• Zľava 5% pre prihlásených zákazníkov
  • Doprava zadarmo pri objednávke nad 89€

Športovec

  • Značka: Warrior Labs
  • Hodnotenie:
  • Recenzie: 0
  • Dostupnosť: Skladom
  • Balenie:

Pre aktívnych športovcov

Pôvodná cena 62,99 €
Cena 53,99 €
Ušetríte: 9,00 €
Vyberte si príchuť

Balíček Športovec obsahuje: 

BCAA Transport System

V doplnkoch výživy existuje určité poradie, ktoré demonštruje dôležitosť, resp. potrebu ľudského tela tieto látky prijímať. V úzkom zozname týchto látok sa nachádzajú BCAA. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (valín, leucín a izoleucín) s extrémne užitočnými schopnosťami pre ľudí, ktorí chcú naberať svalstvo alebo redukovať tuk. Táto zázračná zložka je hlavnou zložkou úplne nového produktu BCAA + EAA Transport System, ktorý sme vytvorili s cieľom uspokojiť najnáročnejších.

Viac o produkte TU.

CREA PUMP

Napumpovanie svalov je vedľajší efekt cvičenia a jeho dosiahnutie v tréningu je znak toho, že všetko ide tak ako má! Okrem toho, že zvýšená cirkulácia krvi vo svaloch pôsobí pozitívne na psychiku človeka, jej dosiahnutie je nutnosťou, ak je vašim cieľom maximalizácia rastu svalovej hmoty. Prečo? Viac krvi = viac živín a viac stavebného materiálu. 

Viac o produkte TU.

Amino Essence

Ak idete stavať dom, bez kvalitného stavebného materiálu sa nezaobídete. Rovnako je to aj pri budovaní svalov. Na to, aby sa vám podarilo dosiahnuť postavu snov, bez bielkovín sa jednoducho nezaobídete. Teraz nemyslíme len konzumáciu veľkého množstva mäsa, vajec aj tvarohu, máme na mysli aj suplementy, ktoré sú schopné odvracať stav katabolizmu po náročnom tréningu a vyvolať anabolické procesy v tele. Jedná sa o aminokyseliny, základné stavebné jednotky, ktoré sú v športovej výžive nenahraditeľné a nevyhnutné. 

Viac o produkte TU.

+ šejker zadarmo!
+ pillbox!
+ darčeky!
+ zľava na ďalší nákup!

Podobné produkty

Bojovník
Bojovník Warrior Labs

Balíček skutočného bojovníka

100,99 € 79,99 €

Športovec
Športovec Warrior Labs

Pre aktívnych športovcov

62,99 € 53,99 €

Evoke
Evoke Warrior Labs

Zvýši produkciu testosterónu na maximum

74,99 €

Peklo
Peklo Warrior Labs

Extrémny balíček spaľovania tukov

137,99 € 99,99 €