• Zľava 5% pre prihlásených zákazníkov
  • Doprava zadarmo pri objednávke nad 89€

Uterák Warrior Labs

  • Značka: Warrior Labs
  • Hodnotenie:
  • Recenzie: 0
  • Dostupnosť: Skladom
  • Balenie:

Uterák s logom Warrior Labs!

Cena 9,99 €

Americká značka Warrior Labs je novinkou medzi doplnkami športovej výživy s jasným cieľom - byť jednoducho najlepší! Kombinácia osvedčených zložiek a najnovších vedeckých zistení umožňuje vytvárať jedny z nakvalitnejších a najefektívnejších suplementov dostupných na svetovom trhu.

Súčasné rozsiahle produktové portfólio a odhodlanie naďalej plniť predtréningovú, tréningovú a potréningovú športovú výživu potrebnú pre dosiahnutie jednotlivých cieľov – aj to je to, čo z Warrior Labs robí leadrov v oblasti silových a vytrvalostných športov.

Nezáleži na tom, aký typ atléta si - či sa venuješ kulturistike, bikinifitness, MMA, kardio športom alebo powerliftingu – Warrior Labs je pripravený objaviť tvoj skutočný potenciál a doviesť ťa k neuveriteľným výsledkom!

Tak čo? Ktorý team si vyberieš? Stavíš na kvalitnu alebo sa uspokojíš s niečím druhotriednym? Rozhodni sa správne, nech to potom neľutuješ!

.....a ak si sa rozhodol pre Warrior Labs, nezabudni ukázať vo fitku do ktorého teamu patríš! Napríklad aj štýlovým uterákom s logom!

Informácie o produkte

Kvalitný, praktický a ľahký športový uterák príjemný na dotyk vyznačujúci sa vysokou savosťou a všestranným využitím. Je vyrobený zo 100% bavlny s rozmermi 50 x 100 cm.

Podobné produkty

Gymbag Warrior Labs
Gymbag Warrior Labs Warrior Labs

Vak s logom Warrior Labs!

4,99 €

Ružový Prohormones opasok
Ružový Prohormones opasok Prohormony

Chráni chrbticu pred zranením

24,99 €

Opasok
Opasok Prohormony

Chráni chrbticu pred zranením

24,99 €

Červené PH tričko
Červené PH tričko Prohormony

F*** the easy way! 

9,99 €