Crea Pump

22,99 €
Dostupnosť
Skladom
Balenie
400 g (30 dávok v balení)
Značka
Warrior Labs
Kategória
Predtréningové pumpy
Cieľ
Chcem lepší výkon

Zvýšená cirkulácia krvi vo svaloch

Napumpovanie svalov je vedľajší efekt cvičenia a jeho dosiahnutie v tréningu je znak toho, že všetko ide tak ako má! Okrem toho, že zvýšená cirkulácia krvi vo svaloch pôsobí pozitívne na psychiku človeka, jej dosiahnutie je nutnosťou, ak je vašim cieľom maximalizácia rastu svalovej hmoty. Prečo? Viac krvi = viac živín a viac stavebného materiálu.

Prekrvenie svalov by malo byť prioritným cieľom každého cvičenca v posilňovni. Ak tomu tak nie je a vám sa nedarí pocit maximálneho prekrvenia dosiahnuť, niekde je problém. Najčastejšie za tým stoja dva faktory:

1 strava je nedostatočne bohatá na sacharidy (jednoduchá aj komplexné),

2 je zle zostavený tréningový systém.

Zvýšená cirkulácia krvi je veľmi priaznivý stav v svaloch. Okrem toho, že svaly sú väčšie, s krvou sa do svalov, ktoré sú vyčerpané náročným tréningom dostáva veľké množstvo živín a stavebných látok. Ak zistíme, že všetko robíme správne, a aj tak sa nám nedarí svalstvo prekrviť, von z tejto nepriaznivej situácie vám môže pomôcť špeciálny produkt určený na dosiahnutie zvýšeného prietoku krvi v svaloch. Že neviete aký je ten najlepší? Skúste si niečo prečítať o horúcej novinke WARRIOR CREA PUMP.

S WARRIOR CREA PUMP budú svaly napumpované ako balóny

Pri kúpe produktov z kategórie predtréningových púmp by ste mali zohľadňovať niekoľko skutočností. Dnes je trh presýtený rôznych „zázračných“ produktov. My našim zákazníkom odporúčame vzdelávať sa, študovať a hľadať čo najviac informácií o tom, čo je najlepšie. Nepredávame veci, o ktorých by sme si nemysleli, že sú najlepšie a tušíte prečo? Pretože vieme, že si ich spomedzi všetkých vyberiete opäť, a to z jediného prostého dôvodu, pretože fungujú.

Pri zostavovaní WARRIOR CREA PUMP sme vsadili na istotu, rokmi, výskumami a skúsenosťami športovcov overenými zložkami ako je Citrulín Malát, Arginín Alfa Ketogutarát (ďalej len AAKG) a Agmatine Sulfát.

Citrulín Malát – je aminokyselina, ktorá sa využíva na zlepšenie športového výkonu prostredníctvom jeho pozitívneho vplyvu na prekrvenie. Suplementácia citrulínom znižuje únavu a zlepšuje odolnosť organizmu počas náročného, dlhotrvajúceho aeróbného a anaeróbneho tréningu. Dopĺňanie citrulínu zvyšuje obsah ornitínu a arginínu v plazme. Znamená to, že sa zlepšuje metabolizmus oxidu dusnatého, čo vedie k jeho zvýšenej produkcii.

Štúdia z roku 2010 potvrdila, že skupina športovcov, ktorá užívala pred tréningom citrulín, vykonali o 50% viac opakovaní a zaznamenali menšie svalové poškodenie, než skupina užívajúca placebo. Navyše suplementácia citrulínom výrazne znižuje svalovú bolesť počas fyzicky náročných tréningov a posilňuje funkcie imunitného systému.

