Amino Essence

19,99 €
Dostupnosť
Skladom
Balenie
400 g
Značka
Warrior Labs
Kategória
Aminokyseliny & BCAA
Cieľ
Chcem regenerovať

Ochrana a budovanie svalovej hmoty.

Ak idete stavať dom, bez kvalitného stavebného materiálu sa nezaobídete. Rovnako je to aj pri budovaní svalov. Na to, aby sa vám podarilo dosiahnuť postavu snov, bez bielkovín sa jednoducho nezaobídete. Teraz nemyslíme len konzumáciu veľkého množstva mäsa, vajec aj tvarohu, máme na mysli aj suplementy, ktoré sú schopné odvracať stav katabolizmu po náročnom tréningu a vyvolať anabolické procesy v tele. Jedná sa o aminokyseliny, základné stavebné jednotky, ktoré sú v športovej výžive nenahraditeľné a nevyhnutné.

Čo sú aminokyseliny a prečo sú tak dôležité?

Proteíny tvoria až 20% ľudského tela, zohrávajú kľúčovú úlohu takmer vo všetkých biologických procesoch a aminokyseliny sú jednotlivými čriepkami proteínov, stačí na začiatku ako argument toto?

Veľká časť našich buniek, svalov a tkaniva je tvorená aminokyselinami čo znamená, že vykonávajú tiež veľa dôležitých telesných funkcií (dávajú bunkám štruktúru). Zohrávajú kľúčovú úlohu pri preprave a skladovaní živín. Aminokyseliny majú vplyv na funkciu orgánov, žliaz, šliach a artérií. Okrem toho sú nevyhnutné na hojenie rán a na opravu tkanív, najmä svalov. Podieľajú sa tiež na odstraňovaní odpadových usadenín, ktoré vznikajú v súvislosti s metabolizmom.

Význam aminokyselín pre celkové zdravie ľudí sa začal vyzdvihovať až v posledných rokoch. Bohužiaľ, v dnešnej dobe sú ľudia vystavovaní množstvu faktorov, ktoré negatívne ovplyvňujú ich zdravie (fosílne palivá, intenzívne používanie hnojív v poľnohospodárstve, hormóny využité pri kŕmení zvierat). Práve tieto negatíva nedovoľujú telu plne využívať to, čo skonzumujeme. Aminokyseliny pomáhajú nahrádzať to, čo je telu chýba, podporujú jeho pohodu a vitalitu.

Čo ak je aminokyselín v strave málo?

V prípade nedostatočných dávok aminokyselín je telo nútené rozložiť svoje svalové tkanivo, aby opravilo poškodené svalstvo vplyvom tréningu. Výsledkom bude úbytok svalovej hmoty (atrofia). Telo, ktoré disponuje väčším množstvom svalov má zvýšenú spotrebu energie, rovnako tak vyššiu potrebu aminokyselín. Nezabúdajte na tento fakt!

Rozdelenie aminokyselín

Ľudský organizmus nie je schopný syntetizovať všetky aminokyseliny. Niektoré z nich musia byť prijaté z potravy ako prekurzory. Aminokyseliny, ktoré majú vo svojej molekule rozvetvený reťazec, aromatický kruh alebo heterocyklus (valín, leucín, izoleucín, metionín, treonín, fenylalanín, tryptofán, lyzín, histidín), potrebuje organizmus prijímať výlučne z potravy, lebo si ich nevie vyrobiť sám. Tieto aminokyseliny sa nazývajú esenciálne aminokyseliny.

Iné delenie nás v tomto momente nebude zaujímať, pretože zloženie produktu AMINO Essence ja postavené čisto na esenciálnych aminokyselinách, teda na tom, čo je pre telo najviac dôležité. Veľa výrobcov ide úplne inou cestou. Za marketingovú kampaň zakrývajú tuctové produkty. Je to presne tak, ako keby vás predajca áut chcel nalákať na pekné auto s dokonalým lakom, ale s chybami na motore. My predávame práve ten najdôležitejší „motor“, pretože vieme, že chcete a zaslúžite si to najlepšie.

