Časté otázky a odpovede

Odporúčame zvýšiť kalorický príjem o kvalitné makroživiny. Jedzte 6 – 7 jedál denne, konzumovaných každé 2 – 3 hodiny. Odporúčame dodržiavať nasledujúci pomer zložiek stravy: Bielkoviny 30% - Sacharidy 60% - Tuky 10%.

Dôležitým faktorom je konzumácia kvalitných bielkovín (2,5 g na 1 kg/TH), pretože väčšina prohormónov zlepšuje proteosyntézu. Vyberajte si výberové zdroje ako je kuracie a hovädzie mäso, ryby, vajcia, tvaroh a proteínové prípravky.

Určite Vám kvalitný tréning pomôže. Nesmiete zabudnúť, že cvičenie poskytuje telu stimuly k rastu, čím ich bude viac, tým bude telo lepšie na ne reagovať.

Priemerná životnosť jedného balenia sú 2 – 3 roky. Uchovávajte prosím Vaše doplnky v chlade a v tme. Chráňte ich pred vplyvom vlhkosti.

Ak myslíte testy zamestnávateľa na zistenie toxických látok v tele, môžete byť pokojný, prohormóny sa týmto testom nezistia. Na detekovanie týchto látok sú nutné drahšie výskumné testy. V prípade, že ste športovec organizovaný v športovej federácii, treba si uvedomiť, že tým, že prohormóny konvertujú na skutočné hormóny, odrazí sa tento jav na pozitivite dopingového testu.

Bohužiaľ, neexistuje presne stanovená detekčnosť jednotlivých prohormónov. V literatúre sa najčastejšie stretávame s informáciou 24 – 310 hodín od poslednej konzumácie produktu.

V takom prípade odporúčame vynechať dávkovanie na dni nutné k vyliečeniu sa z choroby. Je lepšie stratiť tri dni, ako zbytočne riskovať oveľa dlhší výpadok. Treba si uvedomiť, že prohormóny fungujú v kombinácii s kvalitným tréningom, stravou a regeneráciou. Pokiaľ Vaše telo bojuje s chorobou, nie je 100 % schopné spolupracovať.

Nie, odporúčame dať telu prestávku ďalších 30 dní, aby sa úplne zotavilo a plne obnovila hormonálna rovnováha.

Počas cyklu dodržiavajte nasledujúce pokyny:

  • Vyhýbajte sa konzumácii alkoholu
  • Dodržiavajte dostatočný pitný režim
  • Zvýšte príjem kvalitných kalórií
  • Konzumujte minimálne 2-5 g bielkovín na jeden kilogram Vašej hmotnosti
  • Spite minimálne 8 hodín denne
  • Tvrdo trénujte
  • Konzumujte doplnky na podporu pečene
  • Nezabudnite na PCT

Za predpokladu, že máte 21 rokov (vo výnimočných prípadoch aj menej) držte sa nasledujúcich odporúčaní. Väčšina prohormónov má polčas rozpadu 6 – 8 hodín, je preto vhodné užiť ho potrebný čas pred silovým výkonom. Podľa spätnej väzby od našich klientov je vhodné jednotlivú dávku užiť v dvoch dávkach počas dňa. Prvú ráno, druhú o šesť hodín neskôr.

Neodporúčame užívať prohormóny menej ako 6 hodín pred spánkom. Môže sa to prejaviť zvýšenou aktivitou a zhoršením zaspávania a hĺbky spánku.

Áno. Odporúčame konzumáciu multivitamínov, rybieho oleja, kreatínu, gainerov a proteínov.