AAKG (Arginín Alfa Ketoglutarát) – AAKG je rovnako ako citrulín silným vazodilátorom, ktorý stimuluje organizmus k vyššej produkcii oxidu dusnatého. Zvyšuje veľkosť svalov prostredníctvom veľkého množstva krvi, ktorú do nich vháňa. AAKG je súčasťou takmer každého predtréningového produktu, pretože je to látka, ktorá je proste neprekonateľná! Oxid dusnatý, ktorý je vďaka AAKG produkovaný vo väčšej miere uvoľňuje krvné cievy a rozširuje ich vnútorný priemer, čo vedie k zvýšenému prietoku krvi. Týmto spôsobom zvyšujete prenos kyslíka, transport živín, lepšie vychytávanie glukózy a rýchlejšie odstraňovanie odpadových látok. Za zmienku stojí aj jeho vlastnosť pozitívneho vplyvu na zvyšovanie libida.

Kreatíny...

Kreatín je z nášho pohľadu TOP doplnok výživy minulého storočia a túto pozíciu si s prehľadom udržiava aj v tomto tisícročí. Nie je náhoda, že v produkte WARRIOR CREA PUMP nesmie chýbať. Tu sme zakomponovali hneď dva druhy.

Magnézium Kreatín Chelát - spojenie kreatínu a horčíka v tomto prípade nie je náhoda. Vďaka tejto väzbe je kreatín lepšie absorbovaný než tomu býva u formy monohydrátu. Zásadná vec je, že horčík je alkalická zlúčenina, ktorá pôsobí proti kyslému prostrediu v žalúdku, čo môže viesť k degradácii kreatínu. Druhou vecou je, že horčík má rad významných úloh v rôznych fyziologických funkciách vrátané tých, ktoré sa zúčastňujú anaeróbneho cvičenia. Hrá významnú úlohu v resyntéze ATP. ATP posilňuje všetky svalové kontrakcie a jeho vyššie hladiny znamenajú lepší výkon, a tým aj viac impulzov na rast svalovej hmoty.

Tri Kreatín Malát – je zlúčenina vyrobená z monohydrátu kreatínu a kyseliny jablčnej. Ako názov napovedá, ide o väzbu troch molekúl kreatínu naviazaných na jednu molekulu kyseliny jablčnej. Jeho hlavný účinok spočíva v zvyšovaní a cirkulácii hladiny ATP (adenozín trifosfát), ktorý je priamo zodpovedný za svalovú kontrakciu. Z vedeckých štúdií vyplýva, že napomáha zvyšovať celkovú telesnú hmotnosť, veľkosť svalov, vytrvalosť, mozgové funkcie a telesnú zdatnosť. A to nie je všetko. Kreatín účinne pomáha zvyšovať výbušnú silu a udržiava v kondícii voľné hladiny testosterónu. Tri Kreatín Malát ponúka väčšiu biologickú dostupnosť oproti bežnému monohydrátu.

Beta-Alanín a tyrozín, pomocníci, s ktorými budete trénovať viac a tvrdšie!

Beta-Alanín – je stavebným kameňom karnozínu, molekuly, ktorá pomáha zvyšovať fyzickú výkonnosť v rozsahu 60 – 240 sekúnd. Beta-Alanín je modifikovaná verzia aminokyseliny alanínu. Skúsenosti športovcov s touto látkou sú také, že Beta-Alanín napomáha zvyšovať svalovú vytrvalosť (v priemere sú schopní vykonať o 2 opakovania viac v každej sérii). Zvýšené hladiny karnozínu bojujú pred poklesom pH a chránia organizmus pred produkciou kyseliny mliečnej.

N-Acetyl L-Tyrozín – je aminokyselina, ktorá pomáha produkovať noradrenalín a dopamín. Oddiaľuje nástup únavy, zvyšuje mentálnu bdelosť a koncentráciu, pôsobí ako silný antoxidant.

Taurín, zelený čaj, Citrus Aurantium

Pre všetky tieto látky je charakteristické:

• viac energie,

• efektívne spaľovanie tuku,

• podpora mozgových funkcií,

• odďaľovanie únavy,

• antioxidačné účinky.

Žiadne novoobjavené veci, ale tradiční pomocníci, ktorí preukázali a stále preukazujú svoje účinky svojimi funkčnými vlastnosťami. To najlepšie sa ukrýva v čisto prírodných veciach.

Vitamíny, minerály ... drobní pomocníci s obrovskou silou!