Aminokyseliny a rast svalov

Aminokyseliny sú pre budovanie svalov tým najdôležitejším komponentom. Zvlášť veľký význam majú BCAA a esenciálne aminokyseliny.

BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) – valín, leucín, izoleucín sú najdôležitejšie aminokyseliny pre všetkých športovcov, kulturistov alebo iných aktívnych jedincov. Ich suplementácia je nevyhnutnosťou najmä v obdobiach redukcie hmotnosti, kedy je strava kaloricky redukovaná. BCAA priamo chránia svalovú hmotu pred deštrukčnými vplyvmi diéty. Po vedeckých výskumoch v poslednej dobe bolo jednoznačne potvrdené, že najefektívnejší pomer BCAA je 2:1:1 (leucín : valín : izoleucín).

Esenciálne aminokyseliny

L-histidín – k nedostatku tejto aminokyseliny môže dôjsť pri nevyváženej strave a pri veľkom strese. Jeho znížené množstvo môže viesť k poruchám rastu alebo vzniku reumatickej artritídy. L-histidín má v organizme veľa vitálnych funkcií – podieľa sa na syntéze hemoglobínu, oprave tkaniva a posilňuje tiež imunitný systém. Jednou z najdôležitejších charakteristík histidínu je, že sa môže premeniť na rôzne látky, vrátane histamínu, glutamátu a hemoglobínu. Okrem toho sa podieľa na rôznych metabolických reakciách, a preto nepriamo zabezpečuje prívod kyslíka do všetkých orgánov a tkanív.

N-Acetyl L-Cysteín - je proteinogénna aminokyselina, ktorá prispieva k tvorbe proteínov. L-cysteín podporuje syntézu vysoko antioxidačného glutathionu a môže byť tiež uložený v tejto chemickej forme. Hrá dôležitú úlohu pri detoxikácii a výslednej ochrane viacerých tkanív a orgánov. Podľa nedávnych výskumných štúdií spomaľuje prirodzený proces starnutia, pomáha pri prevencii demencie a roztrúsenej sklerózy.

L-treonín - je dôležitý pre reguláciu bielkovinovej rovnováhy v tele. Táto aminokyselina je prekurzorom serínu a glycínu. To sú dve ďalšie aminokyseliny potrebné na produkciu svalového tkaniva. L-treonín podporuje tráviace funkcie, imunitný systém, pečeňovú a kardiovaskulárnu funkciu a centrálny nervový systém.

L-tryptofán - nedostatok tejto esenciálnej aminokyseliny môže viesť k nepravidelným výkyvom nálady a príležitostne aj k depresii, pretože L- tryptofán vykonáva dôležité funkcie v nervovom systéme. L-tryptofán znižuje chuť do jedla a znižuje úzkosť.

L-tyrozín - táto aminokyselina je úzko spojená s funkciou nervového systému, metabolizmom a reguláciou nálady. Tyrozín je nevyhnutný na výrobu mozgových chemikálií, ktoré pomáhajú regulovať citlivosť na bolesť a chuť do jedla. L-tyrozín pomáha telu primerane reagovať na stres. Tyrozín je tiež potrebný pre zdravú funkciu štítnej žľazy, nadobličiek a hypofýzy.

L-lyzín - hrá mimoriadne dôležitú úlohu v imunitnom systéme. Podieľa sa na vývoji protilátok a má dôležité antivírusové vlastnosti. Štúdie ukazujú, že táto aminokyselina je obzvlášť prospešná na ochranu pred herpes vírusom. Ukázalo sa, že lyzín znižuje výskyt úzkosti a pomáha pri tvorbe kolagénu a svalového tkaniva.

