• Zľava 5% pre prihlásených zákazníkov
 • Doprava zadarmo pri objednávke nad 89€

APS Mesomorph 388g

 • Značka: APS Nutrition
 • Hodnotenie:
 • Recenzie: 5
 • Dostupnosť: Skladom
 • Balenie: 388g

Nekonečná vytrvalosť

Cena 38,99 €

Bezkonkurenčne najbrutálnejší predtréningový produkt na trhu! Každý odmerka obsahuje megadávku 1,3-dim. (65 mg), kreatín a beta alanín. APS Mesomorph je kompletný produkt vyrobený z extrémne účinných látok v klinických množstvách bez pridaných plnidiel. Na rozdiel od iných predtréningoviek, u APS Mesomorph nezažijete tzv. „crash“ efekt, čo znamená intenzívny pokles energie po odznení účinkov produktu.

„Ste pripravení zažiť svoj najlepší tréning v živote?“

Prečo je APS Mesomorph tak efektívny?

Mesomorph je vyrobený z aktívnych zložiek farmaceutickej čistoty v dávkach, ktoré sú deklarované na etikete. Žiadne polovičné dávky, ako u iných výrobkov tejto kategórie.

Výhody APS Mesomorph:

 • Žiadne plnidlá, žiadne podráždenie žalúdka a nadúvanie!
 • Nekonečná vytrvalosť.
 • Posledné opakovania budete cítiť ako prvé, čo umožňuje trénovať dlhšie a tvrdšie.
 • Až 4x viac svalov! Energetické podnecovanie aktívnych zložiek.
 • Cez 4000 mg beta-alanínu a viac než 500 mg citrulínu v každej dávke!
 • Najkomplexnejší Thermo-energetický matrix.
 • Extrémne prekrvenie svalov a plnosť svalov.
 • Maximalizuje silu, výdrž a regeneráciu!
 • Eliminuje kyselinu mliečnu a toxíny.
 • Posilňuje imunitu a odstraňuje voľné radikály.

Kľúčové zložky APS Mesomorph:

 • 3, 7-dihydro-3,7-dimethyl-1H-purine-2,6-dione (Theobromine)
 • Beta-alanín
 • L-citrulín

Popis jednotlivých zložiek produktu:

3, 7-dihydro-3,7-dimethyl-1H-purine-2,6-dione (Theobromine)

Chemickou štruktúrou je Theobromine príbuzný kofeínu. Na rozdiel od kofeínu má theobromine tri metylové skupiny namiesto dvoch. Z tohto dôvodu je theobromine dlhšie pôsobiaca látka než kofeín.

Theobromine je prirodzene vyskytujúca sa látka a získať ju možno z viac ako 60 rastlín. Najkoncentrovanejší je v kakaových bôboch. Má horkú chuť a je hlavnou zložkou čokolády. Aj keď theobromine súvisí s kofeínom a vykazuje podobné účinky, nemá vplyv na organizmus stimuláciou centrálneho nervového systému. Namiesto toho vyvoláva svalovú relaxáciu hladkého svalstva. Vďaka trom metylovým skupinám zvyšuje polčas rozpadu a logicky je možné jeho účinky pociťovať dlhšiu dobu. Theobromine sa bežne používa na liečbu vysokého krvného tlaku vďaka jeho pozitívnym účinkom na hladkú svalovinu a rozširovanie ciev. Pozitívnym spôsobom ovplyvňuje obličky a napomáha sa zbavovať sa bunkovej vody.

Beta-alanín

Predstavuje neesenciálnu aminokyselinu, ktorá nemá priamy vplyv na rast svalovej hmoty. Jej účinky sú však veľmi významné. Beta-alanín sa prirodzene vyskytuje v mäse (najmä v hovädzom). Ak však chcete využiť jeho pozitívne vlastnosti na telesný výkon, je nutná aplikácia prostredníctvom suplementačných preparátov. Vyššie hladiny beta-alanínu zvyšujú pufračnú kapacitu buniek svalov, a tým pádom zvyšuje vytrvalosť počas tréningového zaťaženia. Zvyšuje výkon:

 • Vo vysoko intenzívnom zaťažení do 4 minút.
 • V niekoľkých po sebe trvajúcich intenzívnych výkonoch s krátkymi prestávkami
 • Znižuje únavu po intenzívnej fyzickej činnosti.

