• !!!Zľava 5% pre prihlásených zákazníkov!!!
  • Doprava zadarmo pri objednávke nad 89€

Športovec

  • Značka: Warrior Labs
  • Hodnotenie:
  • Recenzie: 0
  • Dostupnosť: Skladom
  • Balenie:

Si aktívny športovec?

Pôvodná cena 42,99 €
Cena 34,99 €
Ušetríte: 8 €
Balíček obsahuje

Balíček Športovec obsahuje: 

Amino Essence

Ak idete stavať dom, bez kvalitného stavebného materiálu sa nezaobídete. Rovnako je to aj pri budovaní svalov. Na to, aby sa vám podarilo dosiahnuť postavu snov, bez bielkovín sa jednoducho nezaobídete. Teraz nemyslíme len konzumáciu veľkého množstva mäsa, vajec aj tvarohu, máme na mysli aj suplementy, ktoré sú schopné odvracať stav katabolizmu po náročnom tréningu a vyvolať anabolické procesy v tele. Jedná sa o aminokyseliny, základné stavebné jednotky, ktoré sú v športovej výžive nenahraditeľné a nevyhnutné. 

Viac o produkte TU.

CREA PUMP

Napumpovanie svalov je vedľajší efekt cvičenia a jeho dosiahnutie v tréningu je znak toho, že všetko ide tak ako má! Okrem toho, že zvýšená cirkulácia krvi vo svaloch pôsobí pozitívne na psychiku človeka, jej dosiahnutie je nutnosťou, ak je vašim cieľom maximalizácia rastu svalovej hmoty. Prečo? Viac krvi = viac živín a viac stavebného materiálu. 

Viac o produkte TU.

+ šejker zadarmo!
+ darčeky!
+ zľava na ďalší nákup!

Odporúčané dávkovanie:

BCAA Amino - 3/4 odmerky (13g) rozmiešajte v 200 - 250 ml vody. Takto pripravenú dávku užite ráno nalačno, pred, počas alebo po tréningu, prípadne kedykoľvek počas dňa pre doplnenie aminokyselín.

CREA PUMP - 1/2 odmerky (13 g) rozmiešajte v 200-250 ml vody. Užite 30 – 40 minút pred tréningom. Kvôli extrémnej sile odporúčame začať s 1/4 odmerky a dávku podľa potreby zvyšovať až na 1 odmerku.

Upozornenie:

Balíček nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a kojace matky. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Skladujte na suchom tmavom mieste.

Meno Recenzie

Podobné produkty

Fitness
Fitness Prohormones

Pre fitness nadšencov

58,99 € 47,99 €

Peklo
Peklo Warrior Labs

Extrémny balíček spaľovania tukov

137,99 € 98,99 €

Pro Balík Gábriš
Pro Balík Gábriš Warrior Labs

Pro Bodybuilding balík Lukáša Gábriša

195,99 € 154,99 €

BCAA Amino 3+1
BCAA Amino 3+1 Warrior Labs

Zvyšujú silu a celkový telesný výkon

75,99 € 56,99 €