Skupina vitamínov a minerálov, ktoré sú obsiahnuté v produkte WARRIOR CREA PUMP sú dôkladne a presne namiešané tak, aby zosilňovali účinky hlavných zložiek produktu a pôsobia preventívne proti kŕčom.

Vitamíny a minerály sú látky, ktoré sú dôležité pre fungovanie ľudského organizmu. Pomáhajú udržať rovnováhu metabolizmu v tele, sú nevyhnutné pre správnu funkciu orgánov, tkanív, svoj význam majú aj pri reprodukcii a raste. Keďže ľudské telo si nedokáže všetky vitamíny vyrobiť samo, je potrebné ich prijímať aj v potrave. Minerály sú anorganické látky a ich príjem pochádza jedine zo stravy. V populácii, ktorá športuje alebo je nadmerne stresovaná životným štýlom, je príjem týchto látok v bežnej strave nedostačujúci. Je nutné dopĺňať ich prostredníctvom doplnkov výživy. Nestrieľajte na slepo a dôverujte nám. Vieme, čo je pre vás najlepšie, a tak sme to do WARRIOR CREA PUMP namiešali.

Bonus namiesto záveru

V chutnej a výdatnej marketingovej hre by mal teraz nasledovať šťavnatý opis toho najlepšieho. U nás sa takéhoto záveru nedočkáte. Máme pre vás ďalší bonus, aby ste vedeli, že nám skutočne záleží na tom, aby ste dostali to najlepšie.

WARRIOR CREA PUMP je vytvorený z látok, ktoré sú prirodzeného pôvodu a bez použitia zdraviu škodlivých potravinových aditív, (ktoré môžete poznať pod slangovým názvom Éčka) a bez umelých farbív. Svojim zložením ich bez obáv môžu konzumovať vegáni, vegeteriáni, ľudia trpiaci laktózovou intoleranciou alebo celiakiou.

Vďaka nulovému obsahu kalórií je tento produkt vhodný do tých najtvrdších diét, kedy vám aj napriek zníženému kalorickému príjmu umožní trénovať skutočne tvrdo. Pokiaľ budete mať viac energie, budete schopný chudnúť efektívnejšie a rýchlejšie. Skrátka všetko so všetkým súvisí.

Nezabudli sme ani na také detaily ako chuť a vôňa. Všetko je príjemne prirodzené bez nežiaducich pachutí. Vyskúšajte aké je to trénovať tvrdšie, efektívnejšie so svalmi plnými drahocenných živín a stavebných látok. Je to tak jednoduché.


Nutritional information

  • Serving size: 1 scoop (13g)
  • Servings per container: 30

Citruline Malate1800mg
AAKG1000mg
Creatine Magnesium Chelate1000mg
Tri Creatine Malate1000mg
Beta Alanine2500mg
N-Acetyl L-Tyrosine500mg
Taurine1000mg
Grean Tea 95%400mg
Citrus Aurantium 95%15mg
Vit. B62mg
Vit. B120,002mg
Niacin20mg
Magnesium Citrate150mg
Potassium Citrate100mg
Sodium Citrate50mg
Chromium Picolinate0,2mg

Ingredients / Other ingredients: patentované prírodné príchute, sladidlá, arómy, ovocný koncentrát, Arabská guma, sukralóza, acesulfam-K

Dávkovanie:

1/2 odmerky (13 g) rozmiešajte v 350 ml studenej vody. Takto pripravenú dávku môžete užiť 30 – 40 minút pred tréningom. Kvôli extrémnej sile odporúčame začať s dávkou ½ odmerky. V dňoch tréningového voľna užite jednu dávku v priebehu dňa, najlepšie ráno. Maximálna denná dávka je jedna odmerka.

Upozornenie: Neprekračujte denné dávkovanie. Výživový doplnok nesúži ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné osoby mladšie ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Ak trpíte problémami so srdcom, vysokým krvným tlakom o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami.