L-citrulín

L-citrulín patrí medzi dôležitý zásobný zdroj bunkového L-arginínu a rýchly zdroj oxidu dusnatého. Zvyšuje hladinu arginínu a ornitínu a teda aj syntézu NO. Tým pádom lepšie a rýchlejšie prekrví svalstvo a otvorí cestu živinám realizovať proces budovania svalov. Má pozitívny vplyv na telesný výkon a jeho kvalitu. Zvyšuje produkciu energie (ATP) využívaním kyslíka pri zaťažení, ale aj v stave pokoja. Hrá dôležitú úlohu pri detoxikácii pečene, odstraňovaní amoniaku a kyseliny mliečnej zo svalov. Účinne bojuje proti únave a napomáha zefektívniť regeneračné procesy.

Nutričné informácie

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (15,5 g)

Počet dávok v balení: 25

Hodnoty jednej dávky %DV
SYNTHENOX-CARNOSINE/NITRIC OXIDE COMPLEX 6.500mg *
(Beta alanine, l-citrulline DL-malate 2:1, arginine alpha ketoglutarate.)
MESOSWELL-CELL VOLUMIZING ATP MATRIX 4.500mg *
(Di-creatine malate, L-taurine, creatine nitrate, ascorbic acid, creatinol-o-phosphate, agmatine sulfate.)
NEUROMORPH-NEURO ENERGIZED STIMULANT MATRIX 1.879mg *
(Glucoronolactone, methylxanthine anhydrous, 3, 7-dihydro-3,7-dimethyl-1H-purine-2,6-dione, naringin geranaburn (geranium oil extract).
* denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky: kyselina jablčná, prírodné a umelé arómy, acesulfam-K, sukralóza, oxid kremičitý.

Odporúčané dávkovanie:

Na začiatku je veľmi dôležité zistiť individuálnu toleranciu na APS Mesomorph. Zložky tohto produktu sú tak silné, že je nutné zvoliť postupné dávkovanie. Ak máte skúsenosti s beta-alanínom môžete ísť priamo na jednu odmerku. Ak s beta-alanínom nemáte skúsenosti začnite s ½ dávkou. Po zistení tolerančných dávok sa odporúča užívanie Mesomorphu 40 minút pred tréningom. Jednu odmerku zmiešajte s 300 ml studenej vody na prázdny žalúdok. V netréningových dňoch užívajte ½ odmerku ráno na lačno. Kedy budete cítiť účinky Mesomorph? Pozitívne účinky pocítite už po prvom dni, najlepšie účinky sa dostavujú po 15 – 60 dni. Po 8 – 10 týždňoch sa odporúča prestávka v užívaní v trvaní 8- 10 týždňov. Počas tejto doby „off“ môžete aplikovať nekreatínový výrobok.

Varovanie:

