Kamikadze Extreme Pump

47,99 €
Dostupnosť
Skladom
Balenie
400 g
Značka
Warrior Labs
Kategória
Predtréningové pumpy
Cieľ
Chcem lepší výkon

Nie je určený pre slabé povahy

Kamikadze je pre nás pojem spojený s druhou svetovou vojnou, kedy boli takto označovaní samovražední piloti japonského letectva, ktorí neváhali obetovať svoj život v lietadle plného výbušnín. Príznačnejšie pre nás bude asi použitie japonského prekladu – boží vietor. Kamikadze Extreme Pump je produkt, ktorý je tak bezcitný, tak brutálny a tak nadupaný, že nie je určený pre slabé povahy.

Vo svete doplnkov výživy existujú tri kategórie produktov:

1. Také, ktoré nefungujú sú lacné a ich kúpa je pre vás strata peňazí, času a nadšenia. Bohužiaľ, sú aj takí ľudia, ktorí si prípravky z tejto kategórie kúpia. A bohužiaľ, sú aj takí výrobcovia, ktorí sa nehanbia takéto produkty ponúkať.

2. Druhou kategóriou sú produkty, ktoré majú relatívne dobré zloženie, ale pôsobia tak trochu tuctovo. V porovnaní s konkurenciou nijak nevybočujú, nevyžaruje z nich žiadna emócia.

3. Treťou kategóriou sú produkty na ktorých si dal výrobca extra záležať. Pri ich výrobe použil tie najkvalitnejšie, klinicky overené dávky účinných látok a svojim zložením sú od konkurencie absolútne odlišné. Takým produktom je aj kamikadze Extreme Pump. Čítajte ďalej, vysvetlíme vám prečo.

Kamikadze Extreme Pump – kráľ predtréningoviek

Kategória predtréningovej doplnkovej výživy je oproti iným doplnkom stále relatívne mladá. Snaha o docielenie čo najväčšieho svalového prekrvenia je dôležité z viacerých dôvodov. Zvýšený prietok krvi zabezpečuje:

 • zvýšený prísun živín do svalov,
 • transport stavebných látok potrebných pre zahájenie regeneračných procesov,
 • viac kyslíka pracujúcim svalov,
 • zväčšenie objemov svalstva.

Tento jav nie je o vizuálnom efekte, ale o vnútorných procesoch, ktoré sa vo svaloch odohrávajú. V dostupnej literatúre sa môžete dočítať, že za napumpovaním svalov stoja najmä sacharidy (ich dostatočné množstvo vo forme glykogénu) a dobre zostavený tréningový plán.

Ak chcete zažiť, čo to je praskanie svalov z dôvodu obrovského prítoku krvi, môžete ešte do tréningového procesu zaradiť predtréningovku. Jej hlavnou úlohou je nabudiť, zabezpečiť prekrvenie svalov, oddialiť únavu a poskytnúť základné látky potrebné k hydratácii organizmu. Ak ste už predtréningovku vyskúšali a doteraz ste nenašli tú pravú, máme tu pre vás jeden tip.

kamikadze Extreme Pump je bezkonkurenčne najlepší produkt v tejto kategórii. Obsahuje overené zložky, ktoré zabezpečujú zvýšenú produkciu oxidu dusnatého ako je AAKG, Citrulín Malát alebo vo svete novú zložku Agmatine Sulfát. Práve posledne menovaná zložka prebrala vedúcu štafetu od „tradičných“ pumpovacích pomocníkov.

Kamikadze Extreme Pump tiež pokojne môžeme označiť ako produkt pre NAJNÁROČNEJŠÍCH!!! Pred hore uvedenými zložkami, ku ktorým sa ešte dostaneme, dáme prednosť látkam, ktoré budete v iných produktoch hľadať márne:

Pre najlepších to najlepšie!

Počet látok, ktorých hlavný význam spočíva v napumpovaní svalov v produkte kamikadze Extreme Pump je presne päť. Nie jeden, nie dva, nie tri, ale dokopy až päť. Zoberte si to tak, že by ste si kúpili auto, ktoré by poháňalo dokopy päť špičkových motorov, aký výkon by malo? Rovnaký princíp funguje aj v prípade doplnkov výživy. Čím viac účinných látok, tým väčší účinok môžete očakávať. Garantujeme vám, že podobný produkt nenájdete.