Juraj

V pondelok 26.02.2018 som prevzal objednávku. Príchuť raspberry /malina/. Večer / cca. 17:30 /som uvedenú pumpu užil a môžem povedať, že som bol pri cvičení milo prekvapený. / asi po pol hodine / Napumpovanie bolo citeľné už po prvej sérii, pričom toto neustávalo a neustále bol cítiť aj príval energie. Únavu, alebo nejaké vyčerpávanie som nepociťoval. Taktiež nejaké grganie, alebo že by mi bolo z toho zle som nezažil. Vyslopal som už dosť predtréningoviek od rôznych značiek / aj všelijaké, že extra super pumpy ktoré majú vždy zabrať a nezabrali/. Po docvičení som bol spokojný s tým, že som z tejto pumpy nechytil nejaký crash, stále som mal energiu na rozdávanie a napumpovanie trvalo ešte dosť dlho po odložení náčinia. K príchuti sa môžem vyjadriť, že najradšej mám nejaký pomaranč, alebo citrón, ale malina bola celkom fajn. Na mňa zaberal celý Creapump v pohodičke. U mňa dosť dobré.

Uznikdy

Ako pisete, vyskusal som 1/2 odmerky (13g). Nebolo to nejak extra citit, mozno z predoslej predtreningovky, no prisiel den kedy som sa rozhodol davkovat 24g (ak sa pytate preco tak kvoli vlastnym skusenostiam a davkam) a odvtedy uz po prvej serii ma ide roztrhat z tej pumpy.. Naval energie neporovnatelny s ostatnymi produktmi.. Chut k cviceniu nepocitujem kedze na to nepotrebujem prasky aby ma nakopli ale v ramci pumpy,sily a ziadnych vedlajsich ucinkov je tato vec 11/10. "Prva davka 3.1.2019"

Dávid

Prvé dni obrovský účinok, samozrejme po čase si telo zvykne a vždy som dávkoval 1/2 odmerky. Chuť veľmi dobrá, mal som čierne ríbezle. Rozpustnosť v studenej vode tiež super.

Napumpovanie svalov je vedľajší efekt cvičenia a jeho dosiahnutie v tréningu je znak toho, že všetko ide tak ako má! Okrem toho, že zvýšená cirkulácia krvi vo svaloch pôsobí pozitívne na psychiku človeka, jej dosiahnutie je nutnosťou, ak je vašim cieľom maximalizácia rastu svalovej hmoty. Prečo? Viac krvi = viac živín a viac stavebného materiálu.

Prekrvenie svalov by malo byť prioritným cieľom každého cvičenca v posilňovni. Ak tomu tak nie je a vám sa nedarí pocit maximálneho prekrvenia dosiahnuť, niekde je problém. Najčastejšie za tým stoja dva faktory:

1 strava je nedostatočne bohatá na sacharidy (jednoduchá aj komplexné),

2 je zle zostavený tréningový systém.

Zvýšená cirkulácia krvi je veľmi priaznivý stav v svaloch. Okrem toho, že svaly sú väčšie, s krvou sa do svalov, ktoré sú vyčerpané náročným tréningom dostáva veľké množstvo živín a stavebných látok. Ak zistíme, že všetko robíme správne, a aj tak sa nám nedarí svalstvo prekrviť, von z tejto nepriaznivej situácie vám môže pomôcť špeciálny produkt určený na dosiahnutie zvýšeného prietoku krvi v svaloch. Že neviete aký je ten najlepší? Skúste si niečo prečítať o horúcej novinke WARRIOR CREA PUMP.

S WARRIOR CREA PUMP budú svaly napumpované ako balóny

Pri kúpe produktov z kategórie predtréningových púmp by ste mali zohľadňovať niekoľko skutočností. Dnes je trh presýtený rôznych „zázračných“ produktov. My našim zákazníkom odporúčame vzdelávať sa, študovať a hľadať čo najviac informácií o tom, čo je najlepšie. Nepredávame veci, o ktorých by sme si nemysleli, že sú najlepšie a tušíte prečo? Pretože vieme, že si ich spomedzi všetkých vyberiete opäť, a to z jediného prostého dôvodu, pretože fungujú.

