• Zľava 5% pre prihlásených zákazníkov
  • Doprava zadarmo pri objednávke nad 89€

Fitness

  • Značka: Prohormony
  • Hodnotenie:
  • Recenzie: 0
  • Dostupnosť: Skladom
  • Balenie:

Pre fitness nadšencov

Pôvodná cena 58,99 €
Cena 46,99 €
Ušetríte: 12,00 €
Vyberte si príchuť

Balíček Fitness obsahuje:

Whey Gold Standard

100% Whey Gold Standard z Optimum Nutrition sa skladá zo srvátkového izolátu, srvátkového koncentrátu a srvátkového proteínového peptidu. 100% Whey Gold Standard je bohatý na BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) a L-glutamín a vyznačuje sa vynikajúcou chuťou vo vode alebo v mlieku. Prášok sa rýchlo a ľahko rozpúšťa a je ľahko stráviteľný. Navyše je trávenie proteínu podporené pridaním dvoch tráviacich enzýmov laktázy a aminogénu. 100% Whey Gold Standard je k dispozícii v rôznych lahodných príchutiach.

Viac o produkte TU.

BCAA Amino

Vo svete doplnkov výživy, aj keď je v dnešnej dobe plný rôznych inovatívnych a zaručene účinných produktov, môžeme nájsť stálice, ktoré aj po rokoch prílevu noviniek nestrácajú v športovej suplementácii na svojej dôležitosti a významnosti. Jednými z nich sú aj aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, ktoré možno viac poznáte pod skratkou BCAA. Nie sú však BCAA ako BCAA.

Viac o produkte TU.

+ šejker zadarmo!
+ darčeky!
+ zľava na ďalší nákup!

 

Odporúčané dávkovanie:

BCAA Amino - 3/4 odmerky (13g) rozmiešajte v 200 - 250 ml vody. Takto pripravenú dávku užite ráno nalačno, pred, počas alebo po tréningu, prípadne kedykoľvek počas dňa pre doplnenie aminokyselín.

Whey Gold Standard - jednu odmerku (30g) zmiešajte s 200 - 250 ml vody, mlieka alebo iného obľúbeného nápoja. Užívajte medzi hlavnými jedlami, pred a po tréningu, prípadne kedykoľvek počas dňa pre doplnenie bielkovín.

Upozornenie:

Balíček nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a kojace matky. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Skladujte na suchom tmavom mieste.

Podobné produkty

Predátor
Predátor Warrior Labs

Len pre silné povahy

198,99 € 159,99 €

Balíček pre začiatočníkov
Balíček pre začiatočníkov Underground Pharma

Balíček určený pre začiatočníkov

107,98 € 88,99 €

Balíček pre ženu
Balíček pre ženu Warrior Labs

Základná výbava pre každu FIT ženu

50,99 € 44,99 €

Balíček vzoriek Warrior
Balíček vzoriek Warrior Warrior Labs

Otestuje balíček vzoriek od Warrior Labs.

5,36 € 3,99 €