Celková cena: 0€ Zobraziť košík

Makaj na sebe a vyhraj ceny v hodnote 1000 eur- žrebovanie

Tak priatelia! Dnes je deň, kedy sa dozviete mená šťastlivcov, ktorí vďaka súťaži „Makaj na sebe a vyhraj“ získajú možnosť bojovať o hlavnú výhru 1000 eur v podobe našich produktov. Do súťaže sa prihlásilo viac než 40 záujemcov a náš odborný tím, ktorého súčasťou je aj skvelý slovenský kulturista žijúci vo Veľkej Británii Lukáš Gábriš, vybral týchto borcov, ktorí majú mesiac na to, aby na sebe zamakali, a to s podporou našich balíčkov.

Už o mesiac sa dozvieme celkového víťaza!

Výherca Tomáš Pollák 

Váha pred 80 kg a po cykle 84 kg

Toto sú pocity tomáša počas užívania produktov Demonize a…

Zobraziť celý článok

Makaj na sebe a vyhraj ceny v hodnote 1000 eur

Internetový obchod www.prohormony.sk pripravil pre všetkých, ktorí sa venujú posilňovaniu atraktívnu súťaž o hodnotnú výhru. Jedná sa o úplne nový, originálny formát, s ktorým ste sa ešte na Slovensku nestretli! Šancu vyhrať má každý z Vás. 

O čo ide?

Aj napriek tomu, že prohormóny sú v Slovenskej republike pomerne novým druhom doplnkov výživy, našli si svojich stálych zákazníkov a neustále pribúdajú noví. Za ich masívnym prienikom stoja veľmi slušné výsledky, ktoré klienti s pomocou prohormónov dosiahli. Tím ľudí z obchodu www.prohormony.sk preto ponúkajú trom záujemcom pomoc vo forme podpory zo svojho portfólia produktov. Bude sa jednať o produkty: Demonize, Eshred od firmy UG-pharma, Super PCT od firmy Warrior…

Zobraziť celý článok