L-metionín - hlavné funkcie L-metionínu zahŕňajú budovanie rôznych proteínových molekúl a syntézu aminokyseliny L-cysteínu. Navyše L-metionín má antioxidačné vlastnosti, a preto môže chrániť telo pred toxickými látkami a voľnými radikálmi. Reaguje s poškodzujúcimi látkami, čím zabraňuje ničeniu iných látok alebo buniek. Kapacita tela na vylučovanie látok močom je ovplyvnená množstvom L-metionínu v tele a nedostatok môže viesť k problémom v tejto oblasti.

L-fenylalanín - je klasifikovaný ako neesenciálna aminokyselina a podieľa sa na produkcii neurotransmitérov norepinefrínu (noradrenalín), dopamínu a epinefrínu (arenalínu).

AMINO Essence

Je produkt zostavený z troch skupín látok:

1 BCAA (leucín, valín, izoleucín v klinicky overenom pomere 2:1:1),

2 Amino Matrix blend (8 esenciálnych aminokyselín, ktoré sú nevyhnutné pre vaše zdravie, rast svalov a celkovú pohodu),

3 Amino & Nutrient absorption stack (zložka pozostávajúca z citrulín malátu, arginínu, R-ALA, D-Pinitolu, chróm pikolinátu, vitamínu B3 a B6, horčíka a draslíka).

Znamená to, že tento produkt nie je čisto aminokyselinový. Nájdete v ňom BCAA, EAA (esenciálne aminokyseliny) ale aj látky, ktoré vám napomôžu zvýšiť váš telesný výkon v posilňovni a popri tom všetkom budú vaše svaly napumpované do prasknutiav(citrulín malát, arginín). Rozhodne oceníte aj antioxidačný účinok vďaka zložke R-ALA.

Amino Essence predstavuje komplexný aminokyselinový produkt najvyššej kvality. Jednotlivé aminokyseliny v tomto produkte nepodliehajú štiepeniu, ale po aplikácii smerujú okamžite do krvi, kde spúšťajú anabolické procesy.

Zažite pocit plnosti svalov a napumpovania aj niekoľko hodín po tréningu. Amino Essence je vďaka svojmu zloženiu najkomplexnejší produkt aký môžete mať. Synergia BCAA, ECA, citrulín malátu, arginínu, R-ALA, vitamínov a minerálov ho predurčuje na absolútny vrchol vo svojej kategórii. Odmeňte sa svojim svalom po tvrdom tréningu tým najlepším!

Amino Essence reprezentuje produkt novej generácie. Garantujeme vám, že jemu podobný budete hľadať márne. Okrem nadupaného zloženie získavate ďalšiu výhodu.

Amino Essence je vyrobený čisto z naturálnych látok bez použitia potravinových aditív (éčok). Je vhodný pre ľudí s alergiou na laktózu, celiatikov, vegánov a vegetariánov. Obsahuje 0% kalórií! Je teda vhodným adeptom na post ideálneho pomocníka do diéty, resp. predsúťažnej prípravy. AMINO Essence sa pripravujú veľmi ľahko vďaka svojej dokonalej instantnosti. Pripravený nápoj je lahodnej chuti bez neprirodzených umelých rušivých prvkov.

Aminokyseliny sú tie najdôležitejšie čiastočky, bez ktorých by nebolo možne docieliť rastu svalov. Vyberajte si to najlepšie od najlepších, ktorým nie ste ukradnutí! Dajte svojim svalom to najlepšie, uvidíte, že sa vám odvďačia. Vyskúšajte AMINO Essence už dnes!