Pri zostavovaní WARRIOR CREA PUMP sme vsadili na istotu, rokmi, výskumami a skúsenosťami športovcov overenými zložkami ako je Citrulín Malát, Arginín Alfa Ketogutarát (ďalej len AAKG) a Agmatine Sulfát.

Citrulín Malát – je aminokyselina, ktorá sa využíva na zlepšenie športového výkonu prostredníctvom jeho pozitívneho vplyvu na prekrvenie. Suplementácia citrulínom znižuje únavu a zlepšuje odolnosť organizmu počas náročného, dlhotrvajúceho aeróbného a anaeróbneho tréningu. Dopĺňanie citrulínu zvyšuje obsah ornitínu a arginínu v plazme. Znamená to, že sa zlepšuje metabolizmus oxidu dusnatého, čo vedie k jeho zvýšenej produkcii.

Štúdia z roku 2010 potvrdila, že skupina športovcov, ktorá užívala pred tréningom citrulín, vykonali o 50% viac opakovaní a zaznamenali menšie svalové poškodenie, než skupina užívajúca placebo. Navyše suplementácia citrulínom výrazne znižuje svalovú bolesť počas fyzicky náročných tréningov a posilňuje funkcie imunitného systému.

AAKG (Arginín Alfa Ketoglutarát) – AAKG je rovnako ako citrulín silným vazodilátorom, ktorý stimuluje organizmus k vyššej produkcii oxidu dusnatého. Zvyšuje veľkosť svalov prostredníctvom veľkého množstva krvi, ktorú do nich vháňa. AAKG je súčasťou takmer každého predtréningového produktu, pretože je to látka, ktorá je proste neprekonateľná! Oxid dusnatý, ktorý je vďaka AAKG produkovaný vo väčšej miere uvoľňuje krvné cievy a rozširuje ich vnútorný priemer, čo vedie k zvýšenému prietoku krvi. Týmto spôsobom zvyšujete prenos kyslíka, transport živín, lepšie vychytávanie glukózy a rýchlejšie odstraňovanie odpadových látok. Za zmienku stojí aj jeho vlastnosť pozitívneho vplyvu na zvyšovanie libida.

Kreatíny...

Kreatín je z nášho pohľadu TOP doplnok výživy minulého storočia a túto pozíciu si s prehľadom udržiava aj v tomto tisícročí. Nie je náhoda, že v produkte WARRIOR CREA PUMP nesmie chýbať. Tu sme zakomponovali hneď dva druhy.

Magnézium Kreatín Chelát - spojenie kreatínu a horčíka v tomto prípade nie je náhoda. Vďaka tejto väzbe je kreatín lepšie absorbovaný než tomu býva u formy monohydrátu. Zásadná vec je, že horčík je alkalická zlúčenina, ktorá pôsobí proti kyslému prostrediu v žalúdku, čo môže viesť k degradácii kreatínu. Druhou vecou je, že horčík má rad významných úloh v rôznych fyziologických funkciách vrátané tých, ktoré sa zúčastňujú anaeróbneho cvičenia. Hrá významnú úlohu v resyntéze ATP. ATP posilňuje všetky svalové kontrakcie a jeho vyššie hladiny znamenajú lepší výkon, a tým aj viac impulzov na rast svalovej hmoty.

Tri Kreatín Malát – je zlúčenina vyrobená z monohydrátu kreatínu a kyseliny jablčnej. Ako názov napovedá, ide o väzbu troch molekúl kreatínu naviazaných na jednu molekulu kyseliny jablčnej. Jeho hlavný účinok spočíva v zvyšovaní a cirkulácii hladiny ATP (adenozín trifosfát), ktorý je priamo zodpovedný za svalovú kontrakciu. Z vedeckých štúdií vyplýva, že napomáha zvyšovať celkovú telesnú hmotnosť, veľkosť svalov, vytrvalosť, mozgové funkcie a telesnú zdatnosť. A to nie je všetko. Kreatín účinne pomáha zvyšovať výbušnú silu a udržiava v kondícii voľné hladiny testosterónu. Tri Kreatín Malát ponúka väčšiu biologickú dostupnosť oproti bežnému monohydrátu.