Citrulín Malát, AAKG, Agmatine Sulfát a hore uvedené dve zložky majú spoločnú jednu vec. Ich konzumáciou výrazným spôsobom zvyšujete produkciu oxidu dusnatého, čo zabezpečí extrémny nával krvi do vašich svalov. K tomu si pripočítajte enormné nabudenie a maximálnu koncentráciu a môžete zažiť totálne precítenie a napumpovanie svalov!

Citrulín Malát - zvyšuje obsah ornitínu a arginínu v plazme.

AAKG - uvoľňuje krvné cievy a rozširuje ich vnútorný priemer, čo vedie k zvýšenému prietoku krvi.

Agmatine Sulfát - zvyšuje koncentráciu oxidu dusnatého, zvyšuje hladiny rastového hormónu a pôsobí ako silný antioxidant.

Tri Kreatín Malát

Je zlúčenina vyrobená z monohydrátu kreatínu a kyseliny jablčnej. Ako názov napovedá, ide o väzbu troch molekúl kreatínu naviazaných na jednu molekulu kyseliny jablčnej. Jeho hlavný účinok spočíva v zvyšovaní a cirkulácii hladiny ATP (adenozín trifosfát), ktorý je priamo zodpovedný za svalovú kontrakciu. Z vedeckých štúdií vyplýva, že napomáha zvyšovať celkovú telesnú hmotnosť, veľkosť svalov, vytrvalosť, mozgové funkcie a telesnú zdatnosť. A to nie je všetko. Kreatín účinne pomáha zvyšovať výbušnú silu a udržiava v kondícii voľné hladiny testosterónu. Tri Kreatín Malát ponúka väčšiu biologickú dostupnosť oproti bežnému monohydrátu.

Látky napomáhajúce zlepšovať telesný výkon, oddiaľovať únavu a spaľovať tuky a celkové zdravie...

Nie je zvykom, aby predtréningové produkty obsahovali toľko zložiek a aj také, ktoré môžu zabezpečovať hydratáciu alebo dokonca spaľovanie tuku. No my chceme vybočovať z radu zámerne, pretože jedine tak sa oddelíme od skupiny „obyčajných“.

Kamikadze Extreme Pump obsahuje kofeín, tyrozín, taurín a Beta-Alanín. Silné stimulanty, ktoré svojim synergickým účinkom posilňujú účinky hlavných zložiek produktu. Okrem toho sú nositelia významných vlastností, ktorými si získali rešpekt. Kofeín eliminuje svalovú bolesť a má stimulačné účinky. Tyrozín oddiaľuje únavu, taurín má podobné vlastnosti ako inzulín a Beta-Alanín napomáha zvyšovať svalovú vytrvalosť. Po dlhom, únavnom a tvrdom tréningu, ktorý tento produkt zaručí, môže dôjsť k svalovým kŕčom. Preto kamikadze Extreme Pump obsahuje to najlepšie minerálne zloženie a v najkvalitnejšej forme. Po tréningu produkt nezanecháva nepríjemné stavy, ako je tomu často pri iných pumpách.

Vedeli ste, že?

Kamikadze Extreme Pump je vyrobený čisto z prírodných surovín? Nenájdete v ňom žiadne éčka ani umelé farbivá. Je vhodný pre vegánov a vegetariánov. Neobsahuje laktózu ani lepok. Vďaka svojej nulovej kalorickej hodnote ho oceníte v obdobiach redukcie hmotnosti, resp. v predsúťažných prípravách. Tím ľudí, ktorí stoja za zrodom kamikadze Extreme Pump vám garantujú dokonalú rozpustnosť, lahodnú chuť a príjemnú vôňu. Na každú dávku sa budete jednoducho vždy tešiť!

Nutritional information

 • Serving size: 1 scoop (13g)
 • Servings per container: 30

Taurine1000mg
N-Acetyl L-Tyrosine600mg
Caffeine100mg
Citruline Malate2000mg
Tri Creatine Malate1750mg
Beta-Alanine2500mg
AAKG1200mg
Agmantine Sulfate500mg
1,3-Dim60mg
Yohimbine extract 98%3mg
Vit. B62mg
Vit B120,002mg
Niacin20mg
Magnesium Citrate150mg
Potassium Citrate100mg
Sodium Citrate100mg
Chromium Picolinate0,2mg

Ingredients / Other ingredients: patented natural flavors, sweeteners, aromas, fruit concentrate, gum arabic, sucralose, acesulfam-k

Dávkovanie:

1/2 odmerky (13 g) rozmiešajte v 350 ml studenej vody. Takto pripravenú dávku môžete užiť 30 – 40 minút pred tréningom. Kvôli extrémnej sile odporúčame začať s dávkou ½ odmerky. V dňoch tréningového voľna užite jednu dávku v priebehu dňa, najlepšie ráno. Maximálna denná dávka je jedna odmerka.

