• Zľava 5% pre prihlásených zákazníkov
  • Doprava zadarmo pri objednávke nad 89€

Green Coffee

  • Značka: Fitomax
  • Hodnotenie:
  • Recenzie: 1
  • Dostupnosť: Skladom
  • Balenie: 90 kapsúl

Znížuje hladinu cukru v krvi

Cena 17,99 €

Špeciálne vyvinutý produkt pre všetkých, ktorí chcú zredukovať telesný tuk rýchlo, účinne a navždy. Každá kapsula obsahuje synergickú kombináciu kofeínu a kyseliny chlorogénovej.

Veľmi veľa ľudí sa dnes snaží svoj nevyhovujúci zdravotný stav riešiť zmenou životosprávy. Práve korekcia stravovacích návykov a pravidelné športovanie vo veľkej miere pozitívne ovplyvňuje predchádzaniu vzniku civilizačných chorôb, medzi ktorými je aj obezita. Ľudia ale častokrát siahajú po syntetických liekoch, a pritom silných pomocníkov im ponúka príroda sama. Takýmto naturálnym zázrakom je aj zelená káva. 

Čo je obezita?

Obezita je dôsledok zlého spôsobu života a nadmerného prísunu kalórií. Jej následky sú choroby ako ateroskleróza, cukrovka a srdcovo-cievne choroby. Množstvo tukového tkaniva má vplyv aj na hormonálnu rovnováhu organizmu. Ďalšími následkami obezity sú stukovatená pečeň a nádorové ochorenia čriev. Obezita nie je len dôsledkom nevhodného životného štýlu, v niektorých prípadoch vzniká v dôsledku genetiky a endokrinologickej nedostatočnosti. 

 

Zázrak menom zelená káva

Unikátne vlastnosti zelenej kávy spočívajú v sile kyseliny chlorogénovej, ktorú obsahuje. Táto kyselina znižuje vstrebávanie glukózy z čreva do krvi. Mechanizmus spočíva v inhibovaní glukóza-6-fosfátu a amylázy. V preklade to znamená, že aj napriek tomu, že skonzumujete vysokosacharidové jedlo hladina cukru v krvi nebude taká vysoká. Pokiaľ máte krvný cukor pod kontrolou, nemusíte sa obávať vzniku cukrovky a telesnej nadváhy.

Zelená káva má podobné vlastnosti ako zelený čaj: pomáha pri chudnutí (vedecky preukázaná vlastnosť), neutralizuje voľné radikály a znižuje hladinu cukru v krvi. Pôsobí tiež antibakteriálne, antivírusovo a antimykoticky.

Fitomax™ Green Coffee v sebe ukrýva synergické účinky kombinácie kofeínu a kyseliny chlorogénovej.

Kyselina chlorogénová zabezpečuje redukciu tuku bez zníženia príjmu kalórií (jedná sa o enzymatický proces). Predstavuje nezvyčajne silný antioxidant, ktorý sa v posledných rokoch preslávil ako pomocník v boji s prebytočnými kilogramami. Kyselina chlorogénová povzbudzuje pečeňový metabolizmus, ktorý napomôže rýchlejšiemu spaľovanie tuku, ktorý je dlhé roky uložený v problematických partiách a nechce sa mu odísť.

Nutričné informácie
Veľkosť jednej dávky:1 kapsula
Počet dávok v balení:90
Hodnoty jednej dávky %DV
Extrakt zo zelenej kávy550 mg *
Z toho kyselina chlorogénová275 mg
* denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky:Fitomax Green Coffee extrakt zo zelených kávových zŕn (kávovník arabský50% kyseliny chlorogénovejkapsula (hydroxypropylmethylcelulóza)

Dávkovanie:

Fitomax™ Green Coffee užívajte jedenkrát denne, jednu kapsulu, najlepšie ráno. Zapite dostatočným množstvom tekutiny (minimálne 250 ml). Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Užívajte ako doplnok stravy. Nie je vhodné ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie: Fitomax™ Green Coffee skladujete na suchom mieste pri izbovej teplote a mimo dosahu malých detí.

  • Ján
    Tento produkt používa moja manželka. Musím povedať že cvičí tak max. 2x do týždňa a strava není vôbec ideálna . Aj napriek tomu ide z váhou pomaly dole. Teší sa veľmi z toho.

Podobné produkty

NEUTRALIZE
NEUTRALIZE ADF

Koniec poopičným stavom!

7,99 €

Sambucus Nigra
Sambucus Nigra Fitomax

Silný antioxidant

13,99 €

Zingiber officinale
Zingiber officinale Fitomax

Zlepšuje trávenie

14,99 €

Animal Pak
Animal Pak Universal

Všetky esenciálne živiny v jednom balíčku

28,99 €