• !!!Zľava 5% pre prihlásených zákazníkov!!!
  • Doprava zadarmo pri objednávke nad 89€

Combat 100% Casein

  • Značka: MusclePharm
  • Hodnotenie:
  • Recenzie: 0
  • Dostupnosť: Čoskoro skladom
  • Balenie: 1814 g

Nočný zdroj bielkovín!

Cena 40,99 €

Je dobre známe, že k rastu a oprave svalovej hmoty dochádza počas regenerácie, a to najmä v spánku. Pokiaľ chceme proces regenerácie podporiť a urýchliť je nutné postarať sa o kvalitnú výživu a suplementáciu, pričom jedným z „tajomstiev“ profesionálnych športovcov a nadšencov cvičenia je aj tzv. nočný proteín. A keďže firma MusclePharm je synonymum pre nadštandartné doplnky športovej výživy, výnimkou nebude ani Combat 100% Casein!

MusclePharm Combat 100% Casein je nočný zdroj pomaly stráviteľných bielkovín s obsahom tráviacich enzýmov a probiotickej zmesi, pripravený svalom, kedykoľvek počas dňa, doplniť potrebnú a dlhodobú výživu.

Pri výrobe boli použité najlepšie zdroje kazeínového proteínu, ktoré sa trávia pomaly v rozmedzí niekoľkých hodín, nakombinované s tráviacimi enzýmami a probiotickou zmesou, ktorých úlohou je zaistiť lepšie vstrebávanie a minimálne tráviace ťažkosti.

Firma MuschlePharm dbá na kvalitu – usiluje sa vyvinúť a uviesť na trh efektívne, bezpečné a vedecky overené a výživové doplnky. Účelom každého je zvýšiť športový výkon, silu a celkové zdravie človeka. Rovnaká filozofia bola aj pri vzniku MusclePharm Combat 100% Casein, základom ktorého je kazeínový proteín a minimálny obsah tuku a cukru, čo z neho robí ideálny produkt či už je vašim cieľom budovať svaly, chudnúť tuk alebo len zaistiť kvalitnú regeneráciu!

Nutričné informácie
Veľkosť 1 dávky:1 odmerka (34g)
Počet dávok v balení:53
Zloženie 1 dávky: %DV*
Kalórie130
Kalórie z tuku9
Tuk0,5 g1%
nasýtene tuky0 g
nenasýtené tuky0 g
Cholesterol15 mg5%
Sodík75 mg3%
Draslík100 mg3%
Sacharidy3 g1%
Vláknina2 g8%
Cukor1 g
Bielkoviny28 g56%
Kalcium715 mg71%
Železo0,65 mg5%
Zložky: micelárny kazeín, inulín, bezlepkové kúsky keksíkov, prírodné a umelé príchute, morská soľ, guarová guma, xantánová guma, celulózová guma, acesulfám draselný, sukralóza, enzýmová zmes (proteáza, laktáza)

Odporúčané dávkovanie:

Zmiešajte 1 odmerku (34g) s 200-300 ml vody alebo obľúbeného nápoja. V závislosti od potreby užívajte 1-3x denne.

Upozornenie:

Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Obsahuje mlieko a sóju. Vyrobené v zariadení, ktoré spracúva mlieko, vajcia, sojové bôby, mäkkýše, ryby, rôzne druhy orechov a pšenicu. Nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a kojace matky. Skladujte na tmavom suchom mieste.

Meno Recenzie

Podobné produkty

40% Low Carb High protein Bar
40% Low Carb High protein Bar Weider

Chutná nízkosacharidová tyčinka!

2,99 €

Gold Whey 2 Kg
Gold Whey 2 Kg Weider

Regenerácia a rast!

47,99 €

Premium Whey Protein 2,3Kg
Premium Whey Protein 2,3Kg Weider

Najkvalitnejší proteín na svete!

49,99 €

Whey Gold Standard
Whey Gold Standard Optimum Nutrition

Najpredávanejší proteín na svete

44,99 € 39,99 €