Upozornenie: Neprekračujte denné dávkovanie. Výživový doplnok nesúži ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné osoby mladšie ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Ak trpíte problémami so srdcom, vysokým krvným tlakom o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami.

pavol

uplne top pumpa niekedy mam prinej problem prestať cvičit :D

Michal

Pumpa super Používam iba občasne, nie pravidelne, ale keď si ju dám tak sa človek musí nútiť aby odišiel s posilky.

Marco

Vyskúšal som Kamikadze prichut citrus fruits,prijemná sladkokyslá. Dal som si jednu odmerku nalačno. Už do cca 10 minut som začal cítiť účinky. Napumpovanie,energia,focus všetko tam bolo. Výhodou tejto predtréningovky je že ma pekne rozpísane zloženie čoho koľko obsahuje.

Petr

Top nakopávač ???????????? dokonale se na něm soustředíte na svůj trenink,mohu jen doporučit,budu objednávat znovu.celkově warrior labz funguje zaručeně.????????

Jozef

táto pumpa predčila všetky moje očakávania...2 a pol hodinky mi ráno prešli pri tréningu ani neviem ako...doslova konštantný prílev čistej energie!, žiadne crash-stavy, žiadne závraty, žiadne "psycho"stavy...cítil som sa doslova ako levitujúci zenbudhistický mních, len s činkami v ruke:)...spočiatku ma odrádzala cena, no po dnešnom zážitku mám pocit, že som konečne objavil pumpu pre seba(odskúšaných x amerických púmp a spalovačov)...chuť je úplne bombová(mám citrus fruits), dal som troška viac studenej vody z chladničky do toho, a teraz večer ako o tom píšem, mám nato zas chuť dokelu:)...velice odporúčam!!!

Zuzana

Objednala som si na skusku jednorazove sacky a moj prvy trening bol FANTASTICKY!!! neskutocne energia, chcete stale pokracovat v opakovani cviku, nekonciaca energia...a mierna "zimnica", ktora mi ale bola prijemna. A ako bonus-ta treningova energia mi trvala este pol dna!!!! super zabera aj po opakovanom davkovani...i ked viem, ze po case to pyta pauzu a mozno zmenu.

Mikuláš

Toto je úplná šupa. Raz som si dal jeden a pol sacika a v posilke som až agresívny 😁😁pre väčšie nafukovanie pri cvičení si do pumpy prihadzujem ešte 5gramov Largininu a to vyskúšajte ľudia 😉😉

Jozef

Jozef Piešťany. Nič lepšie som nemal vposilke som nezničiteľný .

Radko

Akoze v skratke: JA : Terminator 6 : 0. Uz som zazil cokolvek, ale toto bol brut. Jedina otazka ma napadla, je to vobec legalne? To nie je predtreningovka, to je zbran hromadneho nicenia. Naozaj nakopavka brutalnych rozmerov.

Matej

Šlape ako má, neviete prestať, stále zvyšujete váhy a keď docvičíte, ešte idete kardio minimálne 30 min :)

Rudolf

Najlepsia pumpa Ever!!. Po prvom uziti som nevedel z fitka odist po 2 hodinach. A to vzdy do hodiny mam koniec. Po tych dvoch hodinach si hovorím, co idem este robit. Tak šup do obchodu nakupit dve plne tasky jedla a odkracal som si to domov asi cca 20 min. Kamarat z Polska sa ma pyta, Rudy?! Ty co dve hodinky vo fitku.Hovorim mu, Tu mas, vyskusaj zajtra. No, a uz mu mam objednat par baleni 😂 tymto vsetkym som len chcel v skratke napisat ze to slape a riadne !!!

Dávid

V krátkosti: raz som skúsil celú odmerku aj keď bolo pri tomto množstve varovanie na obale. Pri váhe cca 85kg som po hodine a pol z fitka cítil účinky, svrbenie, chvenie, chuť do cvičenia / pohybu hádam ešte 2-3 hoďky a nevedel som obsedieť. PS: Moja prvá pumpa :D

Kamikadze je pre nás pojem spojený s druhou svetovou vojnou, kedy boli takto označovaní samovražední piloti japonského letectva, ktorí neváhali obetovať svoj život v lietadle plného výbušnín. Príznačnejšie pre nás bude asi použitie japonského prekladu – boží vietor. Kamikadze Extreme Pump je produkt, ktorý je tak bezcitný, tak brutálny a tak nadupaný, že nie je určený pre slabé povahy.

