pomerne krátkom čase a zrýchľuje regeneráciu skracovaním doby potrebnej na zotavenie svalstva. 

 

Coleus Forskohlii - sa v súčasnosti jeden z najefektívnejších prírodných spaľovačov tuku. Veľakrát je porovnávaný s eph, no Coleus forskohlii v sebe nenesie žiadne negatívne vedľajšie účinky. Nespôsobuje problémy s krvným tlakom, ani nespôsobuje nepríjemné stavy zvýšenej srdcovej činnosti. Hlavnou zložkou je forskohlii, ktorá aktivizuje enzýmy a štítnu žľazu, čo má za následok spaľovanie tuku a zvyšovanie rýchlosti metabolizmu. 

Koenzým Q10 – predstavuje priam zázračnú látku, ktorá ma priamy vplyv na takmer všetky biochemické procesy v ľudkom tele. Okrem toho ho môžeme priamo spojiť s chudnutím. Vedecké štúdie preukázateľne dokázali, že obézni ľudia majú v priemere o 50% menej koenzýmu v tele než prirodzene chudí ľudia. Jeho zaradením do stravy tak podporujete spaľovanie tukov a budete mať nad svojou váhou kontrolu. Okrem pozitívneho vplyvu na chudnutie priaznivo pôsobí na znižovanie krvného tlaku, napomáha tiež v boji proti ischemickej poruche srdca. 

 

 

Piperín – je látka prirodzene sa nachádzajúca v korení. Najviac ho možno nájsť v čiernom, menej v zelenom, bielom a novom korení. Výrazne ovplyvňuje rýchlosť metabolizmu a povzbudzuje činnosť tráviacich enzýmov podžalúdkovej žľazy. 

 

Benefity užívania piperínu:

 • Zlepšuje metabolizmus
 • Zabraňuje nárastu tukového tkaniva
 • Znižuje ukladanie tuku
 • Pôsobí antidepresívne
 • Má antioxidačné účinky

Nettle root (extrakt zo žihľavy) – je často používaná pri liečbe anémie, pri problémoch s prostatou a pri rôznych infekciách. Čo sa týka budovania svalov, extrakt zo žihľavy priaznivo ovplyvňuje hladiny TST v tele. Čaj z lístkov podporuje činnosť žlčníka a pankreasu a pôsobí preventívne pri žalúdočných vredoch. Žihľava tiež znižuje hladinu glukózy v krvi a urýchľuje metabolizmus. Má silné detoxikačné účinky. 

Long Jack alebo tiež Eurycoma longifolia je veľmi horkým výťažkom stromu s liečivými účinkami. V tradičnej ľudovej medicíne sa stáročia využíval a dodnes využíva ako afrodiziakum. Prirodzenou formou zvyšuje hladinu TST, čo je veľmi užitočná vlastnosť aj pre silových športovcov a kulturistov. Jeho bežný výskyt je v Indonézii a Malajzii a v niektorých častiach Vietnamu, Laosu a Thajska. 

Pozitívny vplyv na nárast hladín TST je zapríčinený prítomnosťou skupiny horkých látok s názvom quassinoidy. V Long Jacku sa ich nachádza 10 a prvýkrát boli objavené až v roku 2009. TST je dôležitý pre nárast svalovej hmoty, sily a pre rovnováhu tuku v ľudskom tele. Na rozdiel od exogénneho TST sa nemusíte báť nežiaducich vedľajších účinkov. 

Vitamín D3 – dôležitá forma vitamínu D potrebná najmä na správny chod imunitného systému a pre vytváranie svalových buniek. Jeho hlavným zdrojom je slnečné svetlo, no väčšina populácie bojuje s jeho nedostatkom, a preto je potrebný jeho príjem vo forme doplnkov výživy. 

Horčík - je nenahraditeľný takmer pre všetky procesy, ktoré v ľudskom tele prebiehajú. Tým najdôležitejším je tvorba energie. Tá je nevyhnutná pre akýkoľvek pohyb a výkon. Pri športe sa energia niekoľkonásobne viac spotrebúva, preto je potrebné dopĺňať externe aj horčík. 