Nutričné informácie

  • Veľkosť jednej dávky: 3 odmerky (13g)
  • Počet dávok v balení: 30

BCAA Instant 2:1:1

4000 mg

Amino & Nutrient absorption stack

2900 mg
L-Leucine2000 mgL-Citruline Malate1300 mg
L-Valine1000 mgL-Arginine Alpha Ketoglutarate 2:1800 mg
L-Isoleucine1000 mgAlpha lipoic acid R-ALA300 mg

Amino Matrix blend

5000 mgD-pinitol160 mg
L-histidine HCL500 mgChromium Picolinate70 mg
N-Acetyl L-Cysteine250 mgNiacin (Vit. B3)18 mg
L-threonine750 mgVitamin B62 mg
L-tryptophan250 mgMagnesium Gluconate100 mg
L-tyrosine750 mgPotassium Citrate70 mg
L-lysine1500 mg
L-methionine500 mg
L-phenilalanine500 mg

Ostatné látky: patentované prírodné príchute, sladidlá, arómy, ovocný koncentrát, Arabská guma, sukralóza, acesulfam-K


Dávkovanie:

3/4 odmerky (13 g) rozmiešajte v 200 – 250 ml studenej vody. Takto pripravenú dávku môžete užiť 30 minút pred tréningom, počas tréningu alebo po jeho ukončení. V dňoch tréningového voľna užite jednu dávku v priebehu dňa. Maximálna denná dávka sú 2 odmerky.

Upozornenie: Neprekračujte denné dávkovanie. Výživový doplnok nesúži ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné osoby mladšie ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami.

Pavlína

Aaaah....díky bohu za tyto amináče

Anonym

Tieto aminokyseliny už mám po niekoľký krát a nedám na nich dopustiť. Trošku presladené ale na chuť si zvyknete. Veľmi zaujímavá je príchuť zelené jablko.

Petr

100% top produkt dlouhou dobu jsem používal Bcaa extrifit ale s tímto se to nemůže rovnat,mohu cvičit klidně každý den a žádné bolesti a chuť je dobrá akorát se musí dodržovat dávkování nebo trošku přidat vody.

Vojtěch

Zdravím, Dostal jsem k objednávce ochutnávku těchto BCAA 13ti gramovou/2porce ... A musím říci že bomba ... Žádné bublání v žaludku , žádné prdy/větry , žádné nadýmání a ani mi nebylo nějak zle ... když jsem to vypil tu jednu dávku 6,5g pře tréninkem tak jako kdybych vypil vodu ... Absolutně bez potíží a trénink byl o něco lepší ... Takže určitě doporučuji lidem kteří třeba mají taky hodně citlivé zažívání za mě 5hvězd ... BEST!

Jozef

Ja neviem, normálne začínam závidieť ľuďom, ktorý to už pijú dlhšie ako ja:) Objednal som si ich prednedávnom 8 ks (akciovýbalíček 3+1..dvakrát:)) a absolútne neľutujem. O zložení sa nechcem baviť, nakoľko ho vidíte v popise...no ale tá fajnová fresh chuť(momentálne black currant) bez pocitu nadúvania ma úplne dostala! a nad inými amináčmi ani nerozmýšlam do budúcna (dúfam, že podobné akcie 3+1 budú stále:)) Dávam si ho cca v strede silového cvičenia, a niekedy aj pred tréningom až cvičím nalačno. Pre mňa je toto zároveň aj bezkonkurenčná alternatíva k proteínu, ktorým som sa poslednú dobu nejak presýtil a vládzem si ho dať max dvakrát za deň. Odporúčam!!!

Alexander

Vyborné zloženie, okamžitá rozpustnosť iné amináče si už asi nekúpim :D :) Príchuť zelené jablko moja obľúbená :P

Ondřej

Skvělá chuť i vůně , hned po zalití láká příjemnou vůní a opravdu funguje , měl jsem ochutnávku od kamaráda příchuť ananas je to mňamka . Celkově firma warrior Labs prostě top i obchod prohormony nemá chybu skvělé ceny , slevy a rychlé dodání a vše v pořádku .Musím jedině doporučit .