Vo svete doplnkov výživy existujú tri kategórie produktov:

1. Také, ktoré nefungujú sú lacné a ich kúpa je pre vás strata peňazí, času a nadšenia. Bohužiaľ, sú aj takí ľudia, ktorí si prípravky z tejto kategórie kúpia. A bohužiaľ, sú aj takí výrobcovia, ktorí sa nehanbia takéto produkty ponúkať.

2. Druhou kategóriou sú produkty, ktoré majú relatívne dobré zloženie, ale pôsobia tak trochu tuctovo. V porovnaní s konkurenciou nijak nevybočujú, nevyžaruje z nich žiadna emócia.

3. Treťou kategóriou sú produkty na ktorých si dal výrobca extra záležať. Pri ich výrobe použil tie najkvalitnejšie, klinicky overené dávky účinných látok a svojim zložením sú od konkurencie absolútne odlišné. Takým produktom je aj kamikadze Extreme Pump. Čítajte ďalej, vysvetlíme vám prečo.

Kamikadze Extreme Pump – kráľ predtréningoviek

Kategória predtréningovej doplnkovej výživy je oproti iným doplnkom stále relatívne mladá. Snaha o docielenie čo najväčšieho svalového prekrvenia je dôležité z viacerých dôvodov. Zvýšený prietok krvi zabezpečuje:

 • zvýšený prísun živín do svalov,
 • transport stavebných látok potrebných pre zahájenie regeneračných procesov,
 • viac kyslíka pracujúcim svalov,
 • zväčšenie objemov svalstva.

Tento jav nie je o vizuálnom efekte, ale o vnútorných procesoch, ktoré sa vo svaloch odohrávajú. V dostupnej literatúre sa môžete dočítať, že za napumpovaním svalov stoja najmä sacharidy (ich dostatočné množstvo vo forme glykogénu) a dobre zostavený tréningový plán.

Ak chcete zažiť, čo to je praskanie svalov z dôvodu obrovského prítoku krvi, môžete ešte do tréningového procesu zaradiť predtréningovku. Jej hlavnou úlohou je nabudiť, zabezpečiť prekrvenie svalov, oddialiť únavu a poskytnúť základné látky potrebné k hydratácii organizmu. Ak ste už predtréningovku vyskúšali a doteraz ste nenašli tú pravú, máme tu pre vás jeden tip.

kamikadze Extreme Pump je bezkonkurenčne najlepší produkt v tejto kategórii. Obsahuje overené zložky, ktoré zabezpečujú zvýšenú produkciu oxidu dusnatého ako je AAKG, Citrulín Malát alebo vo svete novú zložku Agmatine Sulfát. Práve posledne menovaná zložka prebrala vedúcu štafetu od „tradičných“ pumpovacích pomocníkov.

Kamikadze Extreme Pump tiež pokojne môžeme označiť ako produkt pre NAJNÁROČNEJŠÍCH!!! Pred hore uvedenými zložkami, ku ktorým sa ešte dostaneme, dáme prednosť látkam, ktoré budete v iných produktoch hľadať márne:

Pre najlepších to najlepšie!

Počet látok, ktorých hlavný význam spočíva v napumpovaní svalov v produkte kamikadze Extreme Pump je presne päť. Nie jeden, nie dva, nie tri, ale dokopy až päť. Zoberte si to tak, že by ste si kúpili auto, ktoré by poháňalo dokopy päť špičkových motorov, aký výkon by malo? Rovnaký princíp funguje aj v prípade doplnkov výživy. Čím viac účinných látok, tým väčší účinok môžete očakávať. Garantujeme vám, že podobný produkt nenájdete.

Citrulín Malát, AAKG, Agmatine Sulfát a hore uvedené dve zložky majú spoločnú jednu vec. Ich konzumáciou výrazným spôsobom zvyšujete produkciu oxidu dusnatého, čo zabezpečí extrémny nával krvi do vašich svalov. K tomu si pripočítajte enormné nabudenie a maximálnu koncentráciu a môžete zažiť totálne precítenie a napumpovanie svalov!

Citrulín Malát - zvyšuje obsah ornitínu a arginínu v plazme.

AAKG - uvoľňuje krvné cievy a rozširuje ich vnútorný priemer, čo vedie k zvýšenému prietoku krvi.

