• Zľava 5% pre prihlásených zákazníkov
  • Doprava zadarmo od 89€

Bojovník

  • Značka: Warrior Labs
  • Hodnotenie:
  • Recenzie: 4
  • Dostupnosť: Skladom
  • Balenie:

Balíček skutočného bojovníka

Pôvodná cena 100,99 €
Cena 79,99 €
Ušetríte: 20,99 €
Balíček obsahuje

Balíček Bojovník obsahuje:

BCAA Amino (400g)

Vo svete doplnkov výživy, aj keď je v dnešnej dobe plný rôznych inovatívnych a zaručene účinných produktov, môžeme nájsť stálice, ktoré aj po rokoch prílevu noviniek nestrácajú v športovej suplementácii na svojej dôležitosti a významnosti. Jednými z nich sú aj aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, ktoré možno viac poznáte pod skratkou BCAA. Nie sú však BCAA ako BCAA.

Viac o produkte TU.

Warrior Gold Whey (1800g)

Vysokokvalitný proteín s obsahom srvátkového koncentrátu, izolátu a hydrolyzátu vyrobený technológiou mikrofiltrácie. Firma Warrior Labs je známa výrobou tých najkvalitnejších produktov s použitím prírodných surovín. 100% PROTEIN GOLD WHEY je ten správny proteín, ak je vašou prioritou nárast svalovej hmoty a podpora celkového zdravia.

Viac o produkte TU.

Kamikadze Extreme Pump (400g)

Ak chcete zažiť, čo to je praskanie svalov z dôvodu obrovského prítoku krvi, môžete ešte do tréningového procesu zaradiť predtréningovku. Jej hlavnou úlohou je nabudiť, zabezpečiť prekrvenie svalov, oddialiť únavu a poskytnúť základné látky potrebné k hydratácii organizmu. Ak ste už predtréningovku vyskúšali a doteraz ste nenašli tú pravú, máme tu pre vás jeden tip. Kamikadze Extreme Pump je bezkonkurenčne najlepší produkt v tejto kategórii.

Viac o produkte TU.

+ šejker zadarmo!
+ darčeky!
+ zľava na ďalší nákup!

Odporúčané dávkovanie:

BCAA Amino - 3/4 odmerky (13g) rozmiešajte v 200 - 250 ml vody. Takto pripravenú dávku užite ráno nalačno, pred, počas alebo po tréningu, prípadne kedykoľvek počas dňa pre doplnenie aminokyselín.

Warrior Gold Whey - jednu odmerku (30,9g) rozmiešajte v 200 – 250 ml vody, mlieka alebo iného obľúbeného nápoja. Užívajte medzi hlavnými jedlami, pred a po tréningu, prípadne kedykoľvek počas dňa pre doplnenie bielkovín.

Kamikadze Extreme Pump - 1/2 odmerky (13 g) rozmiešajte v 200-250 ml vody. Užite 30 – 40 minút pred tréningom. Kvôli extrémnej sile odporúčame začať s 1/4 odmerky a dávku podľa potreby zvyšovať až na 1 odmerku. Neužívajte po 16:00. Kontrolujte príjem kofeínu počas dňa.

Upozornenie:

Balíček nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a kojace matky. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Produkt Kamikadze Extreme Pump neužívajte po 16:00. Kontrolujte príjem kofeínu počas dňa. Skladujte na suchom tmavom mieste.

Meno Recenzie

Podobné produkty

Pro Balík Gábriš
Pro Balík Gábriš Warrior Labs

Balík vyskladaný kulturistom Lukášom Gábrišom!

195,99 € 154,99 €

Bojovník
Bojovník Warrior Labs

Balíček skutočného bojovníka

100,99 € 79,99 €

Amino Essence 3+1
Amino Essence 3+1 Warrior Labs

Mega dávka aminokyselín!

79,99 €

Base L-Carnitine
Base L-Carnitine FitMax

L-carnitín tartrát s vitamínom B1

12,99 €