Celková cena: 0€ Zobraziť košík

Balíček na tvrdosť a silu

Výrobca: Warrior Labs
Hodnotenie produktu:
Počet recenzií našich zákazníkov: (6)

Balíček od Warrior labz na budovanie extrémnych svalov.

Pôvodná cena 149.99€
Nová cena 134.99€
Ušetríte 15€

Balíček obsahuje:

Warrior Labz Viking 90 kasp.

Viking je ideálny produkt do predsúťažnej diéty, kedy potrebujete maximálne vyrysovať svoje svalstvo, no súčasne tak ochrániť svalovú hmotu. Vďaka použitiu jednotlivých zložiek je Viking mierny k organizmu a nemusíte sa obávať negatívnych vedľajších vlastností. 

Výhody:

-prekrvenie a napumpovanie svalov 

-zvýšuje syntézu bielkovin 

- zvýšenie svalovej hmoty

Dávkovanie: Slúži ako doplnok výživy. Užívajte 1 kapsulu 1-3 krát denne spolu s jedlom. Pre maximalizáciu výsledkov konzumujte 2 – 3 kapsuly denne. Neužívajte viac ako 4 týždne. Po skončení cyklu odporúčame aplikovať produkt super PCT. 

Warrior Labz Super PCT 90 kaps.

Super PCT je komplexný produkt určený do obdobia po vysadení prohormónov. Obsahuje zložky napomáhajúce obnovovať hladinu testosterónu, je silne anti-estrogénový, pomáha regenerovať pečeň a chráni zdravie srdca a prostaty. 

Výhody:

-ochraňuje srdce a prostatu

-zvyšuje prirodzenú hladinu testosterónu 

-pomáha zachovávať svalove zisky

Dávkovanie: Slúži ako doplnok výživy. Užívajte 1 kapsulu trikrát denne, vždy 20 minút pred jedlom. Neprekračujte maximálnu dennú dávku 3 kapsuly. Vhodné po cykloch s prohormónmi, rovnako tak aj so steroidmi. 

Warrior Labs Balíček na tvrdosť a silu Balíček na tvrdosť a silu

Balíček od Warrior labz na budovanie extrémnych svalov.

5 6 134.99

Len prihlásený užívatelia môžu hodnotiť produkty

 • Dossa
  Dossa
  Objednal som si produkt Viking spolu s PCT. Už končím tretí týždeň a výsledky sú celkom slušné. Nepribral som ani kilo ( možno aj koli práci ) ale určite som skvalitnil svalovú hmotu. Prekrvenie je fakt super a po celý deň sa cítite napumpovane. Takže hodnotenie je dobré, nabudúce si objednám Titan alebo ak naskladníte niečo este silnejsie tak pojdem do toho Hlavne sa tesím na nové pumpy co zaradíte do ponuky.
 • dafinoo
  dafinoo
  Takze treti tyzden zamnou ...plus 7kg hore ,a vaha stale ide hore ruky ,bycak,tricak ,nohy ,chrbat rapidne rastu ...a pozitiv brucho ide pomaly ale isto dole!!!!som stalim klientom tejto spolocnosti!!!pokial cvicite a chcete vypadat tak to treba brat
 • neregistrovany-uzivatel
  neregistrovany-uzivatel
  Tak trvalo mi to dlhšie, ale prví cyklus je zamnou Baliček na tvrdosť a silu Warrior Labz viking + PCT. Užívať som začal 5.9.2016 skončil 4.10.2016. Prve dni asi 3-4 ma neskutočne bolela hlava (ale zvládol som to bez bolesti tlmiacich tabletiek). Prvý týždeň som teda užíval len viking + proteín + glutamín + HMB + ZMA + L- Karnitin + A.K.G + Multivitamin + Klbovka.. Druhý tižden som si naordinoval aj predtreningovku od czech virus. Tak a poďme na moje rozmery prví udaj bude začiatok / koniec: Váha: 109,3 / 113,8 kg ,, Biceps: 44 / 45 cm ,, Prsia: 124 / 127 cm ,, Pás: 107 / 108 cm ,, Stehno: 63 / 65 ,, Lítko: 40 / 41 ,, Predlaktie 36 / 36,5 cm ,, Tlak: 153/84, 59p / 133/82, 69p. Čo sa týka vzhľadu nejak som to nepoznal že niečo beriem. No ale čo sa týka sily tak som poskočil na váhach, tak ako vysie uvedene rozmery i tieto info dám v rovnakom vzore začiatok / koniec: Benčpres: 100 / 140 kg ,, Mrtvy tah: 140 / 200 kg ,, Drep: 120 / 170 kg ,, Legpress 350 / 520 kg .... mohol by som ešte pokračovať ale v jednoduchosti všade som si polepšil percentualne od 10-30%. Čo teda bolo premňa prekvapenim. Čo sa tyká cvičenia cvicieval som skoro každý deň a teda tréningy boli rozdelene na partie. Pravidelne ma ale boleli kríže kôli nadmernému prekrveniu. Snažil som sa spávať aspoň 8 hodín. Do toho som dával magneziove vaňe + Thajske masážne krémy. Čo sa týka agresie vždy som bol, tak ťažko sa tato otázka hodnoti :-D .Tak celkove hodnotenie. Som milo prekvapený zatiaľ uvidím čo sa stane po PCT. Fotky teda nebudem prikladať pretože sa nato necítim a nieje čo ukazovať , ja sa ukazujem až keď zdvíham :-D. Chcel by som podotknúť ešte že nie som v cviceni zaciatočnik a uz som užil 100ky doplnkov výživy ale prohormony to dostavajú na úplne nový level. A keď sa prečistim tak určite zas nejaký balíček objednám. A chcel by som sa i poďakovať že to nieje fejk a nejaké pleacebo.
 • neregistrovany-uzivatel
  neregistrovany-uzivatel
  Po 4.tydnu uzivani vzrostla vaha z 82kg na 86.5kg, mrtvy tah ze 170kg na 200kg bench ze 100kg na 115kg a drep ze 140kg na 165kg spolecne s pouitim Korteho treningu, co vic podotknot? 100% funkcni 100% obednam znovu :))
 • neregistrovany-uzivatel
  neregistrovany-uzivatel
  Je to super tvrdost svalstva perfektná a sila tiež išla hore .... Už teraz rozmýšľam že v novom roku to tiež objednám .... Ale je to dosť drahé :D ale tak za kvalitu sa oplati zaplatiť
 • neregistrovany-uzivatel
  neregistrovany-uzivatel
  Na sílu super za ten měsíc co to beru jsem neměl ani jeden špatný trénink všechny na 110% i když jsem šel unavený.Nabral jsem 4kg což je pro mě úspěch mám problémy s nabíráním tak jsme zvedvaj jestli mi to zůstane.Po celou dobu mě bolelo v oblasti krize nejspíš ledviny a měl jsem zvisene jaterní hodnoty a občas bolest hlavy ale i přesto půjdu do další kůry.