• !!!Zľava 5% pre prihlásených zákazníkov!!!
  • Doprava zadarmo pri objednávke nad 89€

C Fit

  • Značka: FitMax
  • Hodnotenie:
  • Recenzie: 1
  • Dostupnosť: Skladom
  • Balenie: 90 kapsúl

Vitamin C, šípky, acerola!

Pôvodná cena 5,99 €
Cena 4,19 €
Ušetríte: 1,80 €

FitMax Cfit je produkt s vitamínom C v kombinácii s výťažkom so šípok a aceroly.

Vitamínový prípravok v kapsulách FitMax Cfit je kombináciou kyseliny askorbovej so starostlivo vybranými výťažkami šípok a aceroly, ktoré prirodzene obsahujú vitamín. Výživový doplnok C FitMax Cfit je určený hlavne pre fyzicky aktívnych ľudí, ktorí dopĺňajú stravu prírodným vitamínom C a polyfenolmi, ktoré sú prirodzenou súčasťou rastlinných extraktov.

Vitamín C (kyselina askorbová) – je veľmi silný antioxidant, ktorý môže posilniť prirodzenú obranyschopnosť vášho tela. Antioxidanty sú molekuly, ktoré posilňujú imunitný systém. Robia to tak, že chránia bunky pred škodlivými molekulami nazývanými voľné radikály. Ak sa voľné radikály hromadia, môžu podporovať stav známy ako oxidačný stres, ktorý súvisí s mnohými chronickými chorobami

Rose Hip (extrakt zo šípok) – šípky obsahujú veľa vitamínu C, účinne pomáha v prevencii a liečbe prechladnutia, chrípky a posilňuje imunitný systém.

Acerola extrakt - je unikátnou zmesou C vitamínu a minerálnych látok, dôsledkom čoho je účinok ochrany buniek a väzivosť voľných radikálov podstatne vyššia, ako u syntetického C vitamínu.

Meno Recenzie

Podobné produkty

Bacopa monnieri
Bacopa monnieri Fitomax

Napomáha zlepšovať pamäť

14,99 €

Green Coffee
Green Coffee Fitomax

Znížuje hladinu cukru v krvi

17,99 €

Tested Opti-sleep
Tested Opti-sleep Tested Nutrition

Hlboký spánok

13,99 €

Liv.52 DS
Liv.52 DS Himalaya

Priaznivo pôsobia na zdravie pečene.

4,99 €