Agmatine Sulfát - zvyšuje koncentráciu oxidu dusnatého, zvyšuje hladiny rastového hormónu a pôsobí ako silný antioxidant.

Tri Kreatín Malát

Je zlúčenina vyrobená z monohydrátu kreatínu a kyseliny jablčnej. Ako názov napovedá, ide o väzbu troch molekúl kreatínu naviazaných na jednu molekulu kyseliny jablčnej. Jeho hlavný účinok spočíva v zvyšovaní a cirkulácii hladiny ATP (adenozín trifosfát), ktorý je priamo zodpovedný za svalovú kontrakciu. Z vedeckých štúdií vyplýva, že napomáha zvyšovať celkovú telesnú hmotnosť, veľkosť svalov, vytrvalosť, mozgové funkcie a telesnú zdatnosť. A to nie je všetko. Kreatín účinne pomáha zvyšovať výbušnú silu a udržiava v kondícii voľné hladiny testosterónu. Tri Kreatín Malát ponúka väčšiu biologickú dostupnosť oproti bežnému monohydrátu.

Látky napomáhajúce zlepšovať telesný výkon, oddiaľovať únavu a spaľovať tuky a celkové zdravie...

Nie je zvykom, aby predtréningové produkty obsahovali toľko zložiek a aj také, ktoré môžu zabezpečovať hydratáciu alebo dokonca spaľovanie tuku. No my chceme vybočovať z radu zámerne, pretože jedine tak sa oddelíme od skupiny „obyčajných“.

Kamikadze Extreme Pump obsahuje kofeín, tyrozín, taurín a Beta-Alanín. Silné stimulanty, ktoré svojim synergickým účinkom posilňujú účinky hlavných zložiek produktu. Okrem toho sú nositelia významných vlastností, ktorými si získali rešpekt. Kofeín eliminuje svalovú bolesť a má stimulačné účinky. Tyrozín oddiaľuje únavu, taurín má podobné vlastnosti ako inzulín a Beta-Alanín napomáha zvyšovať svalovú vytrvalosť. Po dlhom, únavnom a tvrdom tréningu, ktorý tento produkt zaručí, môže dôjsť k svalovým kŕčom. Preto kamikadze Extreme Pump obsahuje to najlepšie minerálne zloženie a v najkvalitnejšej forme. Po tréningu produkt nezanecháva nepríjemné stavy, ako je tomu často pri iných pumpách.

Vedeli ste, že?

Kamikadze Extreme Pump je vyrobený čisto z prírodných surovín? Nenájdete v ňom žiadne éčka ani umelé farbivá. Je vhodný pre vegánov a vegetariánov. Neobsahuje laktózu ani lepok. Vďaka svojej nulovej kalorickej hodnote ho oceníte v obdobiach redukcie hmotnosti, resp. v predsúťažných prípravách. Tím ľudí, ktorí stoja za zrodom kamikadze Extreme Pump vám garantujú dokonalú rozpustnosť, lahodnú chuť a príjemnú vôňu. Na každú dávku sa budete jednoducho vždy tešiť!

Nutritional information

 • Serving size: 1 scoop (13g)
 • Servings per container: 30

Taurine1000mg
N-Acetyl L-Tyrosine600mg
Caffeine100mg
Citruline Malate2000mg
Tri Creatine Malate1750mg
Beta-Alanine2500mg
AAKG1200mg
Agmantine Sulfate500mg
1,3-Dim60mg
Yohimbine extract 98%3mg
Vit. B62mg
Vit B120,002mg
Niacin20mg
Magnesium Citrate150mg
Potassium Citrate100mg
Sodium Citrate100mg
Chromium Picolinate0,2mg

Ingredients / Other ingredients: patented natural flavors, sweeteners, aromas, fruit concentrate, gum arabic, sucralose, acesulfam-k

Dávkovanie:

1/2 odmerky (13 g) rozmiešajte v 350 ml studenej vody. Takto pripravenú dávku môžete užiť 30 – 40 minút pred tréningom. Kvôli extrémnej sile odporúčame začať s dávkou ½ odmerky. V dňoch tréningového voľna užite jednu dávku v priebehu dňa, najlepšie ráno. Maximálna denná dávka je jedna odmerka.

