• Zľava 5% pre prihlásených zákazníkov
 • Doprava zadarmo pri objednávke nad 89€

Saw Palmetto

 • Značka: Fitomax
 • Hodnotenie:
 • Recenzie: 1
 • Dostupnosť: Skladom
 • Balenie: 90 kapsúl

Prispieva k správnemu fungovaniu prostaty

Cena 15,99 €

Saw Palmetto je názov pre rastlinu Serenoa repens (serenoa plazivá). Saw Palmetto pochádza z oblastí pobrežia na juhu USA a Kalifornie. Plody Saw Palmetta sa už stovky rokov využívajú v tradičnej americkej medicíne predovšetkým na liečbu problémov s prostatou, pri problémoch s močovými cestami a tiež ako prírodné afrodiziakum.

V medicíne boli terapeutické účinky deklarované v 19. storočí, kedy doktor Readom publikoval článok o množstve prospešných vlastností Saw Palmetta.

Benefity užívania Saw Palmetto

 • Prispieva k správnemu fungovaniu prostaty
   
 • Posilňuje imunitný systém
 • Zvyšuje libido a sexuálnu vitalitu
   
 • Podporuje hormonálnu rovnováhu

Saw Palmetto extrakt sa vyrába zo suchých plodov tejto palmy a je veľmi účinný u pacientov s prostatickými ťažkosťami, ťažkosťami s močením a so začínajúcou androgénovou alopéciou (vypadávanie vlasov).

Saw Palmetto je obľúbeným výživovým doplnkom najmä užívateľov dopingových látok v obdobiach PCT (Post Cycle Therapy), kedy sa snažia znormalizovať prirodzené hormonálne deje v organizme. Niektorí dopingoví hriešnici bojujú s negatívnymi vedľajšími účinkami anabolických steroidov (problémy s prostatou, vypadávanie vlasov, znížená schopnosť imunitného systému).

Viac ako dvadsať klinických testovaní potvrdilo, že Saw Palmetto účinne odstránil prejavy zväčšenej prostaty. Vyše 80% pacientov sa vyjadrilo, že Saw Palmetto im pri dávke 320 mg za deň odstránil alebo zmiernil ich prostatické ťažkosti a ťažkosti s močením.

Ako Saw Palmetto funguje?

Mechanizmus fungovania spočíva v inhibovaní izoenzýmu 5-alfa reduktázy a 3-alfa reduktázy pri tvorbe DHT (dihydrotestosterónu) a v blokovaní DHT na receptory v bunkách prostaty pomocou 3-ketosteroid reduktázy.

Zloženie:

Nutričné informácie
Veľkosť jednej dávky:1 kapsula
Počet dávok v balení:90
Hodnoty jednej dávky%DV
Saw palmetto extrakt550 mg *
Mastné kyseliny, fytosteroly137,5 mg
* denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky:Fitomax Saw Palmetto extrakt 25% mastných kyselín a fytosterolovkapsula (hydroxypropylmethylcelulóza)protihrudkujúce látky: stearát horečnatý


Dávkovanie:

Fitomax™ SAW PALMETTO užívajte jedenkrát denne, jednu kapsulu, najlepšie ráno. Zapite dostatočným množstvom tekutiny (minimálne 250 ml). Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Užívajte ako doplnok stravy. Nie je vhodné ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie: Fitomax™ SAW PALMETTO skladujete na suchom mieste pri izbovej teplote a mimo dosahu malých detí.

 • Juraj
  Super👍

Podobné produkty

Tested Multivites
Tested Multivites Tested Nutrition

Doplnok výživy nabitý vitamínmi a minerálmi!

9,99 €

NEUTRALIZE
NEUTRALIZE ADF

Koniec poopičným stavom!

7,99 €

Silybum Marianum
Silybum Marianum Fitomax

Detoxikuje a posilňuje pečeň

14,99 €

Withania somnifera
Withania somnifera Fitomax

Prírodné afrodiziakum

15,99 €