• Zľava 5% pre prihlásených zákazníkov
 • Doprava zadarmo od 89€

Tested Opti-sleep

 • Značka: Tested Nutrition
 • Hodnotenie:
 • Recenzie: 2
 • Dostupnosť: Skladom
 • Balenie: 60 kapsúl

Hlboký spánok

Cena 13,99 €

Okrem tvrdého tréningu a zdravej stravy je nevyhnutným bodom k dosiahnutiu tela po ktorom túžite aj kvalitná regenerácia. Či už chcete budovať svaly, zredukovať množstvo telesného tuku, regulovať cukor v krvi alebo riešiť akýkoľvek iný zdravotný problém – bez spánku sa jednoducho nepohnete. Nie vždy to však ide prirodzene, a vtedy je dobré dopomôcť si lekárňou z prírody.

Tested Opti-sleep je vysokokoncentrovaný prípravok, ktorý, svojím zložením s rokmi overených látok, pomáha optimalizovať kvalitu spánku a regenerácie.Čo stojí za jeho účinkom?

 • GABA (kyselina gama-aminomaslová) je neurotransmiter, ktorý vysiela chemické správy cez mozog a nervový systém a podieľa sa na regulácii komunikácie medzi mozgovými bunkami. Jej nízke hladiny môžu súvisieť s úzkosťou, depresiou, zlou náladou, poruchami spánku, epilepsiou či chronickou bolesťou. Výskum naznačuje, že GABA dokáže stimulovať náladu, podporovať regeneráciu, ako aj uvoľňovať a upokojovať nervový systém zvýšením hladiny chemických látok, ktoré cirkulujú v krvi.
 • Rumanček sa používa ako prirodné sedatívum, ktoré napomáha zmierniť nepokoj, navodzuje ospalosť a spánok.
 • Mučenka má upokojujúci účinok, čím pomôže pri úzkosti, miernej nespavosti a žalúdočných ťažkostiach, zároveň dokáže zvyšovať hladinu kyseliny gama-aminomaslovej (GABA) v mozgu, ktorá znižuje jeho činnosť a zabezpečí stav relaxácie až spánku.
 • Teanín je aminokyselina, ktorá dokáže zmierniť stres, uvoľňuje a upokojuje, a to bez pocitu ospalosti.
 • Medovka znižuje nespavosť, upokojuje myseľ, podporuje pokojný spánok, zvyšuje ostražitosť, chráni bunky mozgu a zlepšuje pamäť.
 • Magnézium glycinát spôsobuje, v prípade jeho nedostatku, mnohé negatívne symptómy - bolesť svalov, kŕče, zlé trávenie, úzkosť až poruchy spánku. Magnézium glycinát je forma horčíka, ktorá je pre ľudský organizmus najvyužiteľnejšia, pomáha zvyšovať energiu, upokojuje nervy, navodzuje spánok, lieči nespavosť, zmierňuje bolesť svalov a kŕče.
 • Melatonín je hormón produkovaný epifýzou, ktorý pomáha kontrolovať spánok a bdelosť. Veľmi malé množstvá sa nachádzajú v mäse, obilninách, ovocí a zelenine. Môže byť použitý na liečbu jet lag-u alebo problémov so spánkom.

  Pre väčší účinok nepožívajte alkohol, zredukujte množstvo kofeínu po 16:00 hodine na minimum, používajte aplikácie, ktoré blokujú modré svetlo a spite v tmavej vetranej miestnosti.


Odporúčané dávkovanie:

Užite 1 dávku (2 kapsule), najlepšie s tučným jedlom pred spánkom. Zapite dostatočným množstvom vody.


Upozornenie:

Niektorí jedinci môžu pocítiť únavu a ospalosť. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a kojace matky. V prípade pochybností konzultujte so svojím lekárom. Skladujte na tmavom suchom mieste.

Nutričné informácie

Veľkosť 1 dávky: 2 kapsule

Počet dávok v balení: 30

Zloženie:
GABA 300mg
Kamilka (Extrakt 10:1) 300mg
Mučenka 250mg
L-Theaníne 200mg
Chmeľ (Extrakt 4:1) 150mg
Citrónový balzam (Extrakt 4:1) 150mg
Magnézium (Magnézium glycinát) 30mg
Ostatné zložky: Glycín, Hypromelóza, L-leucín, Stearát horečnatý, prášok Oryza Sativa (ryža)

Meno Recenzie

Podobné produkty

Zinc Caps
Zinc Caps Weider

Zinok v najefektívnejšej forme!

11,99 €

Tested Probiotic
Tested Probiotic Tested Nutrition

Zdravé trávenie!

20,99 €

Animal Pak
Animal Pak Universal

Všetky esenciálne živiny v jednom balíčku

33,99 €

Tested Melatonin
Tested Melatonin Tested Nutrition

Koncentrovaná dávka melatonínu!

5,99 €