Horčík navyše pôsobí relaxačne na svaly, pomáha tak predchádzať kŕčom stehien a lýtok, ktoré sa u športovcov môžu vyskytovať. V bunkách je po draslíku najfrekventovanejším minerálom. Udržuje bunky zdravé a spomaľuje ich odumieranie. Podieľa sa na transporte cukrov do buniek a zlepšuje využitie kyslíka v nich. 

Zinok – patrí tiež k jednému z najpočetnejších minerálov v ľudskom organizme. Priaznivo vplýva na imunitný systém, urýchľuje hojenie rán a zlepšuje sexuálne funkcie. Typickým prejavom nedostatku zinku sú biele škvrny na nechtoch. 

Warrior Labs Nutrabol Nutrabol

Extrémny nárast svalov v krátkom čase

3.5 4 79.99

Zloženie:

Nutričné informácie

Veľkosť jednej dávky: 3 kapsuly

Počet dávok v balení: 30

Hodnoty jednej dávky 

SR9009

20 mg

RAD140

20 mg

Creatine Magnesium chelate

1000 mg

Coleus Fosskoli Extract 12

100 mg

Coenzyme Q10 

50 mg

Piperine 

10 mg

Nettle root

140 mg

Long Jack

140 mg

Vitamin D3 

100 mcg 

Magnesium

300 mg 

Zinc

20 mg 

Denná hodnota nebola stanovená

Ostatné zložky: stearan horečnatý

 

Dávkovanie:

Určené ako doplnok výživy. Užívajte 1 kapsulu 3 – 4 krát denne. Ideálne jednu kapsulu každé štyri hodiny.

Upozornenie:

Určené len pre zdravých dospelých jedincov. Neodporúča sa pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Počas užívania tohto produktu neužívajte kofeín z iných zdrojov. Ak máte zdravotné problémy o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. V kombinácii s týmto výrobkom sa neodporúča konzumácia alkoholu v akomkoľvek množstve. Prekračovanie odporúčaného dávkovania neprináša lepšie výsledky. Ak pocítite akékoľvek negatívne vedľajšie účinky, ihneď prerušte užívanie produktu. 

Uchovávajte na suchom, tmavom a chladnom mieste. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami. Neužívajte ak bol porušený ochranný obal. 

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Dávkovanie: po jedle
    Ráno   Obed   Večer 
 1. týždeň  1 kapsula   1 kapsula   1 kapsula
 2. týždeň  1 kapsula   1 kapsula   1 kapsula 
 3. týždeň  1 kapsula   1 kapsula  1 kapsula
 4. týždeň  1 kapsula   1 kapsula  1 kapsula

Len prihlásený užívatelia môžu hodnotiť produkty

 • neregistrovany-uzivatel
  neregistrovany-uzivatel
  Spolu s Evoke a growth, za dva týždne sila hore, regenerácia lepšia, vedľajšie účinky žiadne. Produkty hodnotím pozitívne.
 • neregistrovany-uzivatel
  neregistrovany-uzivatel

  Dobry den za 2 tyz.uzivania produktu ktory som si u vas obj. Som postrehol zvysenie sily objemovo tiez ale za 2 tyz.nemozem ocakavat zazraky regeneracia svalov po tren. Parada svalovka 1 max.2 dni  urcite budem pokracovat v uzuvani a uvidime dalej ako sa to bude budovat zatial to hodnotim pozit. Cena vyrobku je troska vysoka ale nie prehnana vedlajsie ucinky zatial ziadne .dakujem a tesim sa na dal.spolupracu 

 • neregistrovany-uzivatel
  neregistrovany-uzivatel
  Vynikajuci výárobok - určite ešte objednávam!
 • meso
  meso
  Nutrabol som používal spolu s ďalším Sarms Hurricane.. S produktom som veľmi spokojný.. Zlepšila sa regenerácia, sila a hustota svalstva.. Pred cyklusom som bol po operácii kolena.. nemal som skoro žiadny pohyb(6tyzdnov barle)váha išla hore a bo som zaliaty.. Vďaka Nutrabol + Hurricane som sa dostal do formy a znovu môžem koleno naplno zaťažovať????