Beta-Alanín a tyrozín, pomocníci, s ktorými budete trénovať viac a tvrdšie!

Beta-Alanín – je stavebným kameňom karnozínu, molekuly, ktorá pomáha zvyšovať fyzickú výkonnosť v rozsahu 60 – 240 sekúnd. Beta-Alanín je modifikovaná verzia aminokyseliny alanínu. Skúsenosti športovcov s touto látkou sú také, že Beta-Alanín napomáha zvyšovať svalovú vytrvalosť (v priemere sú schopní vykonať o 2 opakovania viac v každej sérii). Zvýšené hladiny karnozínu bojujú pred poklesom pH a chránia organizmus pred produkciou kyseliny mliečnej.

N-Acetyl L-Tyrozín – je aminokyselina, ktorá pomáha produkovať noradrenalín a dopamín. Oddiaľuje nástup únavy, zvyšuje mentálnu bdelosť a koncentráciu, pôsobí ako silný antoxidant.

Taurín, zelený čaj, Citrus Aurantium

Pre všetky tieto látky je charakteristické:

• viac energie,

• efektívne spaľovanie tuku,

• podpora mozgových funkcií,

• odďaľovanie únavy,

• antioxidačné účinky.

Žiadne novoobjavené veci, ale tradiční pomocníci, ktorí preukázali a stále preukazujú svoje účinky svojimi funkčnými vlastnosťami. To najlepšie sa ukrýva v čisto prírodných veciach.

Vitamíny, minerály ... drobní pomocníci s obrovskou silou!

Skupina vitamínov a minerálov, ktoré sú obsiahnuté v produkte WARRIOR CREA PUMP sú dôkladne a presne namiešané tak, aby zosilňovali účinky hlavných zložiek produktu a pôsobia preventívne proti kŕčom.

Vitamíny a minerály sú látky, ktoré sú dôležité pre fungovanie ľudského organizmu. Pomáhajú udržať rovnováhu metabolizmu v tele, sú nevyhnutné pre správnu funkciu orgánov, tkanív, svoj význam majú aj pri reprodukcii a raste. Keďže ľudské telo si nedokáže všetky vitamíny vyrobiť samo, je potrebné ich prijímať aj v potrave. Minerály sú anorganické látky a ich príjem pochádza jedine zo stravy. V populácii, ktorá športuje alebo je nadmerne stresovaná životným štýlom, je príjem týchto látok v bežnej strave nedostačujúci. Je nutné dopĺňať ich prostredníctvom doplnkov výživy. Nestrieľajte na slepo a dôverujte nám. Vieme, čo je pre vás najlepšie, a tak sme to do WARRIOR CREA PUMP namiešali.

Bonus namiesto záveru

V chutnej a výdatnej marketingovej hre by mal teraz nasledovať šťavnatý opis toho najlepšieho. U nás sa takéhoto záveru nedočkáte. Máme pre vás ďalší bonus, aby ste vedeli, že nám skutočne záleží na tom, aby ste dostali to najlepšie.

WARRIOR CREA PUMP je vytvorený z látok, ktoré sú prirodzeného pôvodu a bez použitia zdraviu škodlivých potravinových aditív, (ktoré môžete poznať pod slangovým názvom Éčka) a bez umelých farbív. Svojim zložením ich bez obáv môžu konzumovať vegáni, vegeteriáni, ľudia trpiaci laktózovou intoleranciou alebo celiakiou.

Vďaka nulovému obsahu kalórií je tento produkt vhodný do tých najtvrdších diét, kedy vám aj napriek zníženému kalorickému príjmu umožní trénovať skutočne tvrdo. Pokiaľ budete mať viac energie, budete schopný chudnúť efektívnejšie a rýchlejšie. Skrátka všetko so všetkým súvisí.

Nezabudli sme ani na také detaily ako chuť a vôňa. Všetko je príjemne prirodzené bez nežiaducich pachutí. Vyskúšajte aké je to trénovať tvrdšie, efektívnejšie so svalmi plnými drahocenných živín a stavebných látok. Je to tak jednoduché.