Upozornenie: Neprekračujte denné dávkovanie. Výživový doplnok nesúži ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné osoby mladšie ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Ak trpíte problémami so srdcom, vysokým krvným tlakom o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami.

pavol

uplne top pumpa niekedy mam prinej problem prestať cvičit :D

Michal

Pumpa super Používam iba občasne, nie pravidelne, ale keď si ju dám tak sa človek musí nútiť aby odišiel s posilky.

Marco

Vyskúšal som Kamikadze prichut citrus fruits,prijemná sladkokyslá. Dal som si jednu odmerku nalačno. Už do cca 10 minut som začal cítiť účinky. Napumpovanie,energia,focus všetko tam bolo. Výhodou tejto predtréningovky je že ma pekne rozpísane zloženie čoho koľko obsahuje.

Petr

Top nakopávač ???????????? dokonale se na něm soustředíte na svůj trenink,mohu jen doporučit,budu objednávat znovu.celkově warrior labz funguje zaručeně.????????

Jozef

táto pumpa predčila všetky moje očakávania...2 a pol hodinky mi ráno prešli pri tréningu ani neviem ako...doslova konštantný prílev čistej energie!, žiadne crash-stavy, žiadne závraty, žiadne "psycho"stavy...cítil som sa doslova ako levitujúci zenbudhistický mních, len s činkami v ruke:)...spočiatku ma odrádzala cena, no po dnešnom zážitku mám pocit, že som konečne objavil pumpu pre seba(odskúšaných x amerických púmp a spalovačov)...chuť je úplne bombová(mám citrus fruits), dal som troška viac studenej vody z chladničky do toho, a teraz večer ako o tom píšem, mám nato zas chuť dokelu:)...velice odporúčam!!!

Zuzana

Objednala som si na skusku jednorazove sacky a moj prvy trening bol FANTASTICKY!!! neskutocne energia, chcete stale pokracovat v opakovani cviku, nekonciaca energia...a mierna "zimnica", ktora mi ale bola prijemna. A ako bonus-ta treningova energia mi trvala este pol dna!!!! super zabera aj po opakovanom davkovani...i ked viem, ze po case to pyta pauzu a mozno zmenu.

Mikuláš

Toto je úplná šupa. Raz som si dal jeden a pol sacika a v posilke som až agresívny 😁😁pre väčšie nafukovanie pri cvičení si do pumpy prihadzujem ešte 5gramov Largininu a to vyskúšajte ľudia 😉😉

Jozef

Jozef Piešťany. Nič lepšie som nemal vposilke som nezničiteľný .

Radko

Akoze v skratke: JA : Terminator 6 : 0. Uz som zazil cokolvek, ale toto bol brut. Jedina otazka ma napadla, je to vobec legalne? To nie je predtreningovka, to je zbran hromadneho nicenia. Naozaj nakopavka brutalnych rozmerov.

Matej

Šlape ako má, neviete prestať, stále zvyšujete váhy a keď docvičíte, ešte idete kardio minimálne 30 min :)

Rudolf

Najlepsia pumpa Ever!!. Po prvom uziti som nevedel z fitka odist po 2 hodinach. A to vzdy do hodiny mam koniec. Po tych dvoch hodinach si hovorím, co idem este robit. Tak šup do obchodu nakupit dve plne tasky jedla a odkracal som si to domov asi cca 20 min. Kamarat z Polska sa ma pyta, Rudy?! Ty co dve hodinky vo fitku.Hovorim mu, Tu mas, vyskusaj zajtra. No, a uz mu mam objednat par baleni 😂 tymto vsetkym som len chcel v skratke napisat ze to slape a riadne !!!

Dávid

V krátkosti: raz som skúsil celú odmerku aj keď bolo pri tomto množstve varovanie na obale. Pri váhe cca 85kg som po hodine a pol z fitka cítil účinky, svrbenie, chvenie, chuť do cvičenia / pohybu hádam ešte 2-3 hoďky a nevedel som obsedieť. PS: Moja prvá pumpa :D

Podobné produkty

BZRK

Predtréningové pumpy

Kráľ medzi predtréningovkami!

Big Noise

Predtréningové pumpy

Pumpa bez stimulantov!

NO-Xplode 3.0

Predtréningové pumpy

All in one predtréningovka!

Hellboy

Predtréningové pumpy

Pekelné tréningy!

BZRK

Predtréningové pumpy

Kráľ medzi predtréningovkami!

Big Noise

Predtréningové pumpy

Pumpa bez stimulantov!

NO-Xplode 3.0

Predtréningové pumpy

All in one predtréningovka!

Hellboy

Predtréningové pumpy

Pekelné tréningy!