Spaľovanie tukov a spevnenie svalov

Výrobca: Žiadny
Hodnotenie produktu
Recenzie: (1) Dostupnosť: (skladom)

Účinná kombinácia vhodná aj pre ženy. 

Nová cena: 89.99€

Balíček obsahuje:

Underground Pharma D3cimate 3ca 90 kaps.

D3cimate 3ca, ktorý patrí medzi najsilnejšie produkty na spaľovanie tukov, ktorý máte k dispozícii. Kľúčom k úspechu je dlhoročný výskum tých najúčinnejších zložiek, ktoré sa rokmi osvedčili v boji proti tuku.

 • zvyšuje pozornosť
 • Zlepšuje koncentráciu a dodáva prirodzenú energiu 
 • Zrýchľuje metabolizmus a napomáha pri chudnutí 

Viac info 

Fitomax Green Coffee 90 kaps.

Unikátne vlastnosti zelenej kávy spočívajú v sile kyseliny chlorogénovej, ktorú obsahuje. Kyselina chlorogénová zabezpečuje redukciu tuku bez zníženia príjmu kalórií (jedná sa o enzymatický proces). Predstavuje nezvyčajne silný antioxidant, ktorý sa v posledných rokoch preslávil ako pomocník v boji s prebytočnými kilogramami.

 • Znížuje hladinu cukru v krvi 
 • Pomáha pri chudnutí

Viac info

Underground Pharma Surge 90 kaps.

Každý organizmus zložený z buniek vylučuje hormóny. Tie doslovne fungujú ako kuriéri správ. Vďaka tomu sú spúšťačmi reakcií a pochodov v organizme. Keď hocijaký hormón narazí na receptor, tento hormón má schopnosť sa naň naviazať. To je hlavný mechanizmus fungovania hormónov. Hormóny majú tiež špecifickú vlastnosť a to tú, že ak sa hladina jedného zvýši, druhý sa znižuje.

 • Podporuje rast svalovej hmoty a spaľovanie tuku
 • Zlepšuje činnosť imunitného systému
 • Zvyšuje elasticitu pokožky

Viac info

Dávkovanie:

Určené ako doplnok stravy. Vždy zapite dostatočným množstvom vody. Najlepšie výsledky dosiahnete v kombinácii s pravidelným cvičením a vyváženou stravou.

Dávkovanie je určené pre mužov a ženy od 50 kg do 85 kg.

  Deciamte ECA Green Coffee Surge
1.týždeň 2 kapsuly denne 2 kapsuly denne 2 kapsuly pred spaním
2.týždeň 2 kapsuly denne  3 kapsuly denne 3 kapsuly pred spaním
3.týždeň 3 kapsuly denne 3 kapsuly denne 3 kapsuly pred spaním
4.týždeň 3 kapsuly denne 3 kapsuly denne 3 kapsuly pred spaním
5.týždeň 3 kapsuly denne 2 kapsuly denne 2 kapsuly pred spaním

Upozornenie:

Určené pre zdravé osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ak trpíte nejakým zdravotným problémom o užívaní týchto produktov sa poraďte so svojim lekárom. 

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Ak pocítite vedľajšie účinky ako potenie, búšenie srdca, bolesti brucha, závrate, slabosť, alebo rapídny pokles tlaku ihneď prestaňte s užívaním. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Chráňte pred deťmi. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nekombinujte s inými produktmi obsahujúcimi kofeín!!

 

Žiadny Spaľovanie tukov a spevnenie svalov Spaľovanie tukov a spevnenie svalov

Účinná kombinácia vhodná aj pre ženy. 

1 1 89.99

Len prihlásený užívatelia môžu hodnotiť produkty

 • belo
  belo

  Neveril som tymto produktom co sa tyka spalovania tukov,ale rozhodol somsa ,ze vyskusam a uvidim ci to nieco spravi...a vysledok ma velmi milo prekvapil - vaha mi pomalinky klesa,ale to nebol hlavny dovod kupi produktov,ale to nech spali tuk a zacnu mi vidiet kocky na bruchu a skutocne ich je vidno - samozrejme,ze musi byt dodrzana striktne strava lebo bez toho to nejde,ale produkty skutocne funguju - som velmi spokojny a ked mi pojde znova o spalenie tukov,tak urcite znovu kupim - som velmi spokojny - prekvapilo ma,ze naozaj funguje vsetko tak ako ma...super produkty - aspon co sa mna tyka...