Nutritional information

  • Serving size: 1 scoop (13g)
  • Servings per container: 30

Citruline Malate1800mg
AAKG1000mg
Creatine Magnesium Chelate1000mg
Tri Creatine Malate1000mg
Beta Alanine2500mg
N-Acetyl L-Tyrosine500mg
Taurine1000mg
Grean Tea 95%400mg
Citrus Aurantium 95%15mg
Vit. B62mg
Vit. B120,002mg
Niacin20mg
Magnesium Citrate150mg
Potassium Citrate100mg
Sodium Citrate50mg
Chromium Picolinate0,2mg

Ingredients / Other ingredients: patentované prírodné príchute, sladidlá, arómy, ovocný koncentrát, Arabská guma, sukralóza, acesulfam-K

Dávkovanie:

1/2 odmerky (13 g) rozmiešajte v 350 ml studenej vody. Takto pripravenú dávku môžete užiť 30 – 40 minút pred tréningom. Kvôli extrémnej sile odporúčame začať s dávkou ½ odmerky. V dňoch tréningového voľna užite jednu dávku v priebehu dňa, najlepšie ráno. Maximálna denná dávka je jedna odmerka.

Upozornenie: Neprekračujte denné dávkovanie. Výživový doplnok nesúži ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné osoby mladšie ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Ak trpíte problémami so srdcom, vysokým krvným tlakom o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami.

Juraj

V pondelok 26.02.2018 som prevzal objednávku. Príchuť raspberry /malina/. Večer / cca. 17:30 /som uvedenú pumpu užil a môžem povedať, že som bol pri cvičení milo prekvapený. / asi po pol hodine / Napumpovanie bolo citeľné už po prvej sérii, pričom toto neustávalo a neustále bol cítiť aj príval energie. Únavu, alebo nejaké vyčerpávanie som nepociťoval. Taktiež nejaké grganie, alebo že by mi bolo z toho zle som nezažil. Vyslopal som už dosť predtréningoviek od rôznych značiek / aj všelijaké, že extra super pumpy ktoré majú vždy zabrať a nezabrali/. Po docvičení som bol spokojný s tým, že som z tejto pumpy nechytil nejaký crash, stále som mal energiu na rozdávanie a napumpovanie trvalo ešte dosť dlho po odložení náčinia. K príchuti sa môžem vyjadriť, že najradšej mám nejaký pomaranč, alebo citrón, ale malina bola celkom fajn. Na mňa zaberal celý Creapump v pohodičke. U mňa dosť dobré.

Uznikdy

Ako pisete, vyskusal som 1/2 odmerky (13g). Nebolo to nejak extra citit, mozno z predoslej predtreningovky, no prisiel den kedy som sa rozhodol davkovat 24g (ak sa pytate preco tak kvoli vlastnym skusenostiam a davkam) a odvtedy uz po prvej serii ma ide roztrhat z tej pumpy.. Naval energie neporovnatelny s ostatnymi produktmi.. Chut k cviceniu nepocitujem kedze na to nepotrebujem prasky aby ma nakopli ale v ramci pumpy,sily a ziadnych vedlajsich ucinkov je tato vec 11/10. "Prva davka 3.1.2019"

Dávid

Prvé dni obrovský účinok, samozrejme po čase si telo zvykne a vždy som dávkoval 1/2 odmerky. Chuť veľmi dobrá, mal som čierne ríbezle. Rozpustnosť v studenej vode tiež super.

Podobné produkty

Big Noise

Predtréningové pumpy

Pumpa bez stimulantov!

Kamikadze Extreme Pump

Predtréningové pumpy

Nie je určený pre slabé povahy

Animal Fury

Predtréningové pumpy

Predtréningovka a anabolizér!

NO-Xplode 3.0

Predtréningové pumpy

All in one predtréningovka!

Big Noise

Predtréningové pumpy

Pumpa bez stimulantov!

Kamikadze Extreme Pump

Predtréningové pumpy

Nie je určený pre slabé povahy

Animal Fury

Predtréningové pumpy

Predtréningovka a anabolizér!

NO-Xplode 3.0

Predtréningové pumpy

All in one predtréningovka!