• !!!Zľava 5% pre prihlásených zákazníkov!!!
  • Doprava zadarmo pri objednávke nad 89€

Base Arginine 1+1 Grátis

  • Značka: FitMax
  • Hodnotenie:
  • Recenzie: 3
  • Dostupnosť: Skladom
  • Balenie: 90 tabliet

Arginín v tabletkách

Cena 13 €

Arginín je jeden zo základných doplnkov výživy, do ktorých sa jednoznačne oplatí investovať – jedná sa totiž o aminokyselinu, ktorá rôznym spôsobom dokáže zvýšiť nielen fyzický výkon ale aj svalový rast.

Aké sú teda najznámejšie účinky L-arginínu?

Svalstvo a fyzická kondícia

Pri športových výkonoch odďaľuje nástup svalovej horúčky, prispieva k vylučovaniu rastového hormónu, tvorbe kolagénu a vplýva na rast kostí, tkanív a svalstva.

Potencia, plodnosť a libido

Viaceré výskumy preukázali využitie arginínu v sexuálnej oblasti, kvôli pozitívnym účinky na lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy, zlepšenie potencie, zvýšenie množstva spermií a aj zvýšenie libida.

Kardiovaskulárny systém

Aminokyselina arginín podporuje lepšie prekrvenie, pôsobí proti poruchám prekrvenia a prispieva aj k zníženiu vysokého krvného tlaku. Pomáha tiež uvoľňovať cievy a zlepšuje prietok krvi. Vďaka stimulácii vylučovania glukagónu znižuje riziko vzniku viacerých kardiovaskulárnych ochorení.

Vplyv na hladiny cukru, soli a cholesterolu

Arginín vplýva aj na hladinu niektorých látok v tele alebo krvi - ovplyvňuje napríklad reguláciu hladiny soli v tele, pomáha znižovať hladinu „zlého“ cholesterolu a preukazateľne znižuje aj hladinu cukru v krvi tým, že znižuje inzulínovú rezistenciu a zvyšuje účinnosť už existujúceho inzulínu.

Za zmienku určite stoja aj ďalšie účinky ako hojenie rán, spaľovanie tuku či podpora metabolizmu. Funguje ako antioxidant a používa sa tiež pri bakteriálnych infekciách, poruchách tráviaceho traktu, kvasinkových infekciách a šedom zákale. Podporuje imunitný systém a pôsobí proti stresu.

Vysoká koncentrácia AKG v doplnku výživy FitMax umožňuje zisk všetkých vyššie spomenutých benefitov v pohodlnej tabletovej forme!

Nutrition Facts
Active IngredientsFor 1 Portion
Arginine alpha-ketoglutarate2064mg
Inclouding L-arginine1355mg
Ingredients: Arginine alpha-ketoglutarate (AAKG), anti-cakingagent: magnesium salts of fatty acids (magnesium stearate)

Odporúčané dávkovanie:

1 tabletu zapite dostatočným množstvom vody.

Upozornenie:

Nie je vhodný pre deti, tehotoné ženy a kojace matky. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Skladujte na tmavom suchom mieste.

Meno Recenzie

Podobné produkty

Amino Energy
Amino Energy Optimum Nutrition

Komplexný prípravok na podporu energie.

15,99 € 13,59 €

MusclePharm Glutamine
MusclePharm Glutamine MusclePharm

Čistý L-glutamín v prášku!

13,99 € 12,31 €

ILLA
ILLA MyoBlox

Mega regenerácia!

34,99 €

Pure Amino Egg 300tab.
Pure Amino Egg 300tab. Weider

Vaječné aminokyseliny!

22,99 €