Pred použitím tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Nepoužívajte tento produkt, ak máte zdravotné problémy (vysoký a nízky krvný tlak, ste po mŕtvici, trpíte búšením srdca alebo srdcovou arytmiou). Nevhodné pri poruchách štítnej žľazy, srdca, pečene, ak trpíte zväčšením prostaty, depresiami alebo stavmi úzkosti. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ak na sebe spozorujete negatívne vedľajšie účinky, ihneď prestaňte s užívaním. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 • petr
  Koupil jsem u Vas nakopavac mesomorph,uz po prvni davce jsem pocitil jak skvele to funguje..Sila roste s kazdou odmerkou a kdyz koncim trenink tak se citim neuvetitelne sveze,zadna unava..
 • Ján
  Mam 28rokov. Po dlhych 8-mich rokoch sa vraciam do posilovne. Cvicim uz tri mesiace a nakolko mam riadnu nadvahu, tak obmedzujem stravu a snazim sa vela behat, bicyklovat a po posilovni kardio. Tento produkt je fakt sila. Mozem cvicit tvrdo aj po odbehnuti 8km rano, pridat vahu a este po treningu vladat ist bicyklom. Pisem to preto lebo nemam taku stravu ako v objemovke takze ani tolko energie ale vynahradi mi to tato ,,pumpa,,. Odporucam davkovanie ako pisu pani odbornici lebo velmi skoro som zasadil celu davku a citil som sa ako ten frajer zo serialu FLASH :) Do diety skvela volba.
 • Marco
  Neni nic lepsi jak tenhle nakopavac :)
 • Ondřej
  Ahoj,   bohužel foto nemám, to mě nenapadlo se vyfotit, ale zasílám své zkušenosti:   Před asi třemi týdny jsem zakoupil pre-workout suplement Mesomorph. Cvičím již asi 10 let a dodržuji stravu, pravidelně cvičím (dle tréningu 4 - 6 x týdně), tréninky pravidelně střídám a jezdím na kole. Dále beru BCAA, kreatin, glutamin, proteiny, tribulus a vitamíny. Ale již jsem přemýšlel, jak se pohnout dále, protože jsem nebyl schopen zvyšovat váhy a nárůst svalů jaksi stagnoval. Toto jsem řešil vyšší intenzitou tréningu, ale býval jsem přetrénovaný a to i vlivem práce a stresu. Stravu jsem dodržoval, ale někdy mi prostě chyběl psychika k lepšímu výkonu (prostě únava z práce, nechuť, pak jsem se hodně nutil a to zase vedlo k přetrénování a nechuti). Proto jsem se rozhodl použít "lepší" nakopávač, takový, který by fungoval, tedy něco s DMAA a dalšími látkami. No musím říci, že Mesomorph bylo přesně to, co jsem potřeboval, ačkoliv jsem to ani neočekával, jen jsem to zkusil. Neužívám ani celou odměrku, stačí mi pravidelně brát 1/2 odměrky. Již od prvního požití jsem se "hnul z místa". Se stejnou váhou, přes kterou jsem se nemohl dostat jsem dal 2 -3 opakování navíc. Opět mne po mnoha letech po cvičení začaly bolet svaly (super). Takže jsem si zvolil jednodušší tréning (4x týdně, abych to uregeneroval) a k tomu suplementace, strava, BCAA, glutamin, vitamíny. Musím říci, že jsem s Mesomorphem na 100% spokojen. Cítím se po Mesomorphu soustředěný, prohřátý, mám chuť cvičit - "zakousnout" se do zátěže, prostě funguje nad moje očekávání. Skvělé je, že pokud se nedokážete donutit udělat při bolesti a vyčerpání ještě nějaké to opakování navíc a máte v sobě Mesomorph, tak ještě s trochou vůle to jde.  Je to skvělý suplement, s normálními nakopávači se to nedá srovnat - nesvědí, není mi po něm špatně, je jakoby přirozený. Na váhách jsem za ty tři týdny přihodil cca 10%. Jedinou nevýhodou bylo, že jsem první tři dny hůře spal. Nyní je spánek v pořádku. No, ale co musím říci, že po skončení doporučené 8 - 10 týdenní kůry (dle návodu výrobce) mi po něm bude smutno :-). Ale rozhodně ho po doporučené pouze objednám znovu. Prostě funguje perfektně a je dobrý. Doporučuji tedy cvičit, vědět které tréninky, cviky a co mi sedí, jíst (u mne 200g bílkovin, mám 96 kg, maso, vejce, ryby, pečivo, ovoce, zelenina, žádné sladkosti) a suplmentovat a  k tomu když přidáte dobrý pre-workout suplement a budete se na trénink soustředit, zažijete v  posilovně krásné pocity a výsledky jsou.
 • Peter
  Jedna z najlepsich.Odporucam.

Podobné produkty

Kamikadze Extreme Pump
Kamikadze Extreme Pump Warrior Labs

Nie je určený pre slabé povahy

47,99 € 36,99 €

Crea Pump
Crea Pump Warrior Labs

Zvýšená cirkulácia krvi vo svaloch

22,99 €

APS Mesomorph 388g
APS Mesomorph 388g APS Nutrition

Nekonečná vytrvalosť

38,99 €

The Curse 250g
The Curse 250g Cobra Labs

Jedna z najsilnejších predtréningoviek!

24,99 €