Ak idete stavať dom, bez kvalitného stavebného materiálu sa nezaobídete. Rovnako je to aj pri budovaní svalov. Na to, aby sa vám podarilo dosiahnuť postavu snov, bez bielkovín sa jednoducho nezaobídete. Teraz nemyslíme len konzumáciu veľkého množstva mäsa, vajec aj tvarohu, máme na mysli aj suplementy, ktoré sú schopné odvracať stav katabolizmu po náročnom tréningu a vyvolať anabolické procesy v tele. Jedná sa o aminokyseliny, základné stavebné jednotky, ktoré sú v športovej výžive nenahraditeľné a nevyhnutné.

Čo sú aminokyseliny a prečo sú tak dôležité?

Proteíny tvoria až 20% ľudského tela, zohrávajú kľúčovú úlohu takmer vo všetkých biologických procesoch a aminokyseliny sú jednotlivými čriepkami proteínov, stačí na začiatku ako argument toto?

Veľká časť našich buniek, svalov a tkaniva je tvorená aminokyselinami čo znamená, že vykonávajú tiež veľa dôležitých telesných funkcií (dávajú bunkám štruktúru). Zohrávajú kľúčovú úlohu pri preprave a skladovaní živín. Aminokyseliny majú vplyv na funkciu orgánov, žliaz, šliach a artérií. Okrem toho sú nevyhnutné na hojenie rán a na opravu tkanív, najmä svalov. Podieľajú sa tiež na odstraňovaní odpadových usadenín, ktoré vznikajú v súvislosti s metabolizmom.

Význam aminokyselín pre celkové zdravie ľudí sa začal vyzdvihovať až v posledných rokoch. Bohužiaľ, v dnešnej dobe sú ľudia vystavovaní množstvu faktorov, ktoré negatívne ovplyvňujú ich zdravie (fosílne palivá, intenzívne používanie hnojív v poľnohospodárstve, hormóny využité pri kŕmení zvierat). Práve tieto negatíva nedovoľujú telu plne využívať to, čo skonzumujeme. Aminokyseliny pomáhajú nahrádzať to, čo je telu chýba, podporujú jeho pohodu a vitalitu.

Čo ak je aminokyselín v strave málo?

V prípade nedostatočných dávok aminokyselín je telo nútené rozložiť svoje svalové tkanivo, aby opravilo poškodené svalstvo vplyvom tréningu. Výsledkom bude úbytok svalovej hmoty (atrofia). Telo, ktoré disponuje väčším množstvom svalov má zvýšenú spotrebu energie, rovnako tak vyššiu potrebu aminokyselín. Nezabúdajte na tento fakt!

Rozdelenie aminokyselín

Ľudský organizmus nie je schopný syntetizovať všetky aminokyseliny. Niektoré z nich musia byť prijaté z potravy ako prekurzory. Aminokyseliny, ktoré majú vo svojej molekule rozvetvený reťazec, aromatický kruh alebo heterocyklus (valín, leucín, izoleucín, metionín, treonín, fenylalanín, tryptofán, lyzín, histidín), potrebuje organizmus prijímať výlučne z potravy, lebo si ich nevie vyrobiť sám. Tieto aminokyseliny sa nazývajú esenciálne aminokyseliny.

Iné delenie nás v tomto momente nebude zaujímať, pretože zloženie produktu AMINO Essence ja postavené čisto na esenciálnych aminokyselinách, teda na tom, čo je pre telo najviac dôležité. Veľa výrobcov ide úplne inou cestou. Za marketingovú kampaň zakrývajú tuctové produkty. Je to presne tak, ako keby vás predajca áut chcel nalákať na pekné auto s dokonalým lakom, ale s chybami na motore. My predávame práve ten najdôležitejší „motor“, pretože vieme, že chcete a zaslúžite si to najlepšie.

Aminokyseliny a rast svalov

Aminokyseliny sú pre budovanie svalov tým najdôležitejším komponentom. Zvlášť veľký význam majú BCAA a esenciálne aminokyseliny.

BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) – valín, leucín, izoleucín sú najdôležitejšie aminokyseliny pre všetkých športovcov, kulturistov alebo iných aktívnych jedincov. Ich suplementácia je nevyhnutnosťou najmä v obdobiach redukcie hmotnosti, kedy je strava kaloricky redukovaná. BCAA priamo chránia svalovú hmotu pred deštrukčnými vplyvmi diéty. Po vedeckých výskumoch v poslednej dobe bolo jednoznačne potvrdené, že najefektívnejší pomer BCAA je 2:1:1 (leucín : valín : izoleucín).

Esenciálne aminokyseliny

L-histidín – k nedostatku tejto aminokyseliny môže dôjsť pri nevyváženej strave a pri veľkom strese. Jeho znížené množstvo môže viesť k poruchám rastu alebo vzniku reumatickej artritídy. L-histidín má v organizme veľa vitálnych funkcií – podieľa sa na syntéze hemoglobínu, oprave tkaniva a posilňuje tiež imunitný systém. Jednou z najdôležitejších charakteristík histidínu je, že sa môže premeniť na rôzne látky, vrátane histamínu, glutamátu a hemoglobínu. Okrem toho sa podieľa na rôznych metabolických reakciách, a preto nepriamo zabezpečuje prívod kyslíka do všetkých orgánov a tkanív.

N-Acetyl L-Cysteín - je proteinogénna aminokyselina, ktorá prispieva k tvorbe proteínov. L-cysteín podporuje syntézu vysoko antioxidačného glutathionu a môže byť tiež uložený v tejto chemickej forme. Hrá dôležitú úlohu pri detoxikácii a výslednej ochrane viacerých tkanív a orgánov. Podľa nedávnych výskumných štúdií spomaľuje prirodzený proces starnutia, pomáha pri prevencii demencie a roztrúsenej sklerózy.

L-treonín - je dôležitý pre reguláciu bielkovinovej rovnováhy v tele. Táto aminokyselina je prekurzorom serínu a glycínu. To sú dve ďalšie aminokyseliny potrebné na produkciu svalového tkaniva. L-treonín podporuje tráviace funkcie, imunitný systém, pečeňovú a kardiovaskulárnu funkciu a centrálny nervový systém.

L-tryptofán - nedostatok tejto esenciálnej aminokyseliny môže viesť k nepravidelným výkyvom nálady a príležitostne aj k depresii, pretože L- tryptofán vykonáva dôležité funkcie v nervovom systéme. L-tryptofán znižuje chuť do jedla a znižuje úzkosť.

L-tyrozín - táto aminokyselina je úzko spojená s funkciou nervového systému, metabolizmom a reguláciou nálady. Tyrozín je nevyhnutný na výrobu mozgových chemikálií, ktoré pomáhajú regulovať citlivosť na bolesť a chuť do jedla. L-tyrozín pomáha telu primerane reagovať na stres. Tyrozín je tiež potrebný pre zdravú funkciu štítnej žľazy, nadobličiek a hypofýzy.

L-lyzín - hrá mimoriadne dôležitú úlohu v imunitnom systéme. Podieľa sa na vývoji protilátok a má dôležité antivírusové vlastnosti. Štúdie ukazujú, že táto aminokyselina je obzvlášť prospešná na ochranu pred herpes vírusom. Ukázalo sa, že lyzín znižuje výskyt úzkosti a pomáha pri tvorbe kolagénu a svalového tkaniva.

L-metionín - hlavné funkcie L-metionínu zahŕňajú budovanie rôznych proteínových molekúl a syntézu aminokyseliny L-cysteínu. Navyše L-metionín má antioxidačné vlastnosti, a preto môže chrániť telo pred toxickými látkami a voľnými radikálmi. Reaguje s poškodzujúcimi látkami, čím zabraňuje ničeniu iných látok alebo buniek. Kapacita tela na vylučovanie látok močom je ovplyvnená množstvom L-metionínu v tele a nedostatok môže viesť k problémom v tejto oblasti.

