CARNITINE 3000 3+1

Výrobca: Grit
Hodnotenie produktu
Recenzie: (0) Dostupnosť: (skladom)

Redukcia podkožného tuku

Nová cena: 44.99€

L-karnitín alebo tiež vitamín BT zohráva kľúčovú úlohu v procese dodávania energie do metabolizmu tukov v tele každého človeka. Je nevyhnutný pre správne fungovanie myokardu a kostrového svalstva, ako aj ďalších tkanív a orgánov.

Odporúča sa najmä pre rekreačných, ale aj vrcholových športovcov počas intenzívneho tréningu, rovnako tak v obdobiach redukcie tuku alebo v predsúťažných prípravách kulturistov. L-karnitín pomáha účinne redukovať podkožný tuk a zabraňuje jeho opätovnému ukladaniu. Najlepšie výsledky dosiahnete použitím karnitínu v období mierne intenzívneho telesného cvičenia.

Tekutá forma zaisťuje rýchlu absorpciu a okamžité využitie. Podľa nedávnych štúdií karnitínu sa zistilo, že tekutá forma vstupuje do krvného riečišťa v priebeh niekoľkých minút (20 – 30) a pôsobí až 3 – 4 hodiny. Ďalším významným zistením je skutočnosť, že najvyšší účinok užívania L-karnitínu sa dostavuje až po dvoch týždňoch pravidelného užívania.

Grit CARNITINE 3000 3+1 CARNITINE 3000 3+1

Redukcia podkožného tuku

44.99

Zloženie:

Nutričné Informácie  
Veľkosť jednej dávky: 1 ampulka/25 ml
Počet dávok v balení: 20
Hodnoty jednej dávky  
L-karnitín 3000 mg

 

Nutričná hodnota v 100 ml: Energia 173 kJ / 41 kcal (43 kJ / 10 kcal), tuk <0,5 g vrátane nasýtených mastných kyselín <0,1, sacharidy 8,6 g (2,1 g) vrátane cukrov 8,1 g (2,0 g), bielkoviny <0,5 g, soľ 0,05 g (<0,01 g).

Dávkovanie:

Užívajte jednu ampulku (25 ml) raz denne, najlepšie 20 minút pred tréningom. Pred použitím pretrepte.

Upozornenie: Neprekračujte denné dávkovanie. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami. Vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva výrobky obsahujúce lepok.

Len prihlásený užívatelia môžu hodnotiť produkty

Žiadne hodnotenia