• !!!Zľava 5% pre prihlásených zákazníkov!!!
  • Doprava zadarmo pri objednávke nad 89€

Total War

  • Značka: Redcon1
  • Hodnotenie:
  • Recenzie: 3
  • Dostupnosť: Skladom
  • Balenie: 224 g

Staňte sa nezastaviteľní!

Cena 34,99 €

Máte pocit, že ste dosiahli absolútny tréningový vrchol a už sa niet kam posúvať? Omyl, omyl, to ste ešte neskúsili TOTAL WAR!

Profesionálny produkt určený pre maximalizáciu výkonu, sily aj vytrvalosti vhodný nielen pre kulturistov, ale takisto aj športovcov, ktorých výkon má silovo-vytrvalostný charakter!

S TOTAL WAR sa stanete nezastaviteľní!

VÝHODY:

  • 6g citrulínu a 3,2g beta-alanínu
  • energia, intenzita, vytrvalosť a sila
  • mega dávka sústredenia a motivácie

Zloženie:

L-Citrulline DL-Malate 2:1 - je jednoducho citrulín s pridanou zložkou kyseliny jablčnej. Malate alebo kyselina jablčná je prirodzene sa vyskytujúca organická zlúčenina nachádzajúca sa v rôznych druhoch ovocia, hoci sa najčastejšie používa ako potravinárska prísada alebo konzervačná látka. Ukázalo sa, že v kombinácii s citrulínom kyselina jablčná podporuje lepšiu absorpciu a vyššiu biologickú dostupnosť. Niektoré štúdie tiež naznačujú, že kyselina jablčná môže mať niektoré potenciálne výhody, vrátane podpory liečby bolesti, zvyšovanie fyzickej energie a lepšieho prekrvenia svalov.

Beta-Alanine - forma prirodzene sa vyskytujúcej beta aminokyseliny, ktorá je nevyhnutná pre syntézu svalového karnozínu. Svalový karnozín pôsobí ako tlmivá látka, oneskoruje nástup svalovej únavy a zlyhania svalov. Je skvelým doplnkom výživy pre všetkých kulturistov a silových športovcov.

Taurine - má mierne anabolické účinky, pretože pomáha zvyšovať účinok inzulínu.

Caffeine Anhydrous - je silným stimulantom a patrí medzi najrozšírenejšie psychoaktívne a stimulačné látky na svete. Zvyšuje fyzickú vytrvalosť a mentálnu koncentráciu. Má schopnosť zvýšiť rýchlosť metabolizmu, zvýšiť svalovú silu a vytrvalosť. Ešte väčšie uplatnenie má pri zlepšovaní aeróbneho výkonu.

AMPiberry® (Juniperus Communis) (berry) - v slovenskom preklade jalovec alebo borievka. Je náhradou za DMHA a je jedinečnou a vysoko účinnou zložkou, ktorá pochádza z formy Juniperus communis (jalovec obyčajný). Keď spárujete AMPiBerry s kofeínom, môžete očakávať pomoc so stálymi hladinami energie a predĺžiť stimulačný účinok počas celého tréningu.

Infinergy™ (Dicaffeine Malate)- je patentovaná kombinácia kofeínu a kyseliny jablčnej, ktoré sa spolu spájajú pomocou iónovej väzby do zlúčeniny známej ako di-kofeín malát. Infinergy™ obsahuje približne 75% kofeínu a 25% kyseliny jablčnej. Kyselina jablčná v Infinergy™ pôsobí na tlmenie solí v kofeíne, čo umožňuje ľahšie trávenie a zároveň dopĺňa energiu vyrobenú kofeínom, čo pomáha minimalizovať obávaný prudký pokles energetických hladín.

Cocophenols™ (Theobroma cacao & Camelia sinensis Extract) – polyfenoly z kakaa vzbudzujú posledné roky veľký záujem, a to najmä z dôvodu ich vysokého obsahu antioxidantov. Vykazujú silné analgetické, imunomodulačné a vazodilatačné účinky. Môžu pomôcť rozšíriť cievy a zlepšiť tak zásobovanie svalov živinami a kyslíkom.

Naringin 98% (Citrus Grandis) (Fruit) - flavonoidný glykozid vo veľkom množstve obsiahnutý v koži pomaranča a grapefruitu, je pôvodcom ich horkastej chuti. Zvyšuje biologickú dostupnosť (využiteľnosť živín) a zlepšuje cievny systém.

Bioperine™ (Black Pepper Extract) (Fruit) - alebo piperín je chemikália, ktorá robí čierne korenie ostrým. Je považovaná za prírodné antidepresívum, ovplyvňuje nervový systém a zvyšuje funkcie mozgu. Zlepšuje hladinu cholesterolu v krvi a trávenie, zintenzívňuje metabolizmus aj úbytok hmotnosti a preukázateľne znižuje bolesť. Navyše, zvyšuje biologickú dostupnosť viacerých živín, výživových doplnkov a liekov.

Supplement Facts
Serving Size1 scoop (14,7g)
Serving Per Container30
Amount Per Serving% DV
L-Citrulline DL-Malate 2:16g**
Beta-Alanine3,2g**
Taurine1g**
Caffeine Anhydrous250mg**
AMPiblast™ (Juniperus Communis) (berry)150mg**
Infinergy™ (Di-Caffeine Malate)100mg**
Cocophenols™ (Theobroma cacao & Camelia sinensis Extract)50mg**
Naringin 98% (Citrus Grandis) (Fruit)25mg**
Bioperine™ (Black Pepper Extract) (Fruit)10mg**
Other Ingredients: Silica, Natural and Artificial Flavoring, Calcium Silicate, Sucralose, Acesulfame Potassium (Ace K)

*Percent Daily Values are based on a 2000 calorie diet

** Daily Value not established

Odporúčané dávkovanie:

Užívanie začnite s 1/2 odmerky, neskôr môžte zvýšiť dávku až na celú odmerku. Rozmiešajte s 200-300ml vody cca 30 minút pred tréningom.

Upozornenie:

Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Užívajte cca 5 hodín pred spaním. Nekombinujte s inými produktami obsahujúcimi kofeín. V prípade pochybností konzultujte užívanie so svojím lekárom. Skladujte na tmavom suchom mieste.

Meno Recenzie

Podobné produkty

C4 Pre Workout
C4 Pre Workout Cellucor

Okamžitý príval energie

24,99 €

Ultimate Dragon
Ultimate Dragon Warrior Labs

Zaži pocit dračej sily!

46,99 €

Crea Pump
Crea Pump Warrior Labs

Zvýšená cirkulácia krvi vo svaloch

22,99 €

Ignition Switch
Ignition Switch Axe & Sledge Suplements

35,99 €