Redukcia hmotnosti Fitomax

Výrobca: Fitomax
Hodnotenie produktu
Recenzie: (0) Dostupnosť: (skladom)

Zdravá podpora pri spaľovaní tukov

Nová cena: 43.99€

Fitomax™ Green Coffee v sebe ukrýva synergické účinky kombinácie kofeínu a kyseliny chlorogénovej.

Kyselina chlorogénová zabezpečuje redukciu tuku bez zníženia príjmu kalórií (jedná sa o enzymatický proces). Predstavuje nezvyčajne silný antioxidant, ktorý sa v posledných rokoch preslávil ako pomocník v boji s prebytočnými kilogramami. Kyselina chlorogénová povzbudzuje pečeňový metabolizmus, ktorý napomôže rýchlejšiemu spaľovanie tuku, ktorý je dlhé roky uložený v problematických partiách a nechce sa mu odísť. Viac o Green Coffe TU. 

 

Fitomax™ Camellia sinensis - zelený čaj je rastlina, ktorá sa vo forme čaju pije po celom svete.

Pre jej zdraviu prospešné látky, ktoré sú obsiahnuté v listoch a vo voderozpustných polyfenoloch, ktoré sú tiež označované ako katechíny je tiež označovaná ako zázračná rastlina. Tieto látky majú protirakovinové a antidiabetické vlastnosti, podporujú činnosť srdca a nervového systému, pomáhajú pri liečbe nadváhy a obezity a majú ochranný účinok na pečeň a cievy. Viac o Camellia Sinensis TU. 

 

Fitomax™  Ilex Paraguariensis  - Yerba Mate je obyčajný názov cezmíny paraguajskej, ktorá stimuluje telo a myseľ.

Odporúča sa aplikovať pre zlepšenie zdravia, kondície, pamäte a koncentrácie. Používa sa ako tonizačný stimulant s vysokým obsahom prírodného kofeínu, teobromínu a teofylínu. Prirodzene bojuje proti duševnej a fyzickej únave. Okrem toho je bohatým zdrojom horčíka, mangánu, a draslíka. Tieto dôležité minerály hrajú významnú úlohu v procese udržiavania správnych hladín elektrolytov v tele. Viac o Ilex paraguariensis TU. 

 

PILLBOX ako darček!

 

Fitomax Redukcia hmotnosti Fitomax Redukcia hmotnosti Fitomax

Zdravá podpora pri spaľovaní tukov

43.99

Len prihlásený užívatelia môžu hodnotiť produkty

Žiadne hodnotenia