• !!!Zľava 5% pre prihlásených zákazníkov!!!
  • Doprava zadarmo pri objednávke nad 89€

The Curse

  • Značka: Cobra Labs
  • Hodnotenie:
  • Recenzie: 0
  • Dostupnosť: Skladom
  • Balenie: 250 g

Jedna znajsilnejších predtréningoviek!

Pôvodná cena 24,99 €
Cena 19,99 €
Ušetríte: 5 €

The CURSE znamená v preklade do slovenčiny kliatba. Tento názov produktu nie je náhoda. Jeho užitím sa vášho tela zmocní obrovská, priam magická sila, vďaka ktorej zažijete tréning ako nikdy predtým! The CURSE je vytvorený tými najspoľahlivejšími predtréningovými látkami, ktoré si svoje miesto získali a udržali rokmi pozitívnych účinkov na kvalitu tréningu a zlepšenie športového výkonu.

Zloženie:

CarnoSyn® - forma beta-alanínu, prirodzene sa vyskytujúcej beta aminokyseliny, ktorá je nevyhnutná pre syntézu svalového karnozínu. Svalový karnozín pôsobí ako tlmivá látka, oneskoruje nástup svalovej únavy a zlyhania svalov. Je skvelým doplnkom výživy pre všetkých kulturistov a silových športovcov.

Kreatín monohydrát – môžeme zaradiť medzi TOP suplementy a dosiaľ nenašiel premožiteľa. Aj napriek neustálemu prílivu nových a nových produktov si kreatín stále drží svoje dominantné miesto, a to najmä kvôli jeho pozitívnym účinkom na zvyšovanie športovej výkonnosti. Je dôležitým zdrojom chemickej energie svalovej kontrakcie, ktorá pochádza z ATP (adenzíntrifosfátu) a ďalších procesov resyntézy ATP.

L-Citrulín – je prirodzenou formou citrulínu. L-Citrulín je súčasťou dvoch dôležitých procesov. Za prvé – pomáha zvyšovať hladinu oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy a prietok krvi a pomáha do svalov dostať viac živín a kyslíka. Za druhé – odstraňuje amoniak a kyselinu mliečnu zo svalov, ktoré vznikajú počas intenzívneho tréningového zaťaženia a limitujú dĺžku a kvalitu športového výkonu.

L-Arginin AKG – je semiesenciálna aminokyselina (telo si ju síce vie vyrobiť sám, ale nie vždy v postačujúcom množstve). Do suplementov sa pridáva najmä kvôli jeho antikatabolickým a anabolickým účinkom a jeho schopnosti zvyšovať produkciu oxidu dusnatého v krvnom obehu. Výsledky vedeckých štúdií dokazujú pozitívny vplyv na silový, anaeróbny výkon, zníženie únavy. Jeho zaradenie do výživy pozitívne ovplyvňuje produkciu rastového hormónu.

Kofeín bezvodný – je silným stimulantom a patrí medzi najrozšírenejšie psychoaktívne a stimulačné látky na svete. Zvyšuje fyzickú vytrvalosť a mentálnu koncentráciu. Má schopnosť zvýšiť rýchlosť metabolizmu, zvýšiť svalovú silu a vytrvalosť. Ešte väčšie uplatnenie má pri zlepšovaní aeróbneho výkonu.

Extrakt z olivového listu (40% oleuropeín) – je významným zdrojom antioxidantov (dokonca ich obsahuje viac než vitamín C). Znižuje krvný tlak a pôsobí protizápalovo.

Nutričné informácie
Veľkosť 1 dávky1 odmerka (5g)
Počet dávok v balení50

Energizing muscle fuel Blend 3g

CarnoSyn® (Beta-Alanin), kreatín monohydrát, kyselina citrónová

Blood Flow Amplifier Blend 900mg

L-Citrulín, L-Arginin AKG

Mind Control Matrix 157mg

Kofeín bezvodný (155mg), extrakt z olivového listu (40% oleuropeín)

Ostatné zložky: prírodné a umelé príchute, oxid kremičitý, kyselina jablčná, kremičitan vápenatý, sukralóza, acesulfam draselný, šťava z repy.

Odporúčané dávkovanie:

Zmiešajte 1-3 odmerky s 150-250ml vody alebo iného obľúbeného nápoja cca 20-30 minút pred tréningom.

Upozornenie:

Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a kojace matky. V prípade pochybností, konzultujte dávkovanie so svojím lekárom. Skladujte na tmavom suchom mieste.

Meno Recenzie

Podobné produkty

APS Mesomorph
APS Mesomorph APS Nutrition

Najpredávanejšia predtréningovka na trhu!

38,99 € 31,99 €

The Curse
The Curse Cobra Labs

Jedna znajsilnejších predtréningoviek!

24,99 € 19,99 €

Total War
Total War Redcon1

Staňte sa nezastaviteľní!

34,99 €

LOCO Cinco XO Edition
LOCO Cinco XO Edition MyoBlox

Energia, zlepšenie koncentrácie aprekrvenia

38,99 € 29,99 €