• !!!Zľava 5% pre prihlásených zákazníkov!!!
  • Doprava zadarmo pri objednávke nad 89€

DigestEeze Milk Thistle

  • Značka: Natures Aid
  • Hodnotenie:
  • Recenzie: 0
  • Dostupnosť: Skladom
  • Balenie: 60 kapsúl

Pestrec mariánsky v tabletách!

Cena 6,99 €

Máte zažívacie ťažkosti, sem tam si vypijete, užívate lieky, diagnostiovali vám zvýšené hodnoty pečeňových enzýmov alebo len chcete svoj organizmus detoxikovať? Natures Aid – DigestEeze je produkt, ktorý vám dodá stratenú energiu a a vaše zdravie sa zlepší.

Milk Thistle je tradičný rastlinný liek, ktorý sa používa na zmiernenie príznakov spojených s občasným pôžitkom z jedla a nápojov, ako je trávenie a žalúdočné ťažkosti, a to iba na základe tradičného použitia.

Každá tableta Natures Aid - DigestEeze obsahuje 137,5 mg - 165mg štandardizovaného suchého extraktu z plodov pestreca mariánskeho (Silybum marianum), čo zodpovedá 2750 - 6600 mg plodov.

Pestrec mariánsky je známy už viac ako 2000 rokov a používa sa v rôznych formách, už od čias starovekých Grékov a Rimanov.Bežne sa používa ako doplnková liečba u ľudí, ktorí majú na poškodenie pečene v dôsledku stavov, ako sú alkoholické ochorenia pečene, nealkoholická steatóza pečene, hepatitídy a dokonca aj rakovina pečene.

Active ingredients
One tablet contains 137,5mg - 165mg of standardised extract (as dry extract) from Mik Thistle fruits (Silybum marianum (L) Geartner), (Equivalent to 2750mg - 6600mg of Milk Thistle fruit.) corresponding to 82,5mg of silymarin, calculated as silibinin.

Dávkovanie:

Užívajte 1 – 2 tablety jeden až dvakrát denne. Zapite dostatočným množstvom vody.

Produkt neobsahuje: Žiadne umelé farbivá alebo príchute. Neobsahuje lepok, pšenicu, droždie, mlieko, laktózu, orechy, soľ, sóju, cukor a škrob. Vhodné pre vegánov a vegetariánov.

Meno Recenzie

Podobné produkty

Withania somnifera
Withania somnifera Fitomax

Prírodné afrodiziakum

15,99 €

Boswellia Serrata
Boswellia Serrata Fitomax

Prírodná látka so silným protizápalovým účinkom.

14,99 €

Tested Multivites
Tested Multivites Tested Nutrition

Doplnok výživy nabitý vitamínmi aminerálmi!

9,99 €

Liv 52 Nitro
Liv 52 Nitro Himalaya

Zdravá a fuknčná pečeň!

7,99 €