L-fenylalanín - je klasifikovaný ako neesenciálna aminokyselina a podieľa sa na produkcii neurotransmitérov norepinefrínu (noradrenalín), dopamínu a epinefrínu (arenalínu).

AMINO Essence

Je produkt zostavený z troch skupín látok:

1 BCAA (leucín, valín, izoleucín v klinicky overenom pomere 2:1:1),

2 Amino Matrix blend (8 esenciálnych aminokyselín, ktoré sú nevyhnutné pre vaše zdravie, rast svalov a celkovú pohodu),

3 Amino & Nutrient absorption stack (zložka pozostávajúca z citrulín malátu, arginínu, R-ALA, D-Pinitolu, chróm pikolinátu, vitamínu B3 a B6, horčíka a draslíka).

Znamená to, že tento produkt nie je čisto aminokyselinový. Nájdete v ňom BCAA, EAA (esenciálne aminokyseliny) ale aj látky, ktoré vám napomôžu zvýšiť váš telesný výkon v posilňovni a popri tom všetkom budú vaše svaly napumpované do prasknutiav(citrulín malát, arginín). Rozhodne oceníte aj antioxidačný účinok vďaka zložke R-ALA.

Amino Essence predstavuje komplexný aminokyselinový produkt najvyššej kvality. Jednotlivé aminokyseliny v tomto produkte nepodliehajú štiepeniu, ale po aplikácii smerujú okamžite do krvi, kde spúšťajú anabolické procesy.

Zažite pocit plnosti svalov a napumpovania aj niekoľko hodín po tréningu. Amino Essence je vďaka svojmu zloženiu najkomplexnejší produkt aký môžete mať. Synergia BCAA, ECA, citrulín malátu, arginínu, R-ALA, vitamínov a minerálov ho predurčuje na absolútny vrchol vo svojej kategórii. Odmeňte sa svojim svalom po tvrdom tréningu tým najlepším!

Amino Essence reprezentuje produkt novej generácie. Garantujeme vám, že jemu podobný budete hľadať márne. Okrem nadupaného zloženie získavate ďalšiu výhodu.

Amino Essence je vyrobený čisto z naturálnych látok bez použitia potravinových aditív (éčok). Je vhodný pre ľudí s alergiou na laktózu, celiatikov, vegánov a vegetariánov. Obsahuje 0% kalórií! Je teda vhodným adeptom na post ideálneho pomocníka do diéty, resp. predsúťažnej prípravy. AMINO Essence sa pripravujú veľmi ľahko vďaka svojej dokonalej instantnosti. Pripravený nápoj je lahodnej chuti bez neprirodzených umelých rušivých prvkov.

Aminokyseliny sú tie najdôležitejšie čiastočky, bez ktorých by nebolo možne docieliť rastu svalov. Vyberajte si to najlepšie od najlepších, ktorým nie ste ukradnutí! Dajte svojim svalom to najlepšie, uvidíte, že sa vám odvďačia. Vyskúšajte AMINO Essence už dnes!

Nutričné informácie

  • Veľkosť jednej dávky: 3 odmerky (13g)
  • Počet dávok v balení: 30

BCAA Instant 2:1:1

4000 mg

Amino & Nutrient absorption stack

2900 mg
L-Leucine2000 mgL-Citruline Malate1300 mg
L-Valine1000 mgL-Arginine Alpha Ketoglutarate 2:1800 mg
L-Isoleucine1000 mgAlpha lipoic acid R-ALA300 mg

Amino Matrix blend

5000 mgD-pinitol160 mg
L-histidine HCL500 mgChromium Picolinate70 mg
N-Acetyl L-Cysteine250 mgNiacin (Vit. B3)18 mg
L-threonine750 mgVitamin B62 mg
L-tryptophan250 mgMagnesium Gluconate100 mg
L-tyrosine750 mgPotassium Citrate70 mg
L-lysine1500 mg
L-methionine500 mg
L-phenilalanine500 mg

Ostatné látky: patentované prírodné príchute, sladidlá, arómy, ovocný koncentrát, Arabská guma, sukralóza, acesulfam-K


Dávkovanie:

3/4 odmerky (13 g) rozmiešajte v 200 – 250 ml studenej vody. Takto pripravenú dávku môžete užiť 30 minút pred tréningom, počas tréningu alebo po jeho ukončení. V dňoch tréningového voľna užite jednu dávku v priebehu dňa. Maximálna denná dávka sú 2 odmerky.

