• Zľava 5% pre prihlásených zákazníkov
 • Doprava zadarmo pri objednávke nad 89€

Panax Ginseng

 • Značka: Fitomax
 • Hodnotenie:
 • Recenzie: 0
 • Dostupnosť: Skladom
 • Balenie: 90 kapsúl

Zlepšuje sexuálne funkcie

Cena 14,99 €

Ženšen predstavuje účinné liečivo už celé desaťročia. Zlepšuje duševnú a fyzickú výkonnosť, podporuje imunitný systém a skracuje dobu potrebnú na rekonvalescenciu. Odporúča sa aj pri stavoch únavy a vyčerpania.

Benefity užívania PANAX GINSENG:

 • Pomáha pri liečbe cukrovky druhého typu
 • Zlepšuje vytrvalosť počas tréningu
 • Skracuje čas potrebný na regeneráciu svalstva po tréningu
 • Zlepšuje syntézu bielkovín
 • Reguluje telesnú hmotnosť
 • Stimulant fyzického a duševného zdravia
 • Zlepšuje sexuálne funkcie
 • Pomáha pri menštruačných problémoch

Ak by sme mali v prírode hľadať rastlinu, ktorá je svojimi účinkami jednou z najsilnejších, určite by sme sa stretli so ženšenom. Tento bylinný doplnok sa už stáročia používa ako tonikum stimulant a afrodiziakum. Zlepšuje kardiovaskulárny, imunitný a nervový systém, napomáha budovať silu a vytrvalosť tým, že zlepšuje funkciu nadobličiek počas tréningu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča použitie ženšenu pre poslinenie duševného a fyzického zdravia v obdobiach slabosti, vyčerpania, únavy a straty koncentrácie.

Výskumníci z kalifornskej univerzity deklarujú, že ženšen dodáva viac energie najmä počas tréningu. Pri testoch s placebom bolo preukázané, že užívaním ženšenu boli testované osoby schopné urobiť viac opakovaní pred dosiahnutím zlyhania, a to znamená väčší rast svalov.

Ženšen môžeme bez problémov zaradiť do kategórie anabolických rastlinných produktov.

Anabolizmus je proces, v ktorom sa z jednoduchých látok tvoria látky zložité. Podobne ako u anabolických steroidov (samozrejme bez negatívnych vedľajších účinkov) prírodné anabolické doplnky posilňujú syntézu bielkovín vo svaloch tým, že podporujú retenciu dusíka. Tieto prírodné látky tiež zabraňujú katabolizmu, znížením hladiny kortizolu.

V atletických kruhoch je ženšen známy pre svoju schopnosť zvyšovať svalovú vytrvalosť. Niekoľko štúdií v Nemecku a USA potvrdilo, že atléti užívajúci ženšen zaznamenali významné zlepšenie v aeróbnej kapacite. Po dobu 30 dní zvýšili svoj cvičebný čas až do vyčerpania až o sedem minút.

 Okrem podpory výkonu pri cvičení ženšen pomáha tiež pri regenerácii svalov po tréningu. Kórejskí vedci zistili, testovaní muži, ktorý užívali ženšen počas jedného týždňa, mali preukázateľne škody na stehennom svalstve oproti skupine, ktoré ženšen neužívala. Ženšen udržiava vyššiu citlivosť na inzulín po tréningu, čo zefektívňuje proces obnovy a rastu svalov.

 

Zloženie:

Nutričné informácie
Veľkosť jednej dávky: 1 kapsula
Počet dávok v balení: 90
Hodnoty jednej dávky%DV
Extrakt ženšenu550 mg*
Z toho ginsenozidy27,5 mg
* denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky: Fitomax extrakt zo ženšenu (Panax ginseng koreň C. A. Meyer) 5% ginsenozidy, kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), protihrudkujúce látky: stearát horečnatý


Dávkovanie:

Fitomax™ PANAX GINSENG užívajte jedenkrát denne, jednu kapsulu, najlepšie v ranných hodinách. Zapite dostatočným množstvom tekutiny (minimálne 250 ml). Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Užívajte ako doplnok stravy. Nie je vhodné ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie: Fitomax™ PANAX GINSENG skladujete na suchom mieste pri izbovej teplote a mimo dosahu malých detí.

Podobné produkty

Liv 52 Nitro
Liv 52 Nitro Himalaya

Zdravá a fuknčná pečeň!

7,99 €

Bacopa monnieri
Bacopa monnieri Fitomax

Napomáha zlepšovať pamäť

14,99 €

Curcuma Longa
Curcuma Longa Fitomax

Silné protizápalové účinky

14,99 €

Green Coffee
Green Coffee Fitomax

Znížuje hladinu cukru v krvi

17,99 €