Rose Hips

Výrobca: Fitomax
Hodnotenie produktu
Recenzie: (0) Dostupnosť: (skladom)

Urýchľuje zotavenie po chorobách

Nová cena: 15.99€

ROSE HIPS alebo tiež extrakt zo šípok patrí medzi prírodniny s extrémne silným vplyvom na zdravia človeka a to vďaka vysokému obsahu vitamínu C

Ďalej:

  • Pomáha pri katare zažívacieho traktu
  • Je vhodný pre ženy počas tehotenstva a dojčenia
  • Urýchľuje zotavenie po chorobách
  • Je vhodný pri reumatických ochoreniach
  • Vitamín C zo šípok zvyšuje pružnosť cievnych stien

Tento multifunkčný plod by nemal slúžiť len na okrasu. V plodoch sa ukýva mega dávka vitamínu C, všetky vitamíny skupiny B, vitamín A, vápnik, železo a dôležité triesloviny, ktoré pozitívne ovplyvňujú trávenie a sú nápomocné pri detoxikácii organizmu. Plody šípovej ruže sú bohaté aj na pektíny, organické kyseliny a silice.

Diuretikum aj preháňadlo

Ovocné kyseliny a pektíny zo šípok majú mierne diuretické a laxatíne účinky. Extrakt zo šípok sa používa na zmiernenie ochorenia obličiek alebo pri miernej zápche.

Pomoc imunitnému systému

Obsiahnutý vitamín A v šípkach je prospešný pre správne fungovanie imunitného systému. Pomáha predchádzať infekciám z baktérií a vírusov, zvlášť v obdobiach so zvýšeným fyzickým a duševným zaťažením.

Protizápalové vlastnosti

Špeciálne výskumy v Dánsku a Nemecku potvrdili, že extrakt zo šípok je prospešný pri liečbe hnisavých rán a zápalov. Ďalej sa zistilo, že napomáha pri reumatoidnej artritíde. Skupina, ktorá ich brala zlepšila hybnosť o 20-25%. 

Využite v kulturistike

Aj napriek tomu, že sa nejedná o produkt, ktorý je primárne určený na rast svalovej hmoty, všetko so všetkým súvisí. To, že vaše vnútorné orgány budú fungovať správne, že nebudete mať problémy s trávením a nebudete mať v sebe toxíny, sa ukáže práve na svalovej hmote. Pokiaľ bojujete s chorobami, nikdy nezaznamenáte taký progres, s ktorým by ste sa uspokojili. V niektorých prípadoch netreba považovať za najdôležitejšie proteíny a aminokyseliny, aj keď určite majú svoje postavenie. V prvom rade musíte byť zdravý, aby ste mohli napredovať.

 

Antioxidanty

Vzhľadom na to, že šípky obsahujú celý rad antioxidantov:

  • Karotenoidy
  • Flavonoidy
  • Polyfenoly
  • Katechíny

Sú skvelou prevenciou pred vznikom rakoviny. V praxi sa ukazuje, že svoje uplatnenie si nájdu aj pri liečbe ochorení pečene a žlčníka. 

Fitomax Rose Hips Rose Hips

Urýchľuje zotavenie po chorobách

15.99

Zloženie:

Nutričné informácie
Veľkosť jednej dávky: 1 kapsula
Počet dávok v balení: 90 
Hodnoty jednej dávky %DV
Extrakt z divokej ruže 550 mg *
Z toho vitamín C 385 mg
* denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky: Fitomax ROSE HIPS (Rosa canina L.) 70% viamínu C 
kapsula (hydroxypropylmethylcelulóza),
protihrudkujúce látky: stearát horečnatý 

 

Dávkovanie:

FitomaxTM ROSE HIPS užívajte jedenkrát denne, jednu kapsulu, najlepšie ráno. Zapite dostatočným množstvom tekutiny (minimálne 250 ml). Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Užívajte ako doplnok stravy. Nie je vhodné ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: FitomaxTM ROSE HIPS skladujete na suchom mieste pri izbovej teplote a mimo dosahu malých detí. 

Len prihlásený užívatelia môžu hodnotiť produkty

Žiadne hodnotenia