Upozornenie: Neprekračujte denné dávkovanie. Výživový doplnok nesúži ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné osoby mladšie ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami.

Pavlína

Aaaah....díky bohu za tyto amináče

Anonym

Tieto aminokyseliny už mám po niekoľký krát a nedám na nich dopustiť. Trošku presladené ale na chuť si zvyknete. Veľmi zaujímavá je príchuť zelené jablko.

Petr

100% top produkt dlouhou dobu jsem používal Bcaa extrifit ale s tímto se to nemůže rovnat,mohu cvičit klidně každý den a žádné bolesti a chuť je dobrá akorát se musí dodržovat dávkování nebo trošku přidat vody.

Vojtěch

Zdravím, Dostal jsem k objednávce ochutnávku těchto BCAA 13ti gramovou/2porce ... A musím říci že bomba ... Žádné bublání v žaludku , žádné prdy/větry , žádné nadýmání a ani mi nebylo nějak zle ... když jsem to vypil tu jednu dávku 6,5g pře tréninkem tak jako kdybych vypil vodu ... Absolutně bez potíží a trénink byl o něco lepší ... Takže určitě doporučuji lidem kteří třeba mají taky hodně citlivé zažívání za mě 5hvězd ... BEST!

Jozef

Ja neviem, normálne začínam závidieť ľuďom, ktorý to už pijú dlhšie ako ja:) Objednal som si ich prednedávnom 8 ks (akciovýbalíček 3+1..dvakrát:)) a absolútne neľutujem. O zložení sa nechcem baviť, nakoľko ho vidíte v popise...no ale tá fajnová fresh chuť(momentálne black currant) bez pocitu nadúvania ma úplne dostala! a nad inými amináčmi ani nerozmýšlam do budúcna (dúfam, že podobné akcie 3+1 budú stále:)) Dávam si ho cca v strede silového cvičenia, a niekedy aj pred tréningom až cvičím nalačno. Pre mňa je toto zároveň aj bezkonkurenčná alternatíva k proteínu, ktorým som sa poslednú dobu nejak presýtil a vládzem si ho dať max dvakrát za deň. Odporúčam!!!

Alexander

Vyborné zloženie, okamžitá rozpustnosť iné amináče si už asi nekúpim :D :) Príchuť zelené jablko moja obľúbená :P

Ondřej

Skvělá chuť i vůně , hned po zalití láká příjemnou vůní a opravdu funguje , měl jsem ochutnávku od kamaráda příchuť ananas je to mňamka . Celkově firma warrior Labs prostě top i obchod prohormony nemá chybu skvělé ceny , slevy a rychlé dodání a vše v pořádku .Musím jedině doporučit .

Podobné produkty

Citrulline Malate 250g

Aminokyseliny & BCAA

2,5g citrulínu v jednej dávke!

Amino Essence 3+1

Aminokyseliny & BCAA

Mega dávka aminokyselín!

Animal Nitro

Aminokyseliny & BCAA

Aminokyseliny pre maximálne navodenie anabolizmu!

Citrulline Malate 250g

Aminokyseliny & BCAA

2,5g citrulínu v jednej dávke!

Amino Essence 3+1

Aminokyseliny & BCAA

Mega dávka aminokyselín!

Animal Nitro

Aminokyseliny & BCAA

Aminokyseliny pre maximálne navodenie anabolizmu!