BCAA+EAA Transport Systém

 • Značka: Warrior Labs
 • Hodnotenie:
 • Recenzie: 1
 • Dostupnosť: Skladom
 • Balenie: 301 tab.

Keď je rýchlosť dôležitá

Cena 19,99 €

V doplnkoch výživy existuje určité poradie, ktoré demonštruje dôležitosť, resp. potrebu ľudského tela tieto látky prijímať. V úzkom zozname týchto látok sa nachádzajú BCAA. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (valín, leucín a izoleucín) s extrémne užitočnými schopnosťami pre ľudí, ktorí chcú naberať svalstvo alebo redukovať tuk. Táto zázračná zložka je hlavnou zložkou úplne nového produktu BCAA + EAA Transport System, ktorý sme vytvorili s cieľom uspokojiť najnáročnejších.

BCAA, to najlepšie pre vaše svaly

Aj keď sa v minulosti BCAA dostali do úzadia a neboli tak populárne, dnes je situácia úplne iná. Za renesanciou týchto látok stojí niekoľko významných výskumných zistení. Isto viete, že BCAA oceníte, ak je vašim cieľom naberanie svalovej hmoty, no ich neoceniteľné vlastnosti vám pomôžu najmä v období redukcie podkožného tuku, v predsúťažných prípravách, teda v obdobiach kalorického deficitu.

Benefity užívania BCAA:

Zvyšovanie syntézy bielkovín: BCAA (valín, leucín a izoleucín) stimulujú syntézu svalového proteínu. Jedná sa o metabolický proces, v ktorom telo vytvára nové svalové bielkoviny.

Zníženie rozpadu bielkovín: zvýšené hladiny BCAA pôsobia vo váš prospech tým, že znižujú rýchlosť rozpadu bielkovín. Robia to tým, že znižujú aktivitu proteínovej proteínovej deštrukčnej dráhy a tiež znižujú expresiu niekoľkých komplexov, ktoré sa podieľajú na poruche bielkovín.

Pomer 2:1:1...

10:1:1, 5:1:1 to sú pomery (leucín, valín, izoleucín) jednotlivých aminokyselín zastúpených v produktoch BCAA rôznych výrobcov doplnkov výživy, ktorí svoj marketing vystavali na neoverených číslach a faktoch, len aby sa t dobre počúvalo. Posledné vedecké štúdie však potvrdili, že najefektívnejší pomer leucínu k valínu a izoleucínu je 2:1:1. Najefektívnejší pre rast vašich svalov, ich ochranu a regeneráciu.

BCAA + EAA Transport system

Nie je obyčajný produkt, ktorý obsahuje len BCAA. Tak ako ste si už zvykli, vždy sa snažíme prinášať vám viac. Rovnaký prístup sme zvolili aj pri vývoji BCAA + EAA Transport system. Okrem dávky BCAA získavate v každej dávke až 8 druhov esenciálnych aminokyselín. Tieto si ľudské to nevie vytvoriť samo a musia byť prijímané prostredníctvom stravy. Problém modernej doby spočíva v tom, že dnes je kvalita potravín tak mizerná, že z nedosahuje parametre vyvážených výživových hodnôt. V ovocí a zelenine je menej vitamínov a minerálov. Jediný spôsob ako sa s týmto fenoménom vyrovnať je dodať ich telu z externých zdrojov.

Esenciálne aminokyseliny (EAA) – a ich potreba pre ľudské telo je veľmi priamočiara. Ak to povieme úplne jednoducho, znamená to, že na to, aby bolo telo schopné vytvoriť si bielkoviny, musí konzumovať všetky aminokyseliny (esenciálne aj neesenciálne). Táto potreba je zvlášť dôležitá, ak chcete budovať svaly. Každá aminokyselina zohráva v tele dôležité úlohy a väčšina esenciálnych aminokyselín  pomáha rastu, výžive a regenerácii svalov a tkanív po cvičení a pri úrazoch.

Transportný systém je zložený z vitamínov a minerálov, ktoré sú nadávkované tak, že medzi sebou zvyšujú synergiu, jedná sa o:

 • vitamíny B1, B2, B3, B6, B12 (nevyhnutné pre zdravé a správne fungovanie celého ľudského organizmu. Zvýšený prísun B vitamínov sa odporúča najmä pri nadmernej psychickej a fyzickej záťaži.
 • Vitamín C reguluje metabolizmus aminokyselín, je silný antioxidanta pozitívne ovplyvňuje imunitný systém.
 • Vitamín D je prospešný pre zdravý vývoj zubov a kostí.
 • Vitamín E je najdôležitejší antioxidant v ľudskom tele
 • Kyselina Gamma – linolenová (GLA) jej konzumácia je vhodná pre ľudí so zvýšenou duševnou a fyzickou záťažou.
 • Železo a hlavný význam železa spočíva v jeho prítomnosti v hemoglobíne a vo funkcii zabezpečovať prenos kyslíka z pľúc do celého organizmu, najmä do mozgu.
 • Draslík  zohráva dôležitú úlohu pri transfere vzruchov v nervoch a svaloch.
 • Vápnik spolu s horčíkom a fosforom je základným stavebným prvkom kostry a zubov.
 • Meď je nutná na tvorbu kolagénu a elastínu.
 • Chróm hlavnou úlohou je usmerňovanie metabolizmu glukózy a syntézy mastných kyselín, cholesterolu a bielkovín.
 • Horčík popri draslíku je najdôležitejším vnútrobunkovým minerálom.

Keď je rýchlosť dôležitá

Doteraz sa nikto nezamýšľal nad zrýchlením transportu BCAA do krvného riečišťa. Rýchlosť vstrebávania sa väčšinou rieši v spojitosti proteínových koncentrátov alebo „predtréningoviek“. Keďže sú BCAA na našom zozname najdôležitejších látok veľmi vysoko, vyvinuli sme špeciálnu prírodnú zmes (zloženú z vitamínov B, C, D, E, GLA, železa, draslíka, vápnika, medi, chrómu a horčíka), ktorá výrazne zrýchľuje transport BCAA a aminokyselín v produkte. Táto vlastnosť je zvlášť potrebná v prípadoch, kedy telo balansuje na hrane katablizmu, a to je počas alebo po tréningu. Vďaka tejto zložke, ktorá je súčasťou každej tabletky budú všetky stavebné látky na svojom mieste za pár minút. Už sa nemusíte obávať, že svoje svaly ohrozíte alebo stratíte.

Každá tableta je zložená z dvoch zložiek, ktoré sú od seba farebne odlíšené. Zelená, v ktorej je ukrytá transportná zložka a biela, aminokyselinová vrstva. Ich spojením získavate extrémne silné BCAA s urýchľovačom ich presunu do svalov. Čo viac si môžete priať? Garantujeme, že niečo podobné nikde nenájdete. Doprajte svojim svalom to najlepšie, poďakujú vám rastom.

Produkt  BCAA + EAA Transport system môžu bez problémov užívať aj ženy. Je určený pre vegánov aj vegetariánov.

 • Jaroslav
  Je to super!

Podobné produkty

AminoX
AminoX BSN

Aminokyseliny na regeneráciu svalovej hmoty

13,99 €

Vzorka BCAA Amino
Vzorka BCAA Amino Warrior Labs

Zvyšujú silu a celkový telesný výkon

0,99 €

BCAA+EAA Transport Systém
BCAA+EAA Transport Systém Warrior Labs

Keď je rýchlosť dôležitá

19,99 €

BCAA Amino 3+1
BCAA Amino 3+1 Warrior Labs

Zvyšujú silu a celkový